Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Arsenal83
  **

  Politicky korektný blábol, ktorý obhajuje rasový terorizmus, naozaj úžasný a chvályhodný počin. Okrem samotnej blbej myšlienky je to roztiahnuté, dosť prázdne, nudné a koniec časti neláka na ďalšiu. Navyše podľa britských recenzií je to lživý pohľad na súdobú Veľkú Britániu.(24.10.2017)

 • Radek99
  ***

  Je nepochopitelné, jak může někdo natočit pozitivně konotovaný seriál o černošských teroristech a levicových radikálech, ale Guerrilla takhle opravdu vyznívá. Řemeslně skvěle zvládnuté, ovšem ta ideologická motivace je nezpochybnitelná, tvůrci chtějí, abychom viděli vraždící radikály jako legitimní bojovníky proti systému...je to ovšem, stejné, jako v případě Frakcí Rudé armády, různých separatistických organizací - baskické ETA, irské IRA, či palestických teroristů, nově atentátníků Islámského státu - násilí a vraždění civilistů je neospravedlnitelné, at je pácháno pod jakoukoliv záminkou...mám problém se proto s hrdiny jakkoliv ztotožnit...(6.8.2017)

 • Malarkey
  ***

  Popravdě jsem vydržel asi čtyři díly a měl jsem co dělat, abych je dokoukal. Tento seriál na mě vůbec nezapůsobil. Režijně, herecky a příběhově naprosto vzorový průměr. U seriálu jsem dokonce měl pocit, jako kdybych měl mozek zahalený mlhou. Celý ten příběh mi byl úplně jedno, nevytvořilo se u mě ani zbla emocí. Takhle by seriál, u kterého mám strávit několik hodin, vypadat asi neměl.(11.7.2017)