Když si budete chtít prvně zasexovat a ještě nejste úplně dospělí, asi byste to neměli troubit do světa, ani na ty internety. Nikdy totiž nevíte, kdo se o tom dozví a jak s touhle informací naloží. Ve všech směrech odvážná komedie Kazišuci může v tomhle směru působit jako ideální odstrašující případ. V té záměr svých dětí odhalí jejich rodiče, kteří se v důsledku toho vydají na válečnou stezku, jejímž cílem je jediné – zachování panenství svých dcer za každou cenu. Že reagují přehnaně, se ani nemůžete divit. Mitchell (John Cena) ještě nepochopil, že je jeho dcera skoro dospělá. Lisa (Leslie Mann) nemá partnera, a tak se na svou holčičku až nezdravě fixuje. A Hunter (Ike Barinholtz) se o svou Sam nikdy moc nestaral a teď by to chtěl dohnat. O „sexuální dohodě“, která jejich děti během téhož večera zbaví stigmatu panenství, se dozví z jejich náhodně zachycené komunikace na internetu. A protože dcery právě odjely na maturitní ples a oni se jim nemůžou dovolat a sex jim zakázat, vydají se za nimi do víru nočního maloměsta, aby je našli a řekli jim, že mají ještě dost času. Kdyby na začátku téhle pouti tušili, co je čeká, možná by nakonec skousli nejen ten sex, ale třeba i nějaké to neplánované těhotenství. Cesta do pekel totiž může totiž být dlážděná nejen dobrými úmysly, ale i nepravděpodobnými náhodami, komickými nehodami a pocitem, že je stejně všechno marné. (CinemArt)

Dr_Berry

Překvapivě to nebylo tak strašný jak trailery slibovaly i přes to ten film už nemusím víckrát vidět. Pomalej rozjezd, občas vtipná scénka a na konci hafo mouder hlavně pro rodiče. Chujovina chujovin. ()

LencaN

Čekala bych všechno, ale že mě to bude bavit, tak to ne. Myslela jsem, že to bude jen podřadná sprostá komedie, kde se bude točit vše jen kolem oplzlostí. Sice pár sprosťáren tu bylo, ale podaných tak nějak roztomile a vtipně. Chvílemi jsem se opravdu smála a občas to dokonce bylo i dojemné. Trojice mladých slečen, které chtějí po maturiťáku přijít o panenství byla vybrána fajnově. Každá byla nějak zajímavá. Stejně tak tátínci a maminka. Každý vyčníval něčím jiným. Jeden byl nezodpovědný, máma až moc upnutá na dceru a druhý otec až příliš ochranitelský. Dohromady to dělalo docela výbušnou kombinaci. Ale konec dobrý, všechno dobré. Byla to sranda. Navíc zrzavá sympaťačka Leslie Mann se stává mojí oblíbenkyní. Má neuvěřitelný komediální talent. ()

johnnie78

I přes dost otřepané téma a hromadu klišé je to vlastně docela dobrá a místy opravdu zábavná komedie. Hru na slepou bábu zřejmě ještě dlouho nezapomenu. ()

buchannon

Můžu snad být rád, že pískání v mém pravém uchu způsobené zánětem zvukovodu, či snad středního ucha (čerta, co to vlastně ta doktorka říkala?) přehlušilo stupidní dialogy, při kterých mi málem povolilo rektum. Těšil jsem se na homedii se zajímavým námětem, jaké však bylo moje zklamání. A co Honzík Cenů? Inu, kdyby měl místo obličeje víko od popelnice, výsledek by byl stejný. ()

Martinko991

Po zhliadnutí som mal úsmev na tvári a takisto som sa docela bavil (čo je základ pri komédiach) takže vcelku filmik ušiel, ale žiadnu dieru do sveta tato komedia neurobí. ()

Mark1983

Po pravdě řečeno - trailer mě docela navnadil na zábavnou komedii, u které se budu řehtat od začátku do konce, ale po pravdě řečeno to taková extra zábavná komedie nebyla, i když ale nebyla ani tak moc špatná. Jsou tam momenty, které vyvolají úsměv na rtech, a některé situace byly též jakž takž srandovní, ale z filmu činí průměr hluchá místa, co moc zábavná nejsou a zpočátku jsem byl trochu zklamaný. A abych film mohl hodnotit, musel jsem se na něj podívat dvakrát, tudíž jsem dospěl k závěru, že si film ty tři hvězdičky přece jen zaslouží. Ale i přesto jsem přesvědčen, že takové téma v komediálním žánru by se mohlo využít mnohem kreativněji a vtipných situací by mohlo být též více. ()

avalonek

Paráda,byla jsem sice trošičku piclá,ale fakt to stojí za to.Nevím,co mě čeká v době,až má dcera dospěje do tohoto věku,ale můžu se nechat třebas inspirovat a zachovat se jako dementní rodič;)Ale bavila jsem se a k tomu to bylo natočeno.. ()

MKV

Mě film bavil, asi proto, že jsem student ve stejných letech a vím, jak moc je to super být studentem. Scénář nebyl zase tak hrozný, herecké obsazení zajímavé. John Cena mě fakt mile překvapil, jde vidět, že má hercovství v krvi. Klasická komedie. ()

Pythonator

Tak nějak za tři s odřenýma ušima. A to jen díky jako vždy skvělé Leslie Mann. Výběr tří mladých hereček považuji za katastrofální, protože ani na jedné nelze nechat oko blaze spočinout. U blbých amerických komedií, jako je tato, bývá obvyklým standardem, že stupidita se vyvažuje pěknýma babama. Kde nic není, ani humor nebere. ()

bicekz

Nemůžu si pomoct, ale čekal jsem více. Některé vtípky se však povedli. Děj se taky moc nepovedl, 70% filmu bylo jen o tom, že je naháněli... Myslel jsem, že tam bude více pokusů o sex, kdy to rodiče třeba budou kazit pod různými záminkami, ale toto se nepovedlo. Obecně z názvu filmu "Kazišuci" by se dal vytěžit lepší příběh. ()

Camel91

No docela zábavné, párkrát jsem se i zasmál, spoustu šílených situací, jo zábava na jeden večer fajná.. Ale pořád nechápu co američanům přijde tak vtipného na tom když na sebe skupinka lidí zvrací.... ()

Gyl

Tak moc to cílí na americké publikum, až to zcela míjí jakékoli jiné diváky. Nebylo to úplně blbý, ale proč jsem na to vlastně koukal, to si už po 2 dnech nevzpomenu. ()

ondriel

Když kouknete na trailer, tak je to jakoby jste viděli celý film. Za mě pouze 2 hvězdy. Čekal jsem o mnoho více. ()

VincentB.

Mám trochu zmiešané pocity. Komédia je to dobrá. Vďaka vynikajúcemu herectvu troch rodičov a myslím si, že veľmi dobre uchopenému režisérskemu žezlu, má film dobre grády. Čo ma ale neskutočne sere je, ako podávajú vo filmoch panenstvo. Akoby je to nejaké bremeno, niečo čo treba zo seba zmyť. Taktiež ako tam neustále museli pripomínať, že sú džendrovo neviem aký. Vyrovnaný. Predpokladám, že veľa ľuďom toto nevadí. Na decku to ale môže nechať skreslený pohľad. Preto dávam 60%. ()

ArchAngel_

Vtipný, i když trochu přitažené za vlasy, mohlo to být trochu drsnější (realističtější). Tématicky nadčasové, možná pro lidi žijící mimo USA trochu hůře uchopitelné, ale celkově OK a pobaví i poučí ;). Hodnocení: 75% ()