Tape 2, Side A (S01E03) (epizoda)

Drama / Mysteriózní

USA, 2017, 57 min

Celkový dojem: Ako predošlý diel určite lepší a väčší zážitok, avšak seriál ešte zatiaľ stále nemá čím nadchnúť a v podstate sa toho ani moc nedeje. Záver zaujímavý, ďalší diel by mohol byť zhruba pre mňa. Moje hodnotenie: 50% (28.8.2017)

Po sedmi epizodách je Alex asi nejzajímavější postava na těch kazetách. Začal jsem mít pocit, že nutnost pustit si další a další díl je spíše hnána zvědavosti na to, co se stane úplně na konci.(17.4.2017)

• ashtangi

Taaak hloupé, ale tak moc. Pěknej zadek je důvod k tomu se hroutit? Za to by mu měla děkovat a to že začne chodit s kamarádkou je taky problém? Kvalita děje jde rapidně dolů.(19.5.2017)

Jen nechápu proč je ve školní jazzový kapele nenaučí aspoň provléct si kabely ke kytarám za popruhem, aby si je z těch kytar nevykopli :) Líbí se mi ty přechody dané teplotou barev, člověk se aspoň vyzná, kdy je děj retrospektivní a kdy je ten actual děj, kde už je Clay sám. Ty soundtracky jsou fakt dobrý. Skvělé zpracování se zasloužilo o hvězdičku navíc.(25.7.2018)

"The little things matter."(18.11.2017)