Tape 2, Side A (S01E03) (epizoda)

Drama / Mysteriózní

USA, 2017, 57 min

Celkový dojem: Ako predošlý diel určite lepší a väčší zážitok, avšak seriál ešte zatiaľ stále nemá čím nadchnúť a v podstate sa toho ani moc nedeje. Záver zaujímavý, ďalší diel by mohol byť zhruba pre mňa. Moje hodnotenie: 50% (28.8.2017)

Kvalita šla od předchozích epizod hodně dolů. Důvod k sebevraždě předkládaný v této epizodě mi nepřišel tak zdrcující jako ty předešlejší. Reakce na něj byla ovšem stejná jak u Hannah, tak i u tvůrců, kteří nezdůrazňují dostatečně, že to co říká Hannah, je její verze příběhu. Jako velmi nepříjemný detail shledávám závěr, ve kterém se Clay, opilý tak, že se pozvracel a sotva dobelhal od postele k pracovnímu stolu, vydal na další cestu, po Hannině stezce. 6/10(18.5.2017)

Po sedmi epizodách je Alex asi nejzajímavější postava na těch kazetách. Začal jsem mít pocit, že nutnost pustit si další a další díl je spíše hnána zvědavosti na to, co se stane úplně na konci.(17.4.2017)

• ashtangi

Taaak hloupé, ale tak moc. Pěknej zadek je důvod k tomu se hroutit? Za to by mu měla děkovat a to že začne chodit s kamarádkou je taky problém? Kvalita děje jde rapidně dolů.(19.5.2017)

"The little things matter."(18.11.2017)