Tentokrát Burt Gummer a jeho syn Travis Welker zamíří do kanadské arktické divočiny, aby zde pomohli týmu vědců, které vede sympatická a krásná dr. Rita Simsová, proti obrovským graboidům ohrožujícím vědeckou stanici. Rita požádala Burta o pomoc na radu mladé lovkyně graboidů, Valerie McKeeové. Už cestou na stanici je letadlo, ve kterém cestují, napadeno létajícím Ass Blasterem. Naštěstí pilotka s poškozeným strojem bezpečně přistane. Po přistání Burt zjistí, že se na místě nacházejí dva výzkumné týmy vědců. Burt dochází k závěru, že druhý tým zřejmě vyvíjí z graboidů biologickou zbraň, a to je také důvod toho, proč graboidi na stanici útočí. Burt se ihned s Travisem zapojí do boje s příšerami. Bohužel se ale ukáže, že v Burtově těle koluje graboidí jed, který ho zabíjí. Travis s ostatními proto vymyslí plán, jak odchytit živého graboida a získat protijed z jeho těla... (TV Nova)

helraiser

Tak dalo se to čekat, že kvalita půjde dolů, ale, že až tak, to jsem tedy nečekal. S prvním dílem, potažmo s prvními pokračováními se to nedá absolutně srovnávat. Kvalita šla opravdu hodně dolů a už to není ani vtipné. V každém případě těžký podprůměr i když tu byly už série které dopadly mnohem hůře, ale to je hodně slabá útěcha a tak zbývá jen vzpomínat na skvělé staré díly, které uměly postrašit, pobavit, ale hlavně diváka vždy překvapit něčím novým originálním, což se tomuto dílu opravdu nedaří ani v nejmenším. ()

tranquill

"Budu mrtvej, až řeknu, že jsem mrtvej!" Opět za ty hlášky hvězda navrch. "Mý koule jsou v Guinessově knize koulí!" ()

Likan7 odpad!

Tahle série se, stejně jako Žraločí tornádo, nikdy nemělo dožít tolika dílů. V prvních to ještě bylo trochu vtipný, ale tohle už je vyloženě trapná sra*ka, která nemůže nikoho bavit, ani ty nejzarytější fanoušci série. Vyhněte se tomu obloukem. ()

Shanen29

Hm,tak sestupná tendence opravdu platí i pro tuto zábavnou sérii,u které jsem se bavil a vždy tam bylo něco navíc,ale filmové nápady zřejmě docházejí a triková fádnost je vidět každou minutou snímků.Škoda. ()

Nikolas__

Tremors jsou opravdu jedna z nejhorších hororových sérií so far. Od super jedničky ta kvalita sjela dolů takovým způsobem, že už to nemůže zachránit snad nic. Šestý díl: ACDIN (A cold day in hell) je pořád opravdu nevkusný akčňák, ale aspoň tu je vidět zlepšení oproti příšernému pátému dílu, monstra vypadají skvěle, a kamera je opět dobrá. Co se týče survival akčních blbostí, je šesté Tremors celkem fajn, jako celkový film však ne. Teasuje na ledovou krajinu, přitom to je zase v poušti a nuda nuda. Na druhou stranu humor nebyl tak trapný jako v pětce, a celkově se trochu polepšil i Burt Gumman. Ale furt je hroznej. Scénář, postavy, herci, atmosféra, hudba - to vše je zde absolutně podprůměrné, a snímek se jen tak tak vyškrábe alespoň na slabší dvě hvězdičky. Ale opravdu je to lepší než pětka, takže teď nevím, jakou kvalitu mám čekat od posledního dílu. PS: Odkaz na Island of dr moreau celkem dobrý. ()

brasek

Šupácky poloamatérsky počin. Tremors boli zábavní zo začiatku svojej existencie, ale čas uteká a dnes točiť filmy, ktoré charakterovo a vizuálne zaspali dobu zhruba o 30 rokov nie je veľmi dobré. ()

goauld

Tak já nevím... V podstatě pořád to stejné... Tentokrát ne na kamenech, ale na ... kontainérech jakési arktické základně. Komediálnost nijak nevybočuje ze standardu předchozích dílů, takže - shrnuto a podtrženo = nic nového se nekoná a ikdyby se jednalo o Chvění 74, tak to bude stejné jako Chvění 75, 76, 77...atd. Bohužel - ta schématičnost už mě nějak přestávala bavit, takže shlédnuto pouze ze setrvačnosti... ()

PORTER44

Jedna hvězda za to že jsem to vydržel do konce jinak o ničem jak obludy ,umělé jako vždy,herci hráli strašně,hororově na tom nic nebylo spíš nepovedená parodie. ()