Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rex Mundi
  *****

  Spomedzi českých filmov pre mňa jeden z najmilovanejších.(9.3.2005)

 • Praxis
  ***

  Snad jen bravurní výkon Jiraskové...(19.2.2009)

 • sud
  ****

  Zablácené prostředí pohraničního zapadákova padesátých let je kulisou černé komedie o dvou zdravotních sestřičkách, nenaplněných láskách a zcela všedních věcích všedního života. Karel Kachyňa po filmu "Pozor, vizita!" opět sáhl do bibliografie Adolfa Branalda a natočil film v podobném stylu. Když se spojí režisérský um Karla Kachyni a herecký um Jiřiny JiIráskové a Aleny Mihulové nic jiného než kvalitní film vzniknout nemůže.(26.4.2006)

 • Legas
  *****

  V době videa, internetu, velkoměst a neustálé přítomnosti a běžnosti sexu se vším okolo vyzní Sestřičky o to více kouzelněji (a místy i mrazivěji).(26.4.2006)

 • Hejtmy
  ***

  Naprosto průměrný film, který v ničem nevyniká nad ostatní podobné české filmy. Ne, že by se na Sestřičky dívalo špatně. Ale ani scénář ani herci nejsou nijak vyrázní, a i když se Jirásková určitě snaží, tak ani její výkon nepovýší tento film nad šedivý průměr. Padesátá léta v ČSR určitě nebyla žádný med, ale zrovna z pohledu sestřičky mi to nepřišlo vůbec zajímavé. Prostě film na jedno podívání, nic víc. 55%(19.12.2008)

 • - Snímek byl natočen na motivy knihy "Vizita" od Adolfa Branalda, stejně jako další film Karla Kachyni Pozor, vizita! (1981). (sator)

 • - Ve scéně, kdy říká hajný Krákora (Jiří Růžička) sestřičce (Alena Mihulová), že jeho manžlke aodjela za sestrou do Hoštic, odkazuje na film Slunce, seno, jahody (), na kterém se ve stejném roce herec podílel. (rakovnik)

 • - Jiřina Jirásková (Babi) a Alena Mihulová (Marie) sa počas natáčania zblížili natoľko, že Jirásková dokonca pripravovala svoju mladšiu kolegyňu aj počas jej talentovej skúšky na AMU. (Raccoon.city)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace