Krimi / Romantický / Thriller

USA, 2018, 104 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA Tržby Celosvetovo ▐ Od pásu ustrelené, dejovo také odnikiaľ nikam. Taktiež kryštalizácia vzťahov už aj troška na silu. Nemá to nejaké pevné zázemie. Na konci troška akcie a záver do prázdna. Toto moc teda nevyšlo. /40%/(18.7.2018)

Lépe natočený než napsaný krimi thriller...nebo možná taky nejhloupější romantický film, co jsem kdy viděl...ten film neví, čím chce být...(16.7.2018)

• LIVINGDEAD

Nudná šukačka s Keanu Reeves, no ten tedy upadá...(21.7.2018)

Nečekejte Johna Wicka, ve filmu je jediná přestřelka. Spíše se sází na pomalé tempo. Keanu v trošku netradičním filmu plném ruských velkých duší. Společnost v Rusku mu dělá krásná Ana Ularu. Není to žádná pecka, ale čekal jsem to horší. 50%(26.4.2019)

• LiVentura

Takové celé divné story z Ruska a Sibiře, kde obchodník s diamanty prodá mafiánům falešné modré diamanty kvůli schválnosti svého kolegy...(19.12.2018)

• Cappuccino

Siberia nie je žiadnou cieľavedomou kriminálkou alebo napínavým thrillerom. Do žánru neprináša nič než podpriemernú snahu s výnimočným hercom, ktorý však pri podobne nezáživnom scenári nemôže urobiť žiadne veľké zázraky. Ak nepatríte medzi skalných fanúšikov Keanu Reevesa, filmu sa pokojne oblúkom vyhnite. A možno to urobte aj v prípade, že Reevesovi tak ako ja veľmi fandíte. Neprídete skutočne o nič. 3/10(19.7.2018)

Keanu Reeves našel svoji sibiřskou sirénu. Kupodivu to nebyla řvoucí Maria Sharapova, nýbrž sténající Ana Ularu. Celkem čtyřikrát s ní podnikl zimní olympiádu, curling byl z diváckého hlediska nejvzrušivější podívanou. Milostný poměr dostává v příběhu velký prostor, zápletka s diamanty ustoupila natolik do pozadí, respektive se postupem času stala natolik nepřehlednou, rozdrobenou a nevzrušivou, až si divák vymodlil, aby ta erotická linka se zubatou Rumunkou převážila v ději co nejdéle. Moc jiných atrakcí totiž film neskýtá. Akce se nedostává, výjimkou je jen akční závěr, v rámci thrilleru to nefunguje vůbec, napětí či jakékoliv emocionální zabarvení úplně absentuje. Vrcholem je bezkrevná režie Matthewa Rosse, která mdlý scénář Scotta B.Smithe, který před dvěma dekádami debutoval daleko vypjatější záležitostí jménem Jednoduchý plán, nijak neoživuje. Je tedy nutné hledat ve filmu i jiné atributy. Jedním z nich je zvládnutí jazykové bariéry, ve filmu není o ruštinu nouze. Hovoří jí vedlejší postavy, mnohem větší bizár je, když plynně rusky promlouvá hlavní hvězda filmu. Reevese dost dobře nechápu, je producentem tohoto nevýrazného počinu, do příběhu vůbec nic navíc nevnesl, není mně jasné, když si klestí cestu do vyšší ligy s Johnem Wickem, proč se zaobírá neatraktivním projektem, co je předem odsouzený k diváckému neúspěchu. Pokud Keanovi fandíte v jeho cestě za comebackem, tenhle jeho film určitě vynechejte. Pokud máte slabost pro sexuální radovánky v nehostinném kraji, tak do toho jděte. 5/10(18.8.2018)

• SeBig

Má to ten Reeves vůbec zapotřebí? Čte někdy ty scénáře, nebo se tak nudí, že vezme hned první mrdku, která mu přijde pod ruku? Vdyť má větší hovna než Cage. On má navíc a točí takovýhle nudný sračky.(2.8.2019)

• Chrustyn

Říkal jsem si, že po Johnu Wickovi se Keanu už nikdy neupíše žádnému průseru, ale opak je pravdou a Siberia je dost možná jeho nejhorší film vůbec. Extrémně nudná a nevýrazná romance, která se snaží tvářit jako špionážní thriller, ale nefunguje absolutně v ničem od herců, přes scénář až po režii.(27.2.2019)

• harfuska

Keanu sa upísal veru riadnemu výblitku. Podla mňa sú len 2 možné príčiny, prečo tak urobil. Buď si chcel konečne poriadne zašukať s nejakou radodajnou Káťušou alebo bol k tomu prinútený partiou Rusákov. Pravdepodobnejšia je prvá možnosť, ovšem podľa jeho zúfale apatického výrazu usudzujem, že skor nemal inú možnosť.(6.2.2019)

• luka4615

Pomalu ale jistě přestávám chápat výběr rolí Keanu Reevese. Siberia se totiž okamžitě řadí na jeho dlouhé portfolio hereckých podivností, jelikož se jedná o snímek, který ani v první řadě neví čím chce ve vlastně být. Snímek začíná jako krimi o pašerácích diamantů, z čehož se najednou "přehoupneme" do pitomé romantické linie, která je všechno možné jen ne zajímavá. Ve finále tedy dostaneme zmatenou, nudnou a téměř dvě hodiny trvající podívanou, u níž je jediným "highlightem" scéna, ve které Keanu Reeves jezdí v Žigulíku. A to je na nějaký hlubší či alespoň průměrný filmový zážitek vážně hodně málo. Škoda. PS: Zdálo se mi, že ve finální přestřelce tvůrcům prostě došly finanční prostředky, takže museli improvizovat. Z nějakého důvodu jim to ale vůbec nešlo.(28.7.2018)

• Lacike

Keanu bludi v nejakom prdelakove na Sibiri, sem tam si s niekym pokeca pretoze riesi nejaky problem s diamantami. Obcas si to rozda s jednou hnusnou Rumunkou a cele to dorazi kratka prestrelka v ktorej uz nemali dost penazi na zvuk. Vysledok je jedna velka nezazivna nuda a absolutne zbytocny film. 1/10.(19.7.2018)

Aj keď je "Siberia" prázdnym filmom, tak mám pocit, že Keanu Reeves si nevybral úplne najhoršie. A už mal filmy, ktoré dopadli oveľa horšie. Tento film má len problém, že je predvídateľný, nemá správne smerovanie, chce to viac thrilleru a hlavne akcie. Reeves sa ukázal, že akčne filmy zvláda a tu je to neschopnosťou režiséra spracované často ako uspávanka. Osobne poviem, že časti s diamantami mi nevadili, ani jeho vzťah s mladou ruskou Katjou, no stále som mal pocit, že by sa z filmu dalo spraviť viac. Plus koniec filmu je podľa mňa mizerný. Nebudem dávať spoilery, ale je to mizerné zakončenie filmu a zaslúžil by si niečo oveľa lepšie. Tu sa mohol Reeves ukázať viac. Lenže reálne to v podstate len film usekne a nič nové nepridá. Takže je to v mojich očiach priemer. Chcel som vedieť kam to dospeje, je tu pár dobrých momentiek a mám pocit, že Reeves niečo zo seba aj ukáže, ale to je asi tak všetko. Nič extra sa tu človek nedočká. Hodnotenie: C(3.8.2018)

• Morholt

Nedotažené. Linka s obchodem s diamanty, která dostane hlavního hrdinu do průseru, nebyla dostatečně vysvětlená, takže jsem místy docela dost tápal. Romantika sice šla proti většině klišé, ale zároveň působila silně neohrabaně a spoléhala se výhradně na chemii mezi Reevesem a Anou Ularu, která sice fungovala, ale také to nebyla žádná hitparáda. Jediné, co se opravdu povedlo, byla studená ruská atmosféra, ale to je málo. Závěrečná přestřelka celý ten zmar korunovala. 30%(19.7.2018)

• kaylin

Keanu se snaží, ale nakonec funguje romance, ne tak thriller.(4.8.2018)

Film o alkohole, sexe a diamantoch :)(21.10.2018)

• Marze

Slabomyslný scénář, klišé, nefunguje ani jako kriminálka ani romance. Bezvýrazný Reeves, chemie s Ularu nulová a vše pohřbil konec. Proč vlastně film vzniknul?(3.2.2019)

• bourec

To,že do filmu práskneš K.R.,pár mrdaček,a konec bez happpy endu,ti dobrej film udělat nepomůže,debile.Ross asi spadnul na hlavu,a scénárista taky,protože je to řádná ptákovina.30%.(19.8.2018)

Častokrát jsou tam scenáristický wtf, ale atmosféru to má slušnou a Keanu. Na toho se prostě dobře kouká.(17.7.2018)

• Figusek

Keana mám moc rád a v podstatě kusance s ním beru za jednoznačnou záruku kvality, proto nekoukám na hodnocení a hned pořizuju filmek a pouštím... No tady jsem se spálil, jako asi 600 lidí přede mnou na tomhle našem oblíbeným portálku... Skrz toho chlapíka z Libanonu bych možná tu známku dal vyšší, jenže jak to skvěle popsal kolega Bourec " To, že do filmu práskneš K.R., pár mrdaček a konec bez happy endu, ti dobrej film udělat nepomůže!!!"! A tak se nese i můj názor! No zas na druhou stranu, zabil jsem u jinejch pičovin daleko víc svýho života, než u téhle hodiny a třičtvrtě... 45%(8.12.2018)

• majo0007

Keanu Reeves v šľapajach Nicolasa Cagea na ceste do odpadových vôd.(18.7.2018)

• Johnny.ARN

Nerozumiem, prečo to chalanisko zobral. Film bez ladu a skladu, v otrasnom prostredí, s otrasnými hercami a otrasným príbehom, ktorý ma nebavil od začiatku. Pocitovo nekonečné a nezáživné. A ani ten koniec to nezachraňuje. 1 z 5(7.10.2018)

Ani akce, ani drama.(4.9.2018)

Jsem 2x nepobrala jeho povolání. Asi jsem to zaspala. Mlátit se neumí, ale střílet ano... no, John Wick to není. Docela nuda, ale sex mi neunikl. A jelikož ho tam bylo nějak moc, takže šlo vlastně o romantický snímek. Co ještě říct... na 54 ale Keanu teda nevypadá.(5.11.2018)

• griph

Přidat komentář...(2.9.2019)

• Mitin

Letoš možná nejhorší film, co jsem viděl. Kdyby tam nebyl Keanu Reeves, vypnul jsem to po 5 minutách.(22.7.2018)

• Jayem

Polovicu filmu si to tam len rozdávajú v posteli a akosi zabudli na nejaký ten dej.(6.10.2018)

• Phorbo

Dlouha utahana nuda s Johnem Wickem, ktery prijede na sibir dealovat diamanty a nudi se. Na sibiri se podle filmu dat jen tri veci - šukat, chlastat a strilet divocaky (a psy) a taky jeste šukat. Prachsprosta nudna vec o nicem(7.11.2018)

• Arsenal83

Reeves spadol od Matrixu až do rumunského lesa. Dokonca mu nielen vybrali film, kde sa polovicu času hovorí cigánštinou, ale on sám sa na toho cigána začína aj podobať a dobrovoľne zasúva treťotriedne prostitútky, pardón herečky. A pritom v bežnom živote je to taký sympaťák, čo chodí metrom a húli lacnú trávu.(31.7.2018)

• sadlokan

V půlce je zajímavá výměnná kuřba(naznačená!) a na konci to z nudy zabalí.Ztráta času.(10.8.2019)

Keanu je prostě klasa a filmy s ním nemůžu nemilovat. Tenhle byl navíc zvláště zajímavý, napínavý a místy dost stresující. Pecka.(12.2.2019)

• fisus

Keanu měl vždy tolik fajn rolí a málokdy mě zklamal.Poslední dobou s ním ale koukám na jeden horší film za druhým.Ještěže má toho Johna Wicka.Vzchop se Keanu!!!!(12.6.2019)

• Wyder

Pokud tenhle komentář čtete až po zhlédnutí tohohle filmu, tak Vám asi Keenu taky dluží bezmála dvě hodiny života... Že jsem si radši nevzal tu MODROU kapsli...(25.7.2018)

• Extrakritik

Nic moc akce.Navíc hlavní hrdinka mi byla dost nesympatická. Keanu Reeves to trochu zachraňuje,ale i tak jsem pár scén filmu přetočil,páč jsem se i nich dost nudil.A to je špatně.(20.7.2018)

• godycz

hmmm.. nepochopil jsem point, toho casteho sukani...(24.7.2018)

• XXXXXXXX

K uzoufání nudný rádoby "sriller" proložený četnými koitálními scénami, mě teda sral pořádně. Kdyby raději Keenu natočil třetího Wicka. Na druhou stranu se mu kulišákovi nedivím. Uluru má přesně dvě sady argumentů, které se prostě nedají odmítnout!(18.7.2018)

• stone

Tak tohle se moc nepovedlo.(22.7.2018)

• The_Peach

Čím len donútili toho Keanua, že sa dal na toto...(23.7.2018)

• dalziel

Tak hlúpy a zbytočný film som dlho nevidel.Absolutne bez šťavy.(23.7.2018)

• Marounek

Kdysi dávno Sověti vyprodukovali nesmírně bizarní film Neuvěřitelná dobrodružství Italů v Rusku. Siberia by se mohla klidně jmenovat Neuvěřitelná dobrodružství Keanu Reevese v Rusku, protože jeho postava tu zažije iniciační mafiánský blowjob, lov na medvěda, jízdu v žigulíku, divokou šukačku a jako bonus dostane přes držku od lokálních ožralů. Ta příběhová linka okolo diamantů mi tam přišla nepřehledná a skoro nadbytečná a v podstatě jsem jí nevěnoval pozornost. A ten zbytek, tedy Reevesovo mumlání v azbučtině, klácení zubaté Rusky a poflakování se maloměstem na dobrý film příliš nestačí.(24.10.2018)

• DJ Kritik

Mám rád Reevesa, ale tento film mu nesadol. Bolo to také utrápené akčné dráma, ktorí padlo do zabudnutia.(23.12.2018)

Prijemna a nenarocna jednohubka s jedinym moznym koncom. Ane Ularu to svedci. Keanu-ovi jeho John-Wickovska forma tiez.(15.7.2018)

• Kushina

Tenhle film mě neskutečně nudil. Kromě zajímavých rozhovorů s ruským mafiánem a asi milionů mrdaček se nic nedělo, kdybych to věděl, mohl jsem si pustit porno a vyšlo to na stejně. Konec také takový useknutý a hlavní hrdina celkem snadno a bez vyjádření emocí divákovi umírá a film tak nějak skončil, aniž by pro mě začal. 45%(8.8.2018)

• Honzulik

Tak toto se moc nepovedlo, zdlouhavé, málo poutavé, divák čeká kdy to Keanu tradičně rozjede a ono nic.. ! Vlastně ani nevím, do jakého žánru tento film zařadit... Škoda, Keanu Reeves jinak točí skvělé filmy. U tohoto jsem se nudil...(3.11.2018)

• BOURQUE

Film, ktorý pre Keanua by aj mohol sedieť. Ale rozhodne nie s takým scenárom a takto spackanou réžiou. Zopár mierne otvorenejších milostných scén to rozhodne nezachraňuje. Bolo v tom viac. P.S.: Strašne by ma zaujímalo, že prečo na to „Neo“ kývol? Osobné hodnotenie: 58% (*) (27.5.2019)

Nebyl to vyloženě nepovedený film. Víc než na akci nebo kriminální zápletku se možná soustředil spíše na milostný vztah. Celkově se na to dívalo velmi dobře, atmosféru se podařilo vytvořit na jedničku, herci vybráni také dobře. Ale k celkové spokojenosti tomu ještě velký kus chyběl. A to je škoda. Navíc nechápu ten šílený konec.(18.7.2018)

• Dejavu_UH

Slabé jak kafé v krčmě čtvrté cenové skupiny. Nevím, jestli si Keanu něco šlehnul, že do toho vůbec šel. On je přece Neo, John Wick a Constantine... Ne nějaký přiblblý obchodníček. Je to asi jako by šel Thor hrát do Létajícího šarkonáda. Za mě teda jako ee...(9.8.2018)

• desade

Akoby som pozeral niečo so Seagalom. Ale ten aspoň vie, čo hrá a pre koho to hrá (a na nič sa nehrá). Ale čo sa čudujem... nedávno som videl inštruktážny film o elektrikároch (Life on the Line) s Travoltom... tiež pekná sr...ka. P.S.: Tá jedna hviezda je z ľútosti.(23.8.2018)

• horor2

Ať dělá, co dělá. Zklamání jako řemen! Čekal jsem úplně jiný film. Ne, že se v něm bude pořád šoustat a Keanu bude prkený a nevýrazný. Co byl teda doopravdy zač? Aspoň závěr trochu pobavil, i když nic velkolepého.(19.9.2018)

• fafejt001

ŘÍKAL jsem si , tohle nebude špatné když tam hraje Keanu . No , úplně hrozné to nebylo . Takový , zčásti erotický film po sibiřsku . Pokud by film celkově probíhal jako ty erot. scénky , bylo by to dobré . Zápletka s diamanty nebyla nejhorší , ale ta závěrečná přestřelka to už nevytrhla .(7.10.2018)

• mimozakon

...anebo jak si Reanu 4x zaskotracil v Rusku...(15.12.2018)

Podle mého názoru docela průměrnej akčňák, takhle nízký hodnocení si to zas nezaslouží....(8.2.2019)

Ana Ularu sucks. (+ aj dick xD)(14.7.2018)

• argo.smile

Nuda, nuda a zasa nuda. Keanu nám naozaj upadá alebo prečo berie takéto filmy to fakt neviem. Možno aby nás prevalcoval s John Wick 3...(14.8.2018)

• Reyak

Říkali jsme si s kamarádem, že Keanu Reeves si filmy vybírá, tudíž by neměla být chyba zhlédnout film bez zjištění předchozích ohlasů. Film je celkově táhlý a moc se v něm neděje. Fakt, že hlavní hrdina má dva dny na to, aby doručil diamanty a nedělá si z toho těžkou hlavu v podstatě zobrazuje zbytek filmu. Hlavní hrdina si toho opravdu moc nedělá a moc toho nenamluví. Pohybujeme se v americké představě městečka na Sibiři, což se dle mého natáčelo někde na předměstí New Yorku - s tím si tvůrci mohli vyhrát o trochu lépe. Na konci filmu zjistíme, že film byl opravdu o ničem - hlavní hrdina prosouložil téměř polovinu filmu, nezískal pravé diamanty a až potvrzování bratrství film nijak jinak nepřekvapil. Film spíše mírně parazituje na Johnu Wickovi.(16.8.2018)

• ElVory

Jak snadno a rychle pokazit nadějnou kariéru? Vzít pár rolí za dobrý peníz, bez ohledu na to, co se vlastně bude dít. Už dlouho jsem neviděl film, který by byl tak plytký a o ničem, jako je Siberia. Keanu Reeves naprosto zklamal, i když takovéhle slátanině by nepomohl ani DiCaprio. Shrnuto a podtrženo, ztráta hodiny a půl z vašeho života 10%(28.8.2018)

• wex666

Tak tohle měl být spíš erotický thriller.Nebo vlastně člověk ani neví co to mělo být.Včem spočívá zápletka?Nevím. Kde je napětí?Nevím A kde je to krimi nevím :D Tohle není ani krimi ani thriller tohle není nic dávám 1hvězdu za tu pěknou kočku co tam hrála s Reevesem.Bohužel on sám tam hraje prd :)(22.3.2019)

• nMarek

Jednoduchej film, Neo prochazi Sibiri v tricku a sandalich, ale zima mu neni. Westernova hudba na vychode.(14.7.2018)

• wowylgu313

Těšil jsem se a o to víc jsem byl zklamaný :) Neskutečný tahák a to není narážka na pár romantických záběru ale jako celek. Jediná akční scéna je na konci a ta je tak rychlá že jí ani nejde pořádně procítit. Příběh tak trochu o ničem, opravdu spíš na jedno zkouknutí a zapomenout :) dvě hvězdy jen kvůli obsazení a pár dobře natočených scének.(18.7.2018)

• pekos

Tak toto sa producentom nevydarilo. Film, odohrávajúci sa v Rusku, na Sibíri, by mohol byť celkom zaujímavý, no to by scenár musel napísať gramotný človek, so znalosťou ruskej reality. Je až neuveriteľné , koľko naivnosti, hlúposti, a regionálnych nezrovnalostí, prepojených s romantickou zápletkou, plnou sexu, sa zmestilo do tohto filmu. Už len predstava, že profesionálne sa tváriaci americký obchodník uzatvorí "deal s mužíkmi" na veľkú dodávku vzácnych diamantov je prinajmenšom naivná. Ak k tomu pridáme pracovníkov FSB, čiže KGB, ktorí sú vo filme na úrovni Mr.Beana, potom bude lepšie, ak sa tomuto filmovému skvostu oblúkom vyhnete. Ani taký charizmatický herec, akým je Keanu Reeves, nemôže byť v tomto prípade lákadlom. Celkový dojem z filmu je veľmi rozpačitý, pričom jeho úroveň zachraňuje snáď len posledná scéna, ktorá uplynie tak rýchlo, že sa nestihnete ani zorientovať, kto a z ktorej strany sa pohybuje v zábere kamery. 2* len za dobrý a logický záver príbehu. Škoda, na film som sa veľmi tešil.(20.7.2018)

Iba pre skalných Keanu Reevesa. Dejovo hrozné, nelogickeé a nepremyslené. Rumunka hrajúca rusku skutočne otrasná. 3*(14.8.2018)

• clot

Absolutní propadák!(11.10.2018)

• Final

Keanu Reeves se vydává do Ruska, aby vybavil kšeft za několik mega, i když vlastně nemá nic. A tamhle absurdním rozhodnutí je pak postaven celý film. Na druhou stranu, nic více nelogičtějšího už ve filmu neuvidíte. Reeves cestuje po Rusku, aby našel diamanty. Slibuje kupcům, že je dodá a jako bonus si zajede na Sibiř, kde si to rozdá s Ana Ularu. Film bych v tomto ohledu vlastně označil spíše za lehce erotický, protože detaily a délka milostných scén bylo asi to jediné, co diváka udrží u filmu. Hlavnímu hrdinovi navíc stačí na všechny scény jen jeden jediný výraz ve tváři. A je jedno, jestli zrovna vyjednává s mafiánským bosem, dokončil soulož, nebo dostává od domorodých buranů přes hubu. Někdy bych chtěl vidět s Keanu Reevesem nějakou pohádku pro děti. Všechno špatné na tomhle filmu zachraňuje víceméně jen závěr, který byl logickým vyústěním už od první minuty filmu. A je tak dobře, že scénář nezklamal alespoň v tomhle ohledu. Jinak se jedná o poměrně nudný a nezáživný film.(25.10.2018)

• nomak

vydrzel jsem tak tretinu te sracky, a pak jsem to musel vypnout, pac se to fakt nedalo(27.10.2018)

• bosso

To bolo akoze co? Neuveritelna kofotina,to ten Keanu uz je taky sprosty ze si ani neprecital scenar.Idem z toho grcat.(29.10.2018)

• gatuso

To se Keanovi moc nepovedlo. Se nam nejak posledni filmy razgavaril. Prekvapujici a netradicni konec.(18.11.2018)

Nene. není to špatnej film, sic mě tam chvílemi srala ta zubajda, ale od chvíle kdy se Lucas pobratřil s Borisem :-) to je fakt dost dobrý... tím si mě získala.. Ještě si Lucas s Borisem mohli navzájem vykouřit prdel.. No chvílema to bylo spíš ujetý porno než drama. Každopádně Keanu zde opět hraje takový to svoje "nevím odkud kam a proč tam jdu" , půl filmu čumí jako kachna před grilováním, a jestli nechcete bejt nakonec nasraný, mrkněte se na začátku na konec.(3.1.2019)

• dr.slam

Keanu mám tě jako herce fakt moc rád, ale tohle???? Beru to od tebe jako přešlap, ale ty si to můžeš dovolit. Těším se na Wicka 3 :-)(31.3.2019)

• Horus8

Sorry Neo(7.4.2019)

• jioex13

Rozmýšlel jsem, jestli dát hvězdu nebo odpad. Bohužel ve mě film nezanechal vůbec nic. Očekávání, kdy Keanu vytáhne nějaký chvat jako Neo nebo se objeví jako neporazitelný John Wick je v tomhle filmu úplně pasé. Scénář je tak klišoidní, že kdejaká tuctovka třeba s Cagem je v porovnání trhákem. Zkrátka hodina a půl úplně zbytečně ztracené. No a konec to totálně zabil ...(5.7.2019)

• JB001

Nic jsem předem o filmu nevěděl, ale nechal jsem se nachytat na Reevese v hlavní roli. Bohužel to byla ztráta času a nikomu bych ten film nedoporučoval.(18.8.2019)