Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hansel97
  **

  Odvážný artsy krok od Netflixu, který se ale okamžitě střetává s nefunkčním a pomalu se vlekoucím scénářem, v němž se za deset dílů nedočkáme žádného zvratu či rozuzlení. Naomi odvádí skvělou práci jako nenávidění hodná postava znuděné voyeuristické ženušky, ale jinak je to krok vedle a seriál byl zrušen po právu.(14.8.2017)

 • iz67
  ****

  Pomalá věc, která ani ke konci bůhví jak nezrychlí. Možná trochu delší než muselo být, ale gradující pocit nepatřičnosti, pocit, že něco není vpořádku, je svoji jemností a přitom silou unikátní. A Naomi je výborná. ----- Čím víc o tom přemýšlím, tím se mi to líbí víc; jak nás naše soukromé role ovlivňují v interakci se světem.(24.7.2017)

 • Essential
  **

  Kedysi nádherná Naomi sa tu rozpadáva v tvári každým záberom viac a viac až mi to rve srdco a akoby už toto nestačilo, SJW úderka z Netflixu do deja vopchá transgender decko v rámci kampane prehnitého, pardón PROGRESÍVNEHO Hollywoodu normalizovať veškeré poruchy ľudstva a obalí to neprirodzeným a až trápne mdlým dejom, že som to po 40 minútach pilotu musel pre vlastné psychické zdravie vypnúť. Whatta waste... 40%(2.7.2017)

 • Sheelle
  ****

  Velmi zajímavý počin. Seriál bych připodobnila nejvíce asi k The Fall, ovšem tady se všechny osobnosti slévají v jednu, psychoterapeutku Jean. Co musím vyzdvihnout je vývoj právě této hlavní postavy. Pohled na ni se mění s každým dílem a divák v podstatě nikdy neví na čem je a to, co původně začínalo jako flirt dvou žen z červené knihovny, končí jako psychologické drama a jediné co si divák přeje, je, aby proboha Jean už přestala splétat pavučiny lží a manipulací, protože na to nutně musí doplatit. Divák od začátku tuší, že něco je špatně, ale je špatně Sidney nebo Jean? A stejně tak víme, že Jean sem tam přešlápne pomyslnou čáru, ale pořád se to vše dá ještě zachránit. Děj začíná gradovat až poslední díl, dva, když už máme o osobnosti Jean poměrně jasnou představu a může to tedy rozbalit naplno. Přesto ani pak není nic jednoznačné. Ano, přestřelila v mnoha oblastech, ale jednala skutečně pouze sobecky nebo se snažila pomoci? Nic není jen černé nebo bílé.(8.12.2019)

 • Sarkastic
  ****

  „Pod obleky, za zavřenými dveřmi, nás všechny řídí stejné touhy. A tyhle touhy mohou být syrové a temné a hluboce zahanbující. Čím více někoho pozorujete, tím více si uvědomujete, že nikdy nejsme těmi, za které se vydáváme. Ve skutečnosti se pod povrchem vždy skrývá tajemství. Vlastně můžeme být někým jiným.“ Jean mluví i osobě. Je psycholožkou, která se snaží ovlivnit lidi kolem ní, a to až do té míry, že překračuje (nejen) etické meze. Každým dalším krokem zasahuje do života svěřených klientů a zaplétá se do svých lží. Potřeba manipulovat ostatními Jean vhání na tenký led, kde jí hrozí prozrazení, riskuje však dál (kariéru i rodinu). A pak je tu Sidney…(vzpomínka na Mullholand Drive). Jenže víc se člověk nedozví, neb Netflix seriál dost necitlivě ukončil. Škoda. Naomi Watts tu má královský prostor a využívá ho beze zbytku, a ačkoliv její postava dělá stále větší přešlapy, diváka zajímá osud její i dalších protagonistů. Nic strhujícího, přesto mě to vtáhlo, přes menší výhrady k motivacím postav (a tendenčnímu dceřině „problému“) solidní 4*.(18.8.2019)

 • - Neflix zrušil seriál už po 1. sérii. (Fyffy2000)