VOD (1)

Epizody(10)

Terapeutka Jean Holloway se vrhá do nebezpečných intimních vztahů s lidmi ze života svých pacientů. (Netflix)

Trailer 1

F2003F

„Verila som, že svoje životy si určujú ľudia, že našu budúcnosť riadime a ovládame my. Vyberáme si manželov, určujeme povolania, sme zodpovední za rozhodnutia, ktoré formujú smer našich životov. Ale existuje mocnejšia sila než slobodná vôľa. Naše nevedomie. Pod oblekmi, za zavretými dverami, nás všetkých riadia rovnaké túžby. A tieto túžby môžu byť surové a temné a hlboko zahanbujúce. Čím viac niekoho pozorujete, tým viac si uvedomujete, že nikdy nie sme tými, za ktorých sa vydávame. V skutočnosti sa pod povrchom vždy ukrýva tajomstvo. Vlastne môžeme byť niekým iným.” ()

Unlikelyhero

Hodně dobrá věc. Naomi v nejlepší formě v roli psychopatické psycholožky, NETFLIX se bohužel podělal a neudělal další sérii, přitom první sérii nechal zakončit jako přípravu na pokračování, ono s tím NETFLIXEM to nebude tak horké, vystřižení K. Spacyho - hustý totáč. Bacha na tuhle bolševickou společnost, která začala tak pěkně a tak děsivě se vybarvila. ()

hansel97

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Odvážný artsy krok od Netflixu, který se ale okamžitě střetává s nefunkčním a pomalu se vlekoucím scénářem, v němž se za deset dílů nedočkáme žádného zvratu či rozuzlení. Naomi odvádí skvělou práci jako nenávidění hodná postava znuděné voyeuristické ženušky, ale jinak je to krok vedle a seriál byl zrušen po právu. ()

Ralna

Je zřejmé, proč nenatočili druhou sérii. Z toho, co tam Jean (Naomi Watts) rozjela, se prostě nedalo rozumně vybruslit. :) Seriál má hodně pomalý rozjezd, ale postupně se na to nabalují další a další vrstvy, k tomu je najednou nejeden divák/čka při sledování nadržený a některý scény si přehraje opakovaně. A na závěr - to už jen sedí se zaťatými zuby a čeká, do jak hlubokých pekel to chování Jean zavede. Moc hezký, Naomi si tímhle u mě hódně šplhla jako herečka (a taky jako sexy žena, co si budeme povídat!). A že to nemá pokračování, vem to čert, není to potřeba. S čím nejsem spokojená je úvodní znělka (použitá hudba) a originální název seriálu. "Gypsy". Proč? Česká "Terapeutka" k tomu sedí jak hrnec na prdel. Žádná Gypsy, no a ten úvodní cajdák, s tím přišel kdo? Ten diváka leda tak přinutit zhasnout obrazovku a jít do hajan. ()

zsn

Pomalý rozjezd, ale cca od sedmého dílu byla vzrušená nejen Naomi, ale i já. Ovšem to, že natáčení pokračování odvolali, to teda Netflix pos*al. Nespočet seriálů z této továrny má pět řad, přitom nestojí za nic a když se konečně zmapuje taky jednou nevěra v podání manželky a k tomu nevěra lesbická a člověk je zvědavý, jak nakonec manžel zareaguje, tak.... Tak co?! Toto je přerušovaná soulož! ()

• Neflix zrušil seriál už po 1. sérii. (Fyffy2000)