Bratři z donucení se po letech znovu shledávají – tentokrát v rolích největšího světového detektiva a jeho věrného společníka & životopisce. Will Ferrell jako Holmes a John C. Reilly jako Watson spolu řeší vraždu v Buckinghamském paláci. Brzy pochopí, že pokud případ neobjasní do 5760 minut, královna bude další na řadě. (Bontonfilm)

drake31

Nezaujímavé, bez inšpirácie, 95% vtipov vyšumeli do prázdnoty, neskutočne nezáživné kde 90 minút bolo cítiť ako štyri hodiny. Film chce byť komédiou, no je však len nevydarenou paródiou s veľkými menami na plagáte. Potešili len dámy - Kelly Macdonald, Rebecca Hall a Lauren Lapkus - aj keď to bolo len vďaka ich šarmu. Ohliadnuc sa naprieč rokom 2018, tak sme mohli vidieť niekoľko skvelých a zábavných komédií, ktoré mali čo ponúknuť - Holmes & Watson bude zabudnutý behom týždňa lebo nemá čo ponúknuť. ()

VanTom

Nemusela se toliko rochnit ve vulgaritách, ale čekal jsem to horší a sympatická dvojice (hlavně skvělý Reilly jako věrný podržtaška Watson; Ferrellův Sherlock byl často už nesnesitelné egoistické hovado) ji utáhla. Takže mě tato pěkně vypadající, absurdní „dobová“ řachanda nijak neurážela, než se ve své druhé polovině rozpadla do totální potřeštěnosti (muzikálová vsuvka, Titanic), fušersky látající stupidní detektivní zápletku do počtu. ()

Jaro.Krafcik

Prvý apríl, a výber filmu bol jasný. Komédiá, teda paródia, na sherlocka Holmesa. Nízke hodnotenia neodradili. Hlavný herec Will Ferrel je zárukou kvality asi v každom komedialnom filme, ale tento bol taký nemastný neslaný. Ani na deň bláznov ma neoslovil na toľko, aby som mu mohol dať lepšie hodnotenie ako priemer. 3* ()

blackJag

No jo no, klasický Ferrell, toho buď milujete nebo nenávidíte :-) Neříkám, nějaká ta improvizační vata tu je, ale hlína jinak slušná, zasmál jsem se. Jako fanda si dovolím mírně nadhodnotit :-) 70% ()

Soweek

Domníval jsem se, že nízké hodnocení je zapříčiněno specifickým humorem pánů Ferrella a Reillyho, ale tohle je naprosto bez debat zasloužená Zlatá malina. ()

sedm.1

Samozřejmě, kvalita této podívané je vážně mizerná, úroveň vtipnosti katastrofální, zápletka dementní, naivnost a troubovitost veškerých postav je až urážející, nicméně dvě ústřední postavy ztvárnila sehraná dvojice komiků Will Ferrell a John C. Reilly a chemie mezi těmito pány je tu, naštěstí pro celý film, natolik funkční, že v podstatě celý snímek právě jen oni dva zachraňují, a to rovnou před úplným Odpadem, kam by jinak nepochybně celá tato podívaná právem patřila. Jejich sehranost a i individuální výkony jsou prostě jediné světlé okamžiky tohoto snímky, ty jejich dialogy, gesta a jednotlivé výstupy docela ušli, ovšem opakuji, ve zbylých ohledech jde o zoufalou trapnost a nesoudnost, veškeré postavy jsou za kretény, dějový vývoj je nezáživný a primitivní blábol, samotné vyšetřování nuda, a co se humoru týče, bez zmiňovaných pánů nulová záležitost. Mě to zkrátka sice úplně zas až tak nenasralo, jako většinu ostatních diváků, ale pravdou zůstává, že ten film jednoduše prakticky vůbec nefunguje, není ani trochu zábavný, nemá tempo, většina scén a dialogů je strašně, ale vážně strašně trapná a dementní, prostě se jedná o nepovedenou slátaninu, která sice nezabije, ale doporučit ji vážně nelze. Takže dvě hvězdy, za každého z pánu jedna :-). ()

iXtr3m3

Keď si odmyslím tie úchylné a nechutné scény, tak tie vtípky sú klasická Ferellovina a Reillovina. Buď to človek znesie, alebo nie. ()

Hanys_

Upřímně jsem to čekal mnohem horší. To ale neznamená, že je to dobrý film. Palec nahoru za ty camea a celkově to silné obsazení, ale těch zívavých vtípků je tady až moc. ()

Litvicek

Zase bych to s tím hodnocením nepřeháněl. Je to blbost ale u Ferrella je tento styl "smyslu pro humor" běžnou věcí. Já jsem byl zvědavý a nakonec to byla docela fajn podívaná. Místy jsem se trošičku zasmál, dokoukal jsem to do konce a že bych se nudil, se říct nedá, takže průměr je jasný. Lepší od toho nic nečekat ale propadákem bych to nenazval. Viděl jsem i horší filmy. ()

F.W.Colqhoun

It reeks of exposed loins. H&W je zajímavý výhradně procesem výroby, potažmo poučným příkladem proměny čehosi nadějného v narychlo upachtěnou srágoru. Vše mohlo dopadnout jinak. S manickým Ferrellem bylo počítáno do role přihlouplého Watsona; pseudo-geniálního detektiva měl ztvárnit jistý Cohen - kdo viděl Talladega Nights, ví, k jakým šílenostem se ti dva umí vyhecovat prakticky bez scénáře. Shift Ferrella do role detektiva a doplnění týmu Johnem C. Reillym, věčným odkládáním realizace projektu a jeho křečovitým dotlačením sranda ošklivě ztěžkopádnila. Reilly to celé kromě jiného kazí herectvím, které v tomto druhu filmů nemá co dělat. Chemie mezi oběma prostě nefunguje, a to ani tehdy, kdy vtip je v základu dobrý: Club him like a baby seal! Ke slovu se dostává pocit divácké trapnosti, což je v případě filmu komika, který z funkční trapnosti učinil nejsilnější zbraň, zvláštní a co do vyhlídek v byznysu varovné. Z nepovedeného celkového tvaru trčí několik skvělých vtipů ve stylu: [Novinový titulek:] Nejraději bych tu svini pověsil sám. Gandhi. Vtipy na téma medicínského užívání kokainu a heroinu či aktivistické In America, we have democracy. (...) An assurance that only the finest and most qualified man will lead. Not a wealthy tyrant who cares for nothing but himself. Velká škoda. ()

KM Phoenix odpad!

Herecké obsazení rozhodně nevypovídá o kvalitě tohoto snímku. Výsledkem je nebetyčná trapnost a ty hudební čísla to likvidují úplně. ()

Illy

Tak tenhle poflusanej film je docela klasická Ferrelova demence a za mě ok. Pouštím když potřebuju vypnout mozek a relaxovat, aby nehrozilo to, že budu mít choutky vypnout někoho jinýho...a věřte mi, adeptů je dost. Jasně že pseudointouši (co ztopoří jen u každého filmíčku Wese Andersona a své dva výškrabky pojmenují Terrence a Malick) budou ublinkávat hnusem, ale já jsem přesně ta primitivní cílovka těchhle blbostí. Papa. ()

Bozvav

Tento snímek je klasickou americkou parodií. Tedy není moc chytrý, místy je nechutný a místy i trapný. Na stranu druhou je tam pár vtipných momentů, odkazů na vcelku slavné počiny a pár solidních hlášek. Vlastně jako jediný opravdový průser vidím přepálenou stopáž, která byť není extra dlouhá, pořád je nadměrná. Srazit patnáct minut dolů, by filmu dosti pomohlo. Normálně bych dala dvě hvězdy, ale díky tomu, jak zde vidím mizerné hodmocení, lehce nadhodnocuji. Za mne 50%. ()

Rathalos

Hmm,nebolo to zle,aj som sa parkrat zasmial,no bohuzial nieco tomu chybalo,na pomery Willa Ferrella to bolo slabsie,ale aj tak celkom do pohody straveny cas pri sledovani tejto komedie...:-) ()

Ferrell, Reynolds a Vánoční koleda

Ferrell, Reynolds a Vánoční koleda

23.09.2019

Ještě nemáme ani prosinec, a už se musím pustit do rozebírání nejkrásnějšího období roku, Vánoc. Můžou za to totiž herci Will Ferrell a Ryan Reynolds, kteří se teď čerstvě upsali novému muzikálovému… (více)

Třetí Sherlock se zpozdí

Třetí Sherlock se zpozdí

05.03.2019

Ať už za to může nabitý program hlavních hvězd Roberta Downeyho Jr. (Avengers: Endgame) nebo Juda Lawa (Captain Marvel), či snad náročné projekty režiséra Guye Ritchieho (Aladdin), nebo možná… (více)

Josh Brolin a Peter Dinklage budou bratři

Josh Brolin a Peter Dinklage budou bratři

01.03.2019

V Hollywoodu už pár let koluje nápad natočit film Trojčata, který by fungoval jako duchovní pokračování osmdesátkové komedie Dvojčata s Arnoldem Schwarzeneggerem a Dannym DeVitem. Zatímco výše… (více)

Nejhorší filmy roky vyhlášeny

Nejhorší filmy roky vyhlášeny