• mira007

Viděl jsem jen S01E01 a to mi stačilo. Teď jsem se dostal k S02E01 a musím konstatovat, že to má hodně shodných věcí - solidní obsazení je asi jediná pozitivnější věc, jsem rád, že si Soňa Norisová zase něco vydělala navíc, ale já se divákem tohoto seriálu nestanu. Nezavrhuju to nějak silně, ale pro mne to není. Jediná věc, která mne baví je Revai s párátkem ( doufám, že to není furt to samé )... tak já si počkám na progres a těším se na S03E01.(1.4.2018)

• bourec

Jestli jsem zčásti vydržel sledovat první řadu,a ohodnotil jsem jí s přivřenym okem jako celek dvěma hvězdicema,tak první díl druhý řady je čistočistej děs.Spousty snovejch scén,spousty scén,který jsou v díle na hovno,a střihač stříhal jako vzteklej,takže to občas působí,že herci ani nestihli doříct větu.Doslova děsivě pitomej zážitek.20%.(7.4.2018)

• honajz

V jedné chvíli jsem si myslel, že nějací špatní herci někde něco předvádějí, nějakou scénku, aby byl díl vtipný, a pak někdo řekne stop a zjistíme, že jsme ve studiu a celé to byl fór a konečně nastoupí skuteční herci... A ono furt nic, jelo se dál. Naprosto zmatené zápletky, dialogy, chování postav. A motiv Kuřáka vykradený z Akt X. Řekněme si to naplno, bylo to amatérské, vlastně tím urážím amatéry, špatné po všech stranách, a dokonce ani moje, k těmto paskvilům velmi tolerantní žena a její máma, prohlásily, že to byla blbost.(31.3.2018)

• bearmeedek

Byl to jen pokus z nudy a dobře mi tak. "Bártovky" se opět předvedly. Nuda ano, logika ne. Chlap dostane klackem po hlavě, upadne na zem a sluneční brýle má stále na očích. Až se probere, má oko a tvář modrou. Kriminalisté z místního oddělení osobně zatknou ministra, dají mu pouta a ty mu nesundají ani ve výslechové místnosti ... To fakt u nás jde?(1.4.2018)

• rakovnik

Tvůrci pokračují ve stejném stylu, jako v první sérii. Tento díl nebyl ani napínavý, ani vtipný, ani akční, ani zajímavý. Postavy chodí a mluví a paní spisovatelka řeší u psychoterapeuta kouření. A najednou byl konec. Dost bídný konec. I na sobotní programovou bídu málo.(31.3.2018)