poster

Hold the Dark

 • Kanada

  Hold the Dark

Thriller / Drama / Mysteriózní / Dobrodružný

USA, 2018, 125 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bizz_mjc
  ***

  Jeremy Saulnier je zajisté svůj, ale asi nemůže být pochyb, že od první vteřiny všichni budou srovnávat s Wind River. Děj Hold the Dark je ovšem úplně jiný. Je primárně o temnotě v nás, trošku mysteriózně pojat a především postaven na zvláštních charakterech, s nimiž asi nikdo nebude sympatizovat, a především u nich dost chápat - "Proč?" jsem měl na mysli několikrát.(26.10.2018)

 • majo0007
  *

  Deravý príbeh za deravý groš, bod za prírodu a haviňov, ale to som si zrovna tak mohol pozrieť niečo záživnejšie na Discovery channel. Holt, Netflix a jeho filmová produkcia je kapitola sama o sebe. Režisér sa nám snaží podať nejaké mysteriózne posolstvo, ale sám nevie aké, o ostatných zúčastnených ani nehovorím. Neviem, aká lobby tu funguje, ale na ostatných filmových serveroch sa hodnotenia pohybujú v hodne priemerných číslach.(1.10.2018)

 • Remedy
  ***

  Atmosférický thriller, který vyniká výbornými akčními scénami a lehce démonickým Alexanderem Skarsgårdem. Srovnání s Wind Riverem sedí možná z pohledu zvolených lokací a kriminální zápletky, ale jinak si Hold the Dark razí vlastní cestu a více než kriminálním dramatem je spíše meditativním thrillerem s mysteriózními prvky. Děj je vyprávěn velmi pozvolna, nicméně jsou tu i opravdu husté pasáže a celé vyprávění je zajímavě rámováno metaforami. Škoda jen, že finální dojem byl o něco slabší, než jsem zprvu očekával.(16.10.2018)

 • Gogo333
  ***

  Green Room od Saulniera se mi líbilo, takže jsem byl zvědav na tento film. Navíc tu je Alexander Skarsgård a černoch z Westworldu. Krajina a vlci nádherní. Alexander hraje vojáka, kterému trochu přeskočí a začne nožem a lukem zabíjet všechny kolem sebe. Příběh docela o ničem a chybí tam nějaký pořádný námět. Jediná ucházející scéna z filmu je jak týpek z půdy postřílí hromadu policajtů. Trošku zdlouhavé, bez nějakýho napětí a člověk se spíše nudí. Aspoň těch pár brutálních scén, ten film trochu oživí. Od filmu jsem čekal další The Grey, ale film jde úplně jinou cestou.(6.10.2018)

 • Martin741
  ***

  Ak to aj je variacia na Wind River, tak vyrazne slabsi a rezisersky nevyvazeny film. Zasnezena atmosfera je fajn, a a aj sa cosi deje, no tempom teda nic moc a dialogy tiez inteligenciou nevynikaju. Reziserovi nie je cudzie gore ani nasilie, no mlady Skarsgard nic nepredviedol, a Wind River malo aspon slusneho Rennera a jeho skvelu filmovu holku. A ako pise tron, Dzefry Wright- pri tej scene s vlkmi, no bieda, bied - preto len priemer : 65 %(7.10.2018)

 • - Natáčanie filmu trvalo 61 dní a natáčalo sa v Kanade v meste Calgary a Lethbridge, taktiež v štúdiu JR Studio v Calgary, ale aj v Maroku. (Astonko)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace