poster

Hold the Dark

 • Kanada

  Hold the Dark

Thriller / Drama / Mysteriózní / Dobrodružný

USA, 2018, 125 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cukorek
  ****

  Film, ktorý sa vymiká klasike, kde človek príde a postrieľa zlých vlkov. Práve naopak celú komornú atmosféru filmu vynikajúco doplnili 3 super zvládnute akčné scény. Killer so šialenou paľbou z okna , alebo vojnová prestrelka sú toho dokazom. Sú tam sice dvaja pošahanci, ktorý si myslia že sú vlci, ale nakoniec to má spojitosť a myšlienku. Jednoducho slabý jedinec musí v prírode zomrieť. Prižmúrim oko a dám 80%.(13.1.2019)

 • Davies182
  ****

  Koukám, že už s předchozím režisérovým filmem jsem měl malý problém s několika ad absurdum (čti neuvěřitelně podanými) scénami, a i tentokrát se jedná o kaz na kráse. Všechno ostatní je ale od minula naštěstí lepší: atmoška, herci, odvážný mix žánrů... Hrozně snadno to pohltí a nutí skřípat zuby nad nejasným osudem všech zúčastněných postav.(30.9.2018)

 • kristynca
  ***

  Zrovna Skarsgård u Fallona říkal, že to natáčeli v Albertě, takže bych se tu nad úchvatnou aljašskou krajinou moc nerozplývala, ale co už... Alberta, Aljaška, hodinky, holinky... Film měl zajímavý momenty, ale jestli tím dark mysleli, že divák uvidí velký prd na to, o čem to vlastně celý je, tak to beru. Jinak... Eee...(6.10.2018)

 • Charlie84
  ***

  Já fakt nevím, proč aktuálně mystery thrillero béčkové produkce Netflixu, musí mít minimálně 2 hodiny. A Hold the dark mi to nevysvětlilo. Jsou tam světlé chvilky, jsou tam i temné chvilky, některé mají něco do sebe, některé mají alespoň Jeffreye Wrighta, některé mají Alexandra Skarsgarda a to už je horší. Vážně, tady už se ani nedá vytýkat, že ten chlapík má celý film stejný výraz. Kdyby měl kupříkladu burku, jeho mimika by vyšla na stejno. A co se týče logiky filmu, taky by tím neutrpěla. Oukej, náznaky tam jsou, ale podle mě jsou scénáristé placení za vytvoření příběhu a charakterů. Nebo možná nejsou. Každopádně jeden z těch filmů, kde si můžete jako pointu dosadit cokoli a bude to ok. Nebo taky ne. Kdyby mi šlo o tohle, začnu filmy psát, ne se na ně dívat! Chci funkční příběh, je to tolik? Asi jo. Tři spíš z bezradnosti...(15.10.2018)

 • dubinak
  ***

  Filmům, které mě okrádají o čas, jsem vždycky křivdila a nebude to jiné ani u Hold the Dark. No jo, není se čemu divit když tyhle netflixárny unikají mezi prsty jak na běžícím páse bez sebemenší reklamy. Někdy se to holt povede, někdy ne. Hold the Dark je určitě ten druhý případ. Ovšem zezačátku se to nikomu zdát nebude. První polovina nabídla velice slušnou atmosféru z prostředí Aljašky s prvky mysteriózna a lehce nastíněného hororu. I chování postav odkrylo různé náznaky a zbystřilo moji zvědavost. Snad bych ještě tomuto kousku odpustila, že jeho tempo bylo někdy až vražedně pomalé a některé scény by se bez mrknutí oka dali smáznout a pořád by to fungovalo, ale co neodpustím je závěr. A nebudu se k němu ani vyjadřovat, stejně jako to udělali tvůrci právě s celým finálním rozuzlením. Takže jestli chcete ztrácet čas s něčím, čehož scénář by vyzněl stejně jako kdyby v něm nebylo ani slovo, tak tady to máte. Dvě a p...(29.10.2018)

 • - Natáčanie filmu trvalo 61 dní a natáčalo sa v Kanade v meste Calgary a Lethbridge, taktiež v štúdiu JR Studio v Calgary, ale aj v Maroku. (Astonko)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace