Přírodovědec, který v ponuré aljašské zimě loví vlky, je obviněn z vraždy místního chlapce. Brzy se však dozví mrazivé tajemství. (Netflix)

xladik

Coze? Proc to tak nadhodnocujete? Ten film je dlouhy jak krava strasna nuda 1 prestrelka kterou nebudu apoilovat ale u ktere sem si malem ukroutil hlavu a po 2 hodinach trapeni takovy srackovy konec jakoze wtf? ()

Mar.Fo

Zřejmě mi v nějakém momentu uniklo o co v tom filmu tak úplně šlo, protože ten konec jsem nepobral, nicméně atmosféra místy celkem dobrá. ()

mato331

Život v úplnej riti sveta nie je žiadna prechádzka ružovým sadom. Všade stromy a sneh, vlky, najrôznejší pošahanci a sem-tam indián s guľometom. A keď sa na takom mieste ocitne ako-tak mentálne zdravý človek, len nechápavo pozerá a modlí sa, aby to nejak prežil. Jeremy Saulnier natočil síce pomalý, ale zato napínavý film, ktorý bez problémov udržal moju pozornosť. ()

INDYANA

Dlhé a až na pár akcií nezáživné s nepochopeným záverom. Zbytočné a nepochopiteľné flashbacks a chovanie hrdinov. Zachraňovala to príroda a vlci preto 4* ()

badlieutenan

Mrazivý thriller z prostředí uhrančivé Aljašky. I přes pomalejší tempo vyprávění příběh plyne rychle, jelikož je prolínán svižnými akčními scénami. Konečný dojem z filmu kazí jen fakt, že samotná zápletka nebyla podána detailněji. ()

E.Company

Nelogický, potemnělý a rádoby mysteriózní příběh, kde to ani vlastně není moc o vlcích, ale o jednom ujetém páru, co žije kdesi v zapadákově na Aljašce, kde žijí divní lidé a mají potřebu se navzájem drsně zabíjet. Chudák Russell Core měl zdrhnout hned na začátku. ()

Boby93

Zajímavý mrazivý mystery thriller, který nutí diváka přemýšlet. Ledová atmosféra z prostředí Aljašských lesů a odlehlých vesniček, kde se ocitnete spíše v době kamenné (nadsázka), nežli v jednadvacátém století. Po shlédnutí úvodních minut jsem čekal klasický krimi hon na pachatele, který se bude skrývat někde nedaleko v lesích (tak trochu to tak vlastně je), ale okolnosti případu a různé zvraty mě uchvátily. Kamera, střih, režie, herci, celkově bez problémů. Peklo co se týče přestřelky (ovšem co si budeme povídat, v reálu by neměl takové štěstí) někde uprostřed filmu, famózní! I efekty zraněných osob na hodně dobré úrovni. Upoutalo mě to, napínavé až do konce, slušný herecký výkon policejního vyšetřovatele, trošku slabší Jeffrey Wright. Asi jediná větší výtka je za finále, která postrádá smysl v tom, proč vlastně nechali vlčího stopaře naživu, zatímco jinak voják vyvraždil polovinu tamních obyvatel. Kvalitní thriller, snímky od Netflixu mě nepřestávají překvapovat. 75% ()

lahvi

Kdyby to nemelo tak krasny prostredi, asi by to nemuselo spatrit svetlo sveta. Tim zcela nedotazenym koncem cely film dost degradovali. Dve hodiny se koukate jak se honi dva manzele. Velka skoda. ()

Lapedro

Dve hviezdy za Aljasku a vypravu. Inak toto bola turboblbost...pribeh uplne o hovne, hrozne sa snazili vystavat dramaticke sceny, no okrem prestrelky je to sama vata medzi zabermi na scenerie krajiny. Film o psychopatovi a psychopatke, ktori potrebuju svedka pre svoje psychopaticke hratky. Zle, velmi zle. ()

calleboy

Nepřímo na mne film působí jako by autoři chtěli dát divákovi více než byli schopni nabídnout. Nejedna se komerční tuctovou podívanou ..... ()

PMU

Tak to jsem nějak nepobral.. Hlavně ten konec.. K tomu stopáž k posrání, tím pádem 2* za přírodu, bohužel. ()

thrillobyt odpad!

Asi najnudnejsi a najblbsi film aky som videl za poslendych x rokov. Je to dlhe, nudne, nezazivne, dej je uplne stupidny. Scenar bol pravdepodobne pisany pocas natacania. Trailer slubuje mysteriozny triler v prostredi Aljasky. Divak dostane nudny, stupidny film, ktory je plny hlupych, nelogickych scen. Nieje tam ziadne napetie ani mysteriozno. Je to cele na HOVNO... reziser by sa mal vysrat na tvorbu filmov a robit nieco ine... Nechapem ako to moze mat take relativne dobre hodnotenie na to aka to je nudna a blba somarina. ()

tonysawer

Podmanivých 4+ takže napálím tomu 5*. Atmosféra je budována pomalu a má pevné základy, krásně to graduje stále výš. Měl jsem výhodu, že jsem neměl páru o čem film bude, a i tak většinu času tápete. Celou dobu máte pocit, že sice nevíte proč, ale snažíte se na to přijít. V určitou chvíli získáte pocit, že to snad točil stejný člověk jako Fargo (kamera i režie je taková povědomá, opravdu v tom vidím Fargo). ()

Zaks

Vynikajúce atmosférické drama z drsného aljašského prostredia. Nuda nehrozí, dej je plný zvratov. Postavy naprieč rôznym stranám konfliktu sú mystické, ich konanie je niekedy dosť netypické, ale zároveň zaujímavé a v náznakoch sa dozvedáme viac o ich motivácii. Skvelý film dopĺňa aj prvotriedna akčná scéna ala HEAT. ()

Jindra_S

Uvěřitelná atmosféra chladného severu a lesů, pomalé temné záběry - a tím výčet kladů končí. Podivné chování a motivace všech zůčastněných, podivný konec, který vyžaduje trpělivost pro dodívání. ()

Netflix mění filmovou strategii

Netflix mění filmovou strategii