Alici je čtyřicet, má dvě děti, rozešla se s manželem a vrací se zpátky do města, kde se narodila a vyrostla. Zpátky ke kořenům! Doma si chce utřídit myšlenky a začít znovu od začátku. Vždyť život začíná až po čtyřicítce, říká se. Nemůže existovat lepší start než narozeninová party s kamarádkama! „Na svoje narozeniny to vždycky přeženu, utrhnu se ze řetězu..  a pak zpátky do normálu." těší se Alice. S návratem do normálu to ale nebude vůbec žhavé a její život nabere zcela nečekaný směr. Na oslavě potkává tři mladíky, s jedním z nich stráví noc a všem pak nabídne, že u ní mohou chvíli bydlet. Najednou má v domě o dost větší rodinu a také nebezpečně se rozvíjející romantický vztah, snad dokonce lásku. A pak se ve dveřích objeví bývalý manžel s kufrem v ruce. (Bontonfilm)

runner85

Kodym mal dakedy takú pesničku v ktorej sa spievalo, Není to láska není to zlo, jenom se nám to nepovedlo ... A presne takýto pocit som mal nie len z tohoto filmu, ale aj z toho, čo sa tam odohrávalo. ... Nie je to zlý film, nepozeralo sa naň zle, len to bolo nielen naivné ale aj hlúpe ... dačo mi to pripomína ()

Aleee89

Mi ten film kápnul do noty. Romantická komedie, u které jsem se bavila i dojímala. Sympatické postavy i sympatičtí herci. Nemyslím, že si ten snímek budu za rok pamatovat, ale dneska svůj účel splnil a zpříjemnil mi večer. ()

vydumnica

Pravdupovediac vzhladom na slabe hodnotenie filmu na tejto stranke som nemala vysoke ocakavania, chcela som len nejaku oddychovku a zazitok z kina, ale film ma milo prekvapil. Takze ak vahate, mozno vam pomoze aj moj komentar. Bolo to vtipne, miestami som sa dobre pobavila, naozaj taky pohodovy film. Reese bola skvela ako vzdy. Mne sa to naozaj pacilo. Teda, az na ten preklad samotneho nazvu filmu, to sa tam vobec nehodilo. Home Again a hotovo :). ()

M.i.k.e

standardní rom-kom bez výraznější zápletky,který vyloženě nenadchne ani neurazí.Příjemně překvapilo sympatické obsazení a celkové feel-good vyznění...60% ()

kaposlav

Užívateľ h0n24 by napísal Zapomenutelné. Nedoporučuji. Je to taký film o ničom, že za týždeň si ani nespomeniem. Úspech je, že som to pozrel celé na jeden šup. ()

Aljak

Hallie Meyers-Shyer dokázala do svojho filmu pritiahnuť veru kvalitných hercov, no keď je raz scenár podpriemerný, tak to už je ťažko zachrániť. Ten scenár s bezduchou zápletkou zosobnenou trojicou sebavedomých a excentrických mládencov veru nemal moc predpokladov na úspech. Neviem ako vám, ale mne išli parádne na nervy, no predovšetkým prehnane ambiciózny Harry, ktorý bol presne takým typom človeka, akých jednoducho nemusím. Tí ostatní dvaja (George a Teddy) boli ešte ako tak znesiteľní. Tak či tak, najsympatickejšou postavou celého filmu bol Austen. No film ako taký ma v podstate ničím extra nezaujal. ()

Figu

Komedie / neKomedie na jeden kraťoučký večer... Áááá, to byla slabota. Pozitivní je, že Reese Witherspoon snad nestárne, negativní ani nechci vypisovat... Prostě žadná špičková komedie, ale na to jedno kouknutí to je. 50% ()

Havaj8

Čím starší, tím lepší. Reese Witherspoon zraje jako víno, od dob Pravý blondýnky jsem jejich filmů moc neviděl a ani nevím, kde se u mě vzal tenhle, ale byl to strašně sympatickej výkon. Zničehonic se u ní doma objeví 3 kluci a z jejího stereotypu se stane skoro až rodinná idylka. Jsem strašně rád, že se to nezvrhlo v boj o Reese, ale naopak to působilo celkem přirozeně a příjemně. A i když se objevil její manžel, tak se to taky nepokazilo, čehož jsem se obával. Díky tomu se to nedostalo někam do odpadu a stane se z toho koukatelná, mírně romantická komedie. Dokonce aniž by došlo k emocionálním scénám, tak i slza ukápne. ()

Elyssea

Banální příběh o tom, jak se Alice posune ve svém životě dál. Jenže aby bylo originalitě učiněno zadost, potřebuje k tomu tři nahodilé podnájemníky. Jen v továrně na sny se triu aspirujících filmařů dostane příležitosti spát v zahradním domku dcery oscarového režiséra (a jednomu v její posteli). Český název je ale naprosto zavádějící - protože ani mladé ucho (jehož jméno jsem už zapomněla), ani ex-manžel Michael Sheen nejsou pro Alici ti praví. (Zvlášť proto, že mladší je povahovou kopií toho staršího.) Alice si v prosluněném LA znovu buduje svůj domov a ke svým dvěma dcerám adoptuje tři dospělá děcka. Není to vlastně ani moc zábavné, nijak romantické, a místy dlouhé i při adekvátní stopáži. Ale jestli se Meyers mladší něco pohlídala, tak je to vizuál, protože kdyby nic jiného, tak se na to alespoň dobře kouká. Stejně se při oné závěrečné scéně neubránítě pocitu, že Alice možná je znovu doma, ale ta nová rodina, kterou si tak zálibně prohlíží, jen těžko bude reálně fungovat. ()

bourec

Reese mě na ten film nalákala,ale dobře neudělala.Hrozná kravina bez humoru,s děsnejma hercema,mezi nima najdeme i opravdu odpudivý typy(jména ani hledat nebudu),a celý to působí až neskutečně trapně.A hlavně úplně bez uchopitelnýho děje.Bliju.10%. ()

Streeper

Je to moc milý film na deštivé nudné odpoledne, když není co dělat, krásně tím zabijete čas, ale jinak to není nic úžasného. Reese je skvělá a do této role se hodí, můžeme jí vidět jako dokonalou matku a jsem si jistá, že do této role dala hodně ze sebe, příběh už je trošku slabší. Zaplete se s jedním z mladých kluků, najednou dorazí ex, který se chce vrátit, téma, které je omílané stále dokola, co mě ale mrzelo nejvíce byl konec, doufala jsem v něco konkrétnějšího. ()

necisty

Neobvyklý je tento film pouze závěrem, který není pro tento žánr typický. Bohužel mi přijde, že hlavní postavu spíše uráží a zobrazuje pouze to, že je nutné se smířit s tím, že nikdy nenajde toho pravého. Život je možná takový, ale když jdete do kina na romantickou komedii, tak vás tohle nepotěší. ... Cinema City Letňany ()

epicek

Reese je prostě pořád skvělá ale mám malinko pocit, že jsem od této komedie čekal něco víc, než jsem dostal. Každopádně to stále nikoho neurazí a ta hodinka a půl rychle uteče. Maybe it’s fate that they met you. ()

Juto

Film je proste o ničom, scenár je plytký a nemá čo divákovi ponúknuť je to veľká nuda bez žiadneho prekvapenia. Ako keby zhasla hviezda kariéra Reese Witherspoon. A to je škoda, lebo je talentovaná herečka, veď má aj oscara. 5/10 ()

Vignette

Zas jednou mě překvapuje místní nízké hodnocení, protože mi přijde, že jde o skvěle zpracovaný, svěží snímek. Ačkoli je fakt, že ten dementní český název má potenciál mu pár hvězd ubrat... ()

vesper001

Trojka jako lék na rozchod? Ále, přece nebudeme takoví troškaři. Reese se jednoho čerstvě zbavila a než se nadála, měla další tři chlapy v chalupě. Tedy spíš zajíčky, nadějné to začínající umělce. Časem se objeví i opelichaný budoucí exmanžel, kterému se zastesklo po rodinném krbu a full servisu. Jak tohle skončí – kupodivu docela rozumně, což se rozhodně nedalo čekat. ()

vnimatkrasu

Starej mladej film. Na nedělní odpoledne asi bez problémů. Přesto sem se nemoh zbavit toho, aby na mě unavená Reese se třema klukama u postele nepůsobila tak divně perverzně. ()

Johnny.ARN

Na Reese sa dá vždy dobre pozerať. Film je zlátanina rôznych klišé, vtipných momentov, emócií a vo výsledku opäť len recykluje, čo už tu bolo vo viacerých iných filmoch. Síce to pekne odsýpa, ale stopu to nezanechá. Žiadnu. Ultraslabé 2 z 5 ()

viperDavid

Zprvu se mi na to hrozně hezky dívalo, venku na mě z té mrazivé klendry hezky svítilo sluníčlo, ale pak jsem film přerušil a šel do posilovny. K filmu jsem se vrátil až později odpoledne a docela mě to zklamalo. S postupem času se prostě ta krásá sobotního rána vytratila a já viděl jen obtloustlou Witherspoonku a nezajímavý děj ()