Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Renfield
  ***

  Dle očekávání jednoduché, předvídatelné a to jak scénářem, tak humorem. Ale, on ten humor překvapivě funguje, občas dokonce velice dobře funguje, ani některé hlášky nejsou vůbec špatné. Samozřejmě je vše napsáno pro Ondřeje Sokola a ten si role užívá. Pravdou ovšem je, že v poslední části už není poznat, jestli zrovna hraje Honzu, či Richarda. Další chybu vidím v délce, na nenáročnou komedii je to opravdu příliš a je to cítit, v závěru film značně pokulhává i vtipu je pomálu. 55%(24.3.2016)

 • Big Bear
  ***

  ,,Tak čau a pozdravuj holky! Od koho? Od sebe!'' ---- No, nebyl to žádný majstrštyk, ale po dlouhé době jsem se celkem párkrát i zasmál. A to pokud se zaměřím na současný stav humoru v českých komedií tak je opravdu slušné skóre. Diváci - Moje tvář má známý hlas by mohli skoro s klidem říci, že se tam kromě Ledeckého a Pazderkové objevili skoro všichni. Sokol hrál ve své dvojroli celkem slušně, ale kdo mně už podruhé celkem zaujal vzhledem ke svému výkonu byla Krainová. Pomineme li její angažmá v Byl jednou jeden polda 1 - 40, tak už ve vybíjené mně zaujala a tady opět. No a králem všeho byl samozřejmě Petr Nárožný v roli mafiána s čupřinou. Jen kvůli němu si to dám někdy ještě jednou. Léta ho nevidíte a najednou pic a objeví se tady a v celkem netypické roli. A připadalo mi, že si ji užil! Filmů o záměnách je spousta, zrovna nedávno dávali v TV - Já nejsem já. Tady je to ale podtrženo totální záměnou, protože oba hrdinové si jsou navlas podobní. 3 ukradené obrazy! * * *(24.11.2016)

 • kajas
  **

  Tragický rozjezd à la "Kameňák", bídný scénář, nepochopitelný výběr pana Nárožného do role hlavního záporáka, tohle všechno zachraňuje jenom ucházející střed filmu, kdy dojde k samotné výměně dvojníků. Jakmile ale začnete přemýšlet nad dějem, najdete víc a víc děr v logice a zkrátka uznáte, že takovou kravinu už jste dlouho neviděli...(22.12.2016)

 • GilanCZ
  **

  Po prvních minutách a hromadě trapných pokusů o vtip jsem plánoval dát odpad a film zařadit do dlouhé řady českých propadáků posledních let. Trapné pokusy o vtip sice pokračovaly, občas se jim to ale přeci jen povedlo a celý film nakonec působí docela pohodovým dojmem, je to fajn komedie. Sokol byl ve své dvojroli skvělý, Kohákova role byla ovšem slabším článkem filmu. Za to ale může spíše scénář.(20.3.2016)

 • Tuax
  ***

  Komedie s dvojníky po česku v něčem vyšla v něčem ne. Ale bylo fajn, že v tom byl ukázan kousek ze staré čistírny odpadních vod v Praze, jako kancelářské sídlo hlavního gangstera v podání Nárožného, který se na zlouna nehodil a jeho gangster byl milý strejda ať se snažil o cokoliv jiného. Tento efekt snahy o něco, ale výsledek je jiný se asi odráží jinak v celém filmu. Protože ona zde selhává i ta snaha o komediálnost, ale naštěstí to nepřechází úplně v trapnost a zachovávvá si to zábavnost. Akční linka a scény, kde by mělo být nějaké napětí, jsou zase úplně přívětivé a pohodově zábavné. Což dosvědčuje už to, že největší bouchač ve filmu má slobost v květinách a jsou pro něj jako kryptonit pro Supermana. Pak je tu kontrast postav, které jsou chytré, mazané a postav, které jsou až moc přihlouplé. A to vše je do sebe zamícháno. Jenže výsledek je pořád stále funkční a dá se na to dobře dívat.(3.9.2017)

 • - Fiktivní znalec umění z bratislavské galerie dr. Boban Pálka (Jan Filipenský) byl pojmenován podle 1. asistenta režie Petera Pálky, taktéž původem z Bratislavy. Ve filmu si také zahrály Peterovy doklady ve scéně Boban vs. policista (Milan Šteindler). (Fuego)

 • - Natáčelo se v Praze, Litoměřicích a ve Slaném. (Terva)

 • - Scény na nábřeží se točily v pracovní dny a za plného provozu jak osobní, tak hromadné dopravy a tak si taxikář Bohouš (Jan Filipenský) vyslechl sérii šťavnatostí na téma drožkáři a čuňata za volantem od kolemjdoucích a kolemjedoucích. Naštěstí natáčení prý nebylo dlouhé, takže se to prý dalo ještě vydržet. (Fuego)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace