• kajas

Tragický rozjezd à la "Kameňák", bídný scénář, nepochopitelný výběr pana Nárožného do role hlavního záporáka, tohle všechno zachraňuje jenom ucházející střed filmu, kdy dojde k samotné výměně dvojníků. Jakmile ale začnete přemýšlet nad dějem, najdete víc a víc děr v logice a zkrátka uznáte, že takovou kravinu už jste dlouho neviděli...(22.12.2016)

• pepo

Peklíčko, no 3/10(13.3.2017)

Po vlažnom začiatku to prišlo a ja som sa bavila oveľa viac, než som čakala.(7.4.2017)

Konečně zase po čase pravá komedie. Žádné vložené srdceryvné drama, prostě sranda na uvolnění. A skvělý Ondra Sokol.(29.10.2016)

Nebojím se dát čtyři hvězdy. Bál jsem se komedií s Kohákem, ale už u Instalatéra z Tuchlovic jsem málem sáhl po čtyřce. Tady jí dám a hlavní důvod je celková pohoda filmu a Sokolova skvěle zahraná dvojka. Film je svižný, vtipný a působí nevlezle, ne jako mnoho českých komedií posledních let. Samozřejmě by se to dalo ještě vypilovat, vynechat pár nesmyslů, ale ono to jako celek funguje. Často je tady psána kritika na Nárožného v roli gangstera. Já tvrdím opak, vždyť už jen ten nenapodobitelný hlas a intonace, mně tam sedí. Krainová a Schneiderová nám stále dokazují, jak vypadá zralá krása.(4.4.2017)

• - Spoiler: Miloslav Šmídmajer, producent filmu, si zahrál brýlatého průvodce v galerii při krádeži peněženky. Narážkou na něj je také hláška na konci filmu, když dochází k vrácení peněz a rodinných šperků: "Šmídmajer ještě na výlet do Anglie nedal". (TOMIK007)

• - Natáčelo se v Praze, Litoměřicích a ve Slaném. (Terva)

• - Josef Melichar má ve svém bytě všude šály AC Sparty Praha, jelikož jeho představitel Jakub Kohák je její velký fanoušek. (mazuka)