Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  ***

  Filmů o záměně typově opačných dvojníků je tolik, že každej číňan by měl pro sebe jeden film. První část se mně příliš nelíbila, cítil jsem z toho rádoby humor za každou cenu, hlavně postava Kuby Koháka mě srala a to i přesto, že Jakub mě je jinak velmi sympatickej, až teda na tu Spartu. Mimochodem tím stoupajícím trendem umistovat spartaňský šály a vlajky do každýho českýho filmu, začíná bejt Sparta vlezlejší a otravnější než reklama na csfd. V momentě kdy ve filmu nastane "sokolí prohoz" film začíná působit odlehčeně, zápletka začne být zajímavá, Ondra v obouch rolích působí sympaticky a film jako celek si svižně a zábavně dokráčí do finále. Samozřejmě jsou tam nějaký detaily, které člověka trknou..auto z Bratislavy, asi těžko bude mít spz Prahy, utěk před policí působil spíš divadelně než filmově, ale to jsou drobnosti, jiný zase potěšili, třeba Jarda na prezidentském místě ve škole.(27.3.2016)

 • Murysek
  ***

  Velmi průměrná komedie, nad pomyslnou hladinou ji určitě drží hlavně dobré herecké výkony Ondry Sokola, Jakuba Koháka a Petra Nárožného.(17.11.2016)

 • Rockerman
  ***

  Takových záměn a dvojníků jsme už ve filmové historii několik viděli. Čili jde o neoriginální komedii, která však uráží jen málokdy, ale zato nenáročně pobaví. S Ondřejem Sokolem mám podobný problém, jako s Benem Stillerem. Je mi sympatický a někdy mě pobaví, ale jindy ne. Jeho dvojníci si vyzkoušeli obě polohy. Až na chaotický nápad s únosem se na to dalo dívat.(28.11.2016)

 • dopitak
  ***

  Gangsterská ptákovina made in tele tele. Škoda těch přehrávek, nesmyslů a kravin (Nárožný tluče tlusťochovi hlavou o stůl), protože základní nápad je solidní. Jardy nad katedrou si asi všimnul každý. Jitka se Simonou vypadají pořád dobře i po dvaceti letech hraní. A Čtvrtníček pro sychr radši v jiné uniformě a autě :-)(19.10.2016)

 • netWoor
  **

  Nu, inteligentních komedií komunistické éry se již pravděpodobně nedočkáme (nebo velmi sporadicky, přimhouříme-li očko). Možná se ještě někdo zasměje nad strejčkem, co mlátí své gorily kytkama a opakuje rádoby vtipnou větu. Možná se Kohák ještě úplně všem neokoukal a možná někdo záměnu dvou lidiček viděl poprvé a užasl. Ano, bylo tam pár lepších momentů a Sokol se snažil, ale ... z úrovně českého filmového humoru mi začíná být dost zle ... (a to ještě todle jakž takž alespoň neurazilo)(1.11.2016)

 • - Při natáčení před pražským hotelem Interntonal se Miroslav Etzler v roli amatérského boxera tělocvikáře Kaliny po několikátém jetí natolik vložil do role, že Jakubovi Kohákovi v roli Melichara na chvíli opravdu „udělal tmu“, a to tak důkladnou trefou, že Jakub Kohák dokonce chvíli odmítal točit tuto scénu znovu. (Fuego)

 • - Josef Melichar má ve svém bytě všude šály AC Sparty Praha, jelikož jeho představitel Jakub Kohák je její velký fanoušek. (mazuka)

 • - Exteriér mafiánského doupěte se natáčel na Malé vodní elektrárně v Praze - Štvanici. Interiér mafiánského doupětě se natáčel v Čističce odpadních vod v Praze - Bubenči. (Fuego)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace