• silentname

Za seba hovorím, že s výnimkou krádeže evakuačného plánu galérie som sa na filme nepobavil skoro vôbec. Občas sa nájde gag, ktorý je vtipný, no problémom filmu sú hlavne postavy. Postavy, ktoré ma maximálne iritovali. S výnimkou hlavného hrdinu Richarda Prospala. A trošku mi je ľúto, že sa ocitne v takejto situácii, aj keď to nakoniec bude mať isté benefity. Tento film je podľa mňa veľmi slabý. Má málo dobrých momentov, Nárožný je maximálne preafektovaný a Kohák tu hrá idiota, ktorého mu neverím ani v najmenšom. Ondřej Sokol hrá oboch predstaviteľov dobre a môžem povedať, že je tu aj pár dobrých kamerových trikov, no príbeh a jeho komédia ma neberú. S výnimkou evakuačného plánu a keď sa Rambousek ocitne na vyučovacej hodine a budú preberať Arystotela (Ja viem, že sa to píše "Aristoteles" ale Rambousek si myslí niečo iné.) Okrem toho je to ale podľa mňa veľmi nezaujímavé a málo vtipné. Hodnotenie: D(28.7.2017)

Napsal bych super Sokolovina, ačkoli jenom po herecký stránce. Stejně to ale byla jeho One Man Show, nebo spíš Stereo? Ať už v jedný nebo druhý roli, má obrovský charisma a bavil by mě asi v čemkoli. A i když se tam nějaká ta chybička vloudila v tom prolnutí dvou světů, oba si to užili a já s nima. Trio děvčat Schneiderová, Krainová a Fingerhutová náramně zvolený. Sice ty role měly minimální, ale pěkně se na ně koukalo. Kohák zbytečnej, i když ho mám jako člověka rád. Na český poměry pěkná, originální komedie ze známýho prostředí (opět Litoměřice), která neurazí, ba naopak ještě pobaví oproti těm všem omílaným Kameňákům.(27.6.2017)

Začátek filmu žádná hitpoška.Nepovedenej Nárožný,děsnej Kohák(sorry Jakube),a celý mi to připomínalo Ještě většího blbce než........... se Sobotou.Ale výměná Sokolíků filmu pomohla,myslim že prásknutí většího důrazu na tu výměnu,a hlavně delší čas by film slušně nakoplo.Původně to bylo na dvě,ale dám tři.50%.(13.11.2016)

"Hele strejdo, není to takhle trochu trestný někoho unýst?" Tupý bijec Boban, alias slovenský profesor doktor Pálka, mě bavil ze všech nejvíc. On i dement Melichar měl své zábavné chvilky, stejně jako mafián Vytloukal a vlastně celý policejní sbor, takže já jsem se bavil velmi slušně. Jen těm dvojníkům chvilku trvalo než se rozjeli, ale po výměně identit se z toho stala docela slušná jízda, při které mě ke čtvrté hvězdě donutila vynikající scéna ve slovenštině - "Dé jednotka to je radosť pre každého vodiča."(6.11.2016)

• kajas

Tragický rozjezd à la "Kameňák", bídný scénář, nepochopitelný výběr pana Nárožného do role hlavního záporáka, tohle všechno zachraňuje jenom ucházející střed filmu, kdy dojde k samotné výměně dvojníků. Jakmile ale začnete přemýšlet nad dějem, najdete víc a víc děr v logice a zkrátka uznáte, že takovou kravinu už jste dlouho neviděli...(22.12.2016)

• - V Litoměřicích se natáčelo v ulici Eliášova (sídlo policie), Mírové náměstí, ulice osvobození (trafika), Dům Kultury - Shaker Bar (vyzvednutí dcery) a ulice Dykova (dům Prospalových). Sídlo policie je v ulici Eliášova v Litoměřicích, kde sídlí skutečné velitelství policie pro okres Litoměřicko. (mazuka)

• - Při natáčení před pražským hotelem Interntonal se Miroslav Etzler v roli amatérského boxera tělocvikáře Kaliny po několikátém jetí natolik vložil do role, že Jakubovi Kohákovi v roli Melichara na chvíli opravdu „udělal tmu“, a to tak důkladnou trefou, že Jakub Kohák dokonce chvíli odmítal točit tuto scénu znovu. (Fuego)

• - Na obrazu prezidenta ve třídě je Jaromír Jágr vyfocen stejně jako prezident Miloš Zeman. (mazuka)