Jediný problém Seven Seconds je ten, že zjevně počítal s druhou sérií, kterou zatrhly. I tak ale velice příjemné překvapení a seriál přesně pro mě. Tedy ne pro široké publikum, tedy směřující ke zrušení. Ach jo.(15.10.2018)

Musím uznat, že atmosféra se v prvních minutách filmu dala krájet a v duchu jsem si jen říkal: A sakra, a sakra.. co teď. Atmosféra se slušně držela i dál, i když nebyla celou dobu tak hustá. Herecké výkony jsou geniální a já věřil každé slovo. Nejvíce by mě asi zajímalo, jestli je to podle skutečné události a nebo alespoň, jestli je v New Jersay opravdu tak vysoký rasismus. Hodně zajímavé jsou i závěrečné výpovědi lidí, kdy se vlastně ukáží úplně nové informace, které autoři ze začátku tajili. Na konci jsem měl opravdu vyražený dech a divný pocit. Za mě to bylo letošní velké a pozitivní překvapení.(13.4.2018)

Vydarena kriminalna zalezitost, ktora cca posledne tri diely je i vybornou "podivanou" zo sudnej siene. Dvom postavam a ich prejavom som sice zo dva diely moc neveril, avsak pribeh, celkova atmosfera a motivy zucastnenych to prekryli a v dalsom ma to uz nerusilo. Naviac, som rad, ze tvorcovia ostanu verni tomu, akymi smermi sa linia ubera a neurobia na vas lacny trik v zavere. Rozhodne nadpriemerna zalezitost, ktora ma stupajucu tendenciu a maze stereotypy o heroickych "hrdinoch", ktori nikdy nesklznu, ci maju vzdy vsetky esa v rukave. Urcite odporucam. 75% Skoda, ze sme sa nedockali i druhej serie. Rozhodne by bolo "o com".(13.10.2020)

Nedokoukal jsem. První dvě epizody jsou nadupané, co se týče děje i psychiky postav, jenže pak se tři díly prakticky nic nestane a postavy se babrají na místě. Snaží se to vlastně být takové britské krimi, které by ale děj zvládlo shrnout za 3 díly místo 10 a více než na mrazivost a zvraty se to snaží být letos již několikátou výpovědi o utiskování černošských obyvatel v USA policejní silou. To by šlo, ale ten seriál je oblečený jako detektivka, tudíž vlastně popírá to, co sám je, když všechny karty vykládá již na začátku. Fakt zklamání.(19.3.2018)