Epizody(10)

Policie v Jersey City tutlá okolnosti smrti patnáctiletého Afroameričana. Hledání pravdy začíná. (Netflix)

Trailer

Rathe

Musím uznat, že atmosféra se v prvních minutách filmu dala krájet a v duchu jsem si jen říkal: A sakra, a sakra.. co teď. Atmosféra se slušně držela i dál, i když nebyla celou dobu tak hustá. Herecké výkony jsou geniální a já věřil každé slovo. Nejvíce by mě asi zajímalo, jestli je to podle skutečné události a nebo alespoň, jestli je v New Jersay opravdu tak vysoký rasismus. Hodně zajímavé jsou i závěrečné výpovědi lidí, kdy se vlastně ukáží úplně nové informace, které autoři ze začátku tajili. Na konci jsem měl opravdu vyražený dech a divný pocit. Za mě to bylo letošní velké a pozitivní překvapení. ()

hansel97

Nedokoukal jsem. První dvě epizody jsou nadupané, co se týče děje i psychiky postav, jenže pak se tři díly prakticky nic nestane a postavy se babrají na místě. Snaží se to vlastně být takové britské krimi, které by ale děj zvládlo shrnout za 3 díly místo 10 a více než na mrazivost a zvraty se to snaží být letos již několikátou výpovědi o utiskování černošských obyvatel v USA policejní silou. To by šlo, ale ten seriál je oblečený jako detektivka, tudíž vlastně popírá to, co sám je, když všechny karty vykládá již na začátku. Fakt zklamání. ()

chozze008

Tak jo, je to koukatelne, na tema Black Lives Matter. Ale žádná x-tra třída. Poslední dva díly budete muset dát s eng titulema nebo umíte lépe hledat než já. Což je zvlášť potěšující protože se dějou u soudu a já ty jejich US soudy dávám sotva v češtině, ale dá se. Jo prej to točej spin-off pro mého oblíbence verbala ()

warrenur

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Vydarena kriminalna zalezitost, ktora cca posledne tri diely je i vybornou "podivanou" zo sudnej siene. Dvom postavam a ich prejavom som sice zo dva diely moc neveril, avsak pribeh, celkova atmosfera a motivy zucastnenych to prekryli a v dalsom ma to uz nerusilo. Naviac, som rad, ze tvorcovia ostanu verni tomu, akymi smermi sa linia ubera a neurobia na vas lacny trik v zavere. Rozhodne nadpriemerna zalezitost, ktora ma stupajucu tendenciu a maze stereotypy o heroickych "hrdinoch", ktori nikdy nesklznu, ci maju vzdy vsetky esa v rukave. Urcite odporucam. 75% Skoda, ze sme sa nedockali i druhej serie. Rozhodne by bolo "o com". ()

Charlie84

Jediný problém Seven Seconds je ten, že zjevně počítal s druhou sérií, kterou zatrhly. I tak ale velice příjemné překvapení a seriál přesně pro mě. Tedy ne pro široké publikum, tedy směřující ke zrušení. Ach jo. ()