Brutálni teroristi unesú bývalého špióna Leonarda Turnera (Bruce Willis) a prototyp ničivej superzbrane a vyhrážajú sa rozpútaním apokalypsy nepredstaviteľných rozmerov, ak nebudú splnené všetky ich požiadavky! CIA preto vyšle do akcie svoju najlepšiu agentku Victoriu (Gina Carano), aby ich vystopovala a zachránila Leonarda aj svet. Lenže problém je, že po nich pátra nielen ona, ale napriek výslovnému zákazu vedenia CIA na vlastnú päsť aj jej expriateľ, Leonardov syn Harry (Kellan Lutz), ktorý je rozhodnutý nájsť a oslobodiť svojho otca za každú cenu! (TV Markíza)

Rakosnicek77

Nechápu to hodnocení. Film si určitě zaslouží průměr kolem 50% Nevím co v tom místní znalci chtějí vidět za filmařinu, když je to žánrově akčňák a akce tam je víc než dost. Pokud hledali Dostojevského, tak to jsou opravdu mimo mísu. Nejvíc mne baví fakt, že když kouknu odpadovému nebo jednohvězdičkovému hodnotícímu do jeho hodnocení, tak v klidu střílí balkánskejm ultrasrač*ám a všem těm Ledovejm apokalypsám, po 3-4 hvězdách a tady to zazdí. Zase pro mne důkaz, že se tady hodnotí buď neviděnné, nebo neobjektivně. A to upozorňuju na to, že s filmu na prdel nesedám! Je to slabší průměr, ale rozhodně z toho nejde cítit ta lacinost východního bloku, která je teď v béčkách běžně cítit. Žádné Dacie Logan, trapné souboje apod. Tady jde o průměrné solidní béčko, takže za 3* ()

maverick10 odpad!

Splašky z flašky neumětela, co nějakým zázrakem dostal do filmu Brůše Wilejše, v céčkovým zvratku s monotóní hudbou, dějem co vůbec nedává smysl, hercema co neumí hrát a střihem, který oku škodí jako škodí prdící pytlíky sejsmologickým přístrojům. Proč to vlastně někdo natočil? ()

M.i.k.e

pozorovat Lutze,byť jen na fotce,je samo o sobě utrpení,nicméně do tohoto kousku se tak nějak hodí.Extraction totoiž není ničím víc než béčkově-céčkovým výplachem,kde logika úplně nefunguje a spousta věcí je tu spíš k smíchu,než aby snad divák hlavním hrdinům fandil,nebo se nedočkavostí třásl co se ještě stane.To navíc úplně pomíjím fakt,že ústředí CIA je tady v Praze,která až na pár záběru není tak úplně Praha,nebo že taxíky na nejspíš Pražském letišti mají na střeše nápisy Taksi atd atd.Bohužel to tentokrát nezachrání ani moje oblíbená Gina Carano,kvůli které jsem ve finále na film koukal,ale která tady nepředvedla vůbec nic.Bruce Vyliže ani nezmiňuju,protože si myslím,že herec jeho formátu podobné kousky opravdu nemá zapotřebí i kdyby musel zaplatit sebevíc složenek...20% ()

Martin741

Pozeral som to len kvoli kozatej Gine Carano, ktora bola dobra vo filme Zkrat ako militantna nasrana feministka, a tak som si povedal, co vyplodi Gina teraz? No a nevyplodila nic, film ma len prazdny pribeh, ktory nedava velky zmysel a na poli spionaznych filmov sa natocilo uz X lepsich veci. Willis /Die Hard 1 - 5/ zbytocny, Kellan Lutz /Tvajlajt Saga a Zatmeni/ hrat nevie a nezachranilo to potom ani tych par subojov. 5 % ()

bourec

Miller se znova nevytáhnul.Dějově rozklížený,s nejasnejma zájmama všech zúčastněnej,herecky děs,a akce taky mizerná.Tady vidíte,proč mám rád filmy B.A.Millera.Ten točí alespoň céčka na úrovni.Tohle byla slabota.40%. ()

StanislachKo

Vždy keď vidím takýto zbytočný film, pri každom jednom výbuchu, čo sa tam udeje iba ľutujem životné prostredie. Tupé od A po Z, herci nesympatickí, akcia mdlá a Bruce... Ako všade cca od roku 2000. 2x zdvihne jedno obočie, utrúsi 3 suché hlášky, zbalí prachy a vypadne. Krásne zavŕšenie kariéry, pán Tvrďák, gratulujem! ()

Johnny.ARN

Čistokrvná B-čkovina, ktorá sa ale silou-mocou chcela hrať na Áčko. A ja sa preto pýtam, prečo do toho Willis šiel? Už nemá čo, že takéto podradné projekty bere? Na niečo viac sa to chcelo hrať obsadením a akože nečakanými zvratmi v závere, ale inak zvyšok, od kulís, cez dramatizáciu, dialógy, lokácie, čistá nižšia trieda. Jediná fakt dobrá scéna, ktorá ma prekvapila, bol súboj s Čističom v bare. Dobre zostrihaná, správne akčná, neprehnaná. A škoda Carano, že nebola viac sexi alebo že nemala viac skutočných 1v1 súbojov. 2 z 5 ()

ywo666

Mal som napísaný dlhý comment ale nechtiac som si to odjebal. Takže bude stručný. Bitky dobré, Dialógy super zle. Kellan prekvapivo dobre. Gina zle. Herecké výkony zle. Willis štandard "málo muziky za veľa peňazí. Vizuál super. Príbeh veľmi zle. Jebať 45% ()

JohnSmith odpad!

Akční špionážní kokotina se špatnou akcí, ještě horším scénářem a má se odehrávat i v Praze, kam se štáb ani nepodíval. ()

sedm.1

Steven C. Miller je vážně nevýrazný a nezajímavý béčkař každým coulem, který tedy sice sem tam vypustí do světa podívanou, která snese parametry skutečně zábavné filmařiny, jako tomu bylo třeba v případě Arsenalu s Nicem Cagem, či Line of Duty s Aaronem Eckhartem, nicméně většina jeho tvorby se pohybuje skutečně na hranici snesitelnosti, a to především díky opravdu tuctovým scénářům, které nedokáže jakkoliv oživit, takže z toho pak právě jako v případě tohoto snímku vznikají opravdu nudné, až otravné film, jenž nelze hodnotit v žádném ohledu kladně. Už jen třeba obsazení Extraction stojí za starou belu. Kellan Lutz není týpek, který by byl schopný jakýmkoliv způsobem utáhnout ústředního hrdinu, nemá charisma, není sympatický, není zajímavý, prostě celkově nevýrazný a netalentovaný chlápek, který nemá šanci vůbec kdy prorazit, dále tu pak máme Ginu Carano, bojovnici MMA, která tu ovšem působí dojmem machny s pětadvaceti kily nadváhy, a že by se zde divák dočkal alespoň tedy ukázky jejího bojového umění, tak na to může také rovnou zapomenout, no a navrch nemohu samozřejmě opomenout ,,hlavní tahák,, filmu, pár minutových cameo vstupů pana Willise, jenž by to měl vážně už zabalit a nadále se již neztrapňovat v podobných kouscích. O tuctové a nudné zápletce jsem se jinak už zmiňoval, navrch snad mohu přidat ještě její nesmyslnou překombinovanost, což mělo sice původně děj zřejmě oživit a znevšednět, ale jelikož se jedná o hloupé, levné, akční béčko, tak sem strkat tyto pokusy většinou nepřináší nic dobrého. Co se jinak akce týče, je jí málo, je nepřehledná, a na podobný typ filmu a především na Millera i velmi málo drsná a napětí, atmosféru, či styl v souvislosti s tímto filmem nemá smysl raději vůbec zmiňovat, nic z toho zde naprosto nefunguje. Celkově se tak zkrátka jedná o tuctové, nudné béčko, které nemá čím zaujmout. ()

faldimor

Moc filmu jsem tady zatim neokomentoval, ale kvuli tomuhle jsem si slozite vzpomnel na svoje heslo a oprasil nekolik let neaktivni ucet. Ten film je fakt tragedie. B. Willis bud nema soudnost nebo ma uplne debilniho agenta. Scenar dle nejlepsi tradice 90. beckovych filmu o zene, co zemrela, otci, co tam nebyl, kdyz tam mel byt a klukovi, kteryho to tak nejak vsechno semlelo. Bohuzel kluk je ale uplnej idiot. Vlastne vsichni tam jsou uplni idioti. A hraji presne tak. Akcni sceny jsou uplne ubohy, soundtrack byl vytvorenej z nejakejch "beats for 99 cents," hlavni sexy herecka ma vic muskulatury nez hlavni herec a do toho vseho tam jeste (ne)hraje Dan Blizerian. To je fakt za trest. ()

bobstock odpad!

Takovej bordel v lokacích sem snad ještě neviděl. Praha a dodávka, ve které se všichni poperou jede po silnici s dvojitou žlutou čárou. Praha a je tam přístav. Praha a jsou tam osvícené mrakodrapy tvl. Krásná Carano ani Brůs s těmi pár štěky to nezachrání. Všechno ostatní už ste někde viděli a mnohem lépe.. 10% ()

warrenur

Strasny caj. Jedine pozitivum, ktore som vsak chvilami ani nevnimal, bolo obsadenie stale pohladnej Giny Carano, ktoru poznam z inych filmovych uloh. Tu je zial dost nevyrazna a teatralna. Ku odpadu to ma cele velmi blizko. Neodporucam. ()

Bozvav

Tak fakt nevím. Moje pocity po shlédnutí tohoto "veledíla" jsou velmi rozpoluplné. Willis je jasným důkazem toho, že člověk v plenách začíná a v plenách končí. Ovšem to, že herec svoji kariéru zahajuje účastí v béčkových, céčkových záležitostech, popř v reklamě na prací prášek ostuda není. Nějak se začít musí a doma v posteli vás velký svět filmu neobjeví, že ano. Ale proč probůh se po letech úspěšné kariéry, (byť většinou v typizovaných rolích) objeví v něčem takovém a hůř proč předvede tak strašný výkon, že by na to ani tři Zlaté maliny nestačily, to mi asi nikdo neřekne. Pokud by v tom nehrál právě Willis, dala bych tak 2 a půl hvězdy, za velmi průměrnou, smyslu prostou akční televizní slátaninu, která sice rozhodně nenadchne, ale ani vyloženě neurazí. Za jeho mizerný výkon (asi nejhorší, co jsem kdy u něj viděla) dávám o hvězdu méně. Ostatní taky nic moc, ale těm bych to i odpustila. Prostě max 25%. ()

BOURQUE

Mohol by to byť celkom slušný B-ový snímok, ale niektoré scény sú fakt podpriemerne natočené. Nerád vidím, že B. Willis na tie roky sa objavuje v takýchto filmoch. Osobné hodnotenie: 60% (**) ()

Torpid odpad!

Homomanekýn Kellan Lutz neměl nikdy slézt z mola. Po všech stránkách řemeslně nezvládnuté a Bruce Willis je jen o chlup menší tragéd stáří, než Steven Seagal. Víc slov si tenhle průser nezaslouží. ()

Acrobat odpad!

Buchni ma silno, tu do tých ružových pier. Nezakusla sa, roztočia sa grády a váš lacný subwoofer bude vydávať dunivé zvuky akoby išlo o armageddon, a to len Lutz napríkald vystúpi z auta na križovatke. Voči jej zneniu a motívom nemám nič, ale do tejto klišém obrastenej nudy sa nehodí. Steven, zlatko, čo to bolo? Ten chlap sa silou mocou tlačí do prvej ligy a skúša všetky veci ktoré inde videl. Od Manna, Scotta, Baya, Fuquu, tlačí a tlačí, už skracuje svoje tliachaniny, aby človek vydržal. Dá svoje meno na začiatku... O čom bol tento kufrík so štetkou čakajúcou v aute celú noc? Veď si sakra pozri Ronina o čom je skutočný kufrík. Extrémne zbúchaný scenár s toľkými drístami, že to nie je dobré. Neprospieva ničomu a nikomu. Slávne mená, dvadsať producentských spoločností, všetko fuč ako továrňa textilu v Bangladeši. Praha, rus, kupca, zrada, matka, boxer, Gina, cestovanie, ničotnosť a k tomu všetkému nevystreľujúci airbag v chevrolete pri čelnom náraze. Škoda rečí a slov, buď slušný a počúvaj strýka Sama. Lebo ten pražský vedúci pobočky ti povie, že mu ide o skutočný slobodný svet. A vtedy som sa rozrehotal a súdni ľudia so mnou. (videné 08.02.2016,BDrip) ()