Papírový dům (Netflix verze)

• Španělsko La casa de papel (Netflix version) (více)
Akční / Krimi / Thriller / Mysteriózní
Španělsko, (2017–2021), 38 h 55 min (Minutáž: 41–76 min)

Tvůrci:

Álex Pina

Álvaro Morte, Úrsula Corberó, Alba Flores, Itziar Ituño, Jaime Lorente, Miguel Herrán, Darko Peric, Paco Tous, Esther Acebo, Pedro Alonso, María Pedraza (více)

Série(5) / Epizody(48)

Recenze uživatele fooggyy7 k tomuto seriálu (21)

Série 1 (2017) (S01)

Nejsem z toho odvázanej jako většina z vás. Seriál obsahuje strašnou spoustu chyb. Kdyby se takto chovali zločinci, tak nám nestačí kriminály a kdyby se takto chovali policajti, tak jsou všichni zločinci na svobodě ()

Epizoda 1 (2017) (S01E01) odpad!

Zatím nic moc. Několik hňupů se vloupalo do tiskárny. Uvidíme co bude dál. Ještě to nevzdávám ()

Epizoda 2 (2017) (S01E02)

Ukázalo se, že hňupové jsou větší, než jsem si zpočátku myslel. Naštěstí jsou hňupové na obouch stranách ()

Epizoda 3 (2017) (S01E03) odpad!

Z hňupa se stává psycholog a ještě větší blbec, než jsem si myslel. Drama ako sa patrí. Nechcem spojlerovat... ()

Epizoda 4 (2017) (S01E04) odpad!

A čaro troch epizód je preč. Z komedie se stává tragédie ()

Epizoda 5 (2017) (S01E05) odpad!

A tímto se seriál dostává na úroveň 1. fáze Československo hledá superstar. Skvelý úspech - naozaj ()

Epizoda 6 (2017) (S01E06) odpad!

Seriál se dostává na úroveň slovenské inscenace ze 70-tých let ()

Epizoda 7 (2017) (S01E07)

Дядя and соба́ка from USSR malinko rozvířil děj, ale pak to ustřihli. Kvůli sexu. Chápete to? ()

Epizoda 8 (2017) (S01E08)

Taky se mi nelíbí jak se ti amíci po celém světě rozpínají, ale nechávám si to pro sebe. Film však pokračuje ve stále lepších kolejích ()

Epizoda 9 (2017) (S01E09)

Chytlo to biblický směr, co jiného čekat v katolické zemi ()

Epizoda 10 (2017) (S01E10)

Konečně se něco děje. Postupne hrozi odhalenie. Nejsme sice ještě ani v půlce, ale co když ()

Epizoda 11 (2017) (S01E11)

Trezorový bezlepkový porno ()

Epizoda 12 (2017) (S01E12)

A třešnička na dortu: Základní instikt ()

Epizoda 13 (2017) (S01E13)

Co říct závěrem? Tak se zločinci a ani policajti přeci nemůžou chovat tak nelogicky. Nepřítel není úplně blbej i když .... výběr profesora je přinejmenším divnej ()

Série 2 (2017) (S02)

Asi tak na úrovni Policie v akci ()

Epizoda 1 (2017) (S02E01)

Na scéně se objevil nový člen gangu. Pojmenovali ho taky podle hlavního města - Stockholm ()

Epizoda 5 (2017) (S02E05)

Stockholm je zpět ()

Epizoda 7 (2017) (S02E07)

Taky opět váhám: Peroutka nebo Roubínek. ()

Epizoda 9 (2017) (S02E09) odpad!

Nejhorší díl. Zatím. V budoucnu jich asi bude víc, těch nejhorších ()

Jsme tady zas! (2019) (S03E01)

Tak co? Našli jste se mezi diváky? ()

Dahmer zavraždil Bridgertonovi

Dahmer zavraždil Bridgertonovi