Nemyslel jsem si, že to bude taková zábava! Velmi jsem se pobavil a nasmál! K tomu rozhodně přispěly herecké výkony, z nichž vyniká především Klára Issová. Ale dobré byly i vedlejší postavy, například ďábelský Pavel Kříž nebo 3 Mexičané. Jen se obávám, že zde to bohužel skončí podprůměrně. České filmy po roce asi 2000 pečlivě vybírám, protože většinou mě moc nezaujmou (například všechny filmy na motivy Michala Viewegha). Jsem proto velmi rád, že tento film je onou světlou a navíc velmi výraznou výjimkou.(18.1.2018)

• xray0045

Jedna hvezda pouze proto, ze Klara je moje oblibena herecka a kazdy muze nekdy slapnout vedle, je to ale zluta karta priste uz jde ven i ona. Pawlowska vetsinou nema tak uplne debilni humor takze se neco muselo ztratit v prekladu. Nechat Rence rezirovat uz nekolik let hranici s masochismem. Trapnost kdy divaka stud fackuje je uz pres caru. Tenhle film snad zaplati PP protoze divaci v kinech to nebudou.(1.2.2018)

• charles3

Nejen ženy, ale také zoufalí režiséři a producenti dělají zoufalé věci. Kdo od Renče očekával další Román pro ženy, musel být velmi zklamán. Podivné herecké výkony, dialogy i vizáž většiny postav. Z herců měli mé částečné sympatie jenom Krejčíková, Vacek a mně dosud neznámý Žampa. Jiří Dvořák je v tomto filmu trestuhodně nevyužitý, spíš zneužitý. Co je na tomto filmu opravdu zdařilé, je kamera Petra Hojdy. Jinak ale věřím tomu, že v knize celá story může fungovat výrazně lépe. Každopádně jde o zatím nejhorší film podle Haliny, to už se mi víc líbilo i Evo, vdej se! A Renč už by měl raději zůstat u volebních klipů... Hodnotím 45 % - přece jenom "umíme" i o dost horší filmy...(26.1.2018)

• dee.n

Opravdové dno. A to dávám odpad zcela výjimečně. Hloupý, zbytečný, absurdní film. Vždycky si říkám, co se muselo udát, že v tom ti herci skutečně hrají, když četli scénář.No asi je to o penězích, ale nevěřím, že by se pak dokázali na premiéře tohoto "veledíla" tvářit spokojeně a plácat se po ramenou. Hrůzostrašný počit a dno české kinematografie. Od samého počátku, po toužebně očekávaný konec. Prosím, má milovaná paměti, buď milosrdná, chci zapomenout co nejdříve.(1.5.2018)

• Gogo333

Tohle teda byla pěkná šílenost. V knize to může fungovat, ale ve filmu ne. První polovina filmu strašně hektická a jde se od jedný scény k druhé, nějaká návaznost chybí. Většina postav nehorázně trapná a kýčovitá. Druhá polovina filmu se trochu uklidní a dá se na to relativně koukat, ale taky žádná sláva to není. Natož, že to má být komedie tak sem se pousmál asi na dvou místech a jinak nuda. Někoho asi zaujme nahá Issová, já očekával, že si Krejčíková zopakuje Poupata, ale měl jsem smůlu. Issová hraje tu psychopatku dobře a ty její bláznivý výrazy ji fakt jdou. Renč se svým fetišem na oheň (což už dokazoval na Lídě Baarový) si samozřejmě nemohl odpustit plameny, takže je tam zase máme v několika scénách.(18.1.2018)

• - Ve filmu hraje a zpívá reálná skupina Mariachi Espuelas, která se zaměřuje na mexickou lidovou hudbu. (studna13)

• - Svatba se natáčela v barokním kostele sv. Kateřiny v Praze. [Zdroj: Týdeník Televize] (M.B)

• - Prvá klapka snímku padla začiatkom júla. (classic)