• mira007

Klára Issová hraje jak o život, běhá, skáče do vody, ukazuje prsa, svlíká se v milostných scénách, mluví sprostě, ukazuje grimasy na sto způsobů... jenže to moc platné není, oceňuji snahu o jakousi crazy komedii, ale prostě to moc nefunguje a hlavně to moc vtipné není ( pobavili mne jen tři věci, koupě kalhot a jejich hodnocení prodavačkou, sex s Krausem a indián Mitaš ). Co funguje na papíře se bohužel nepodařilo přenést na plátno.(26.5.2018)

• charles3

Nejen ženy, ale také zoufalí režiséři a producenti dělají zoufalé věci. Kdo od Renče očekával další Román pro ženy, musel být velmi zklamán. Podivné herecké výkony, dialogy i vizáž většiny postav. Z herců měli mé částečné sympatie jenom Krejčíková, Vacek a mně dosud neznámý Žampa. Jiří Dvořák je v tomto filmu trestuhodně nevyužitý, spíš zneužitý. Co je na tomto filmu opravdu zdařilé, je kamera Petra Hojdy. Jinak ale věřím tomu, že v knize celá story může fungovat výrazně lépe. Každopádně jde o zatím nejhorší film podle Haliny, to už se mi víc líbilo i Evo, vdej se! A Renč už by měl raději zůstat u volebních klipů... Hodnotím 45 % - přece jenom "umíme" i o dost horší filmy...(26.1.2018)

• hrudka

Zoufale vyznamenaný filmař natáčí zoufalou komedii podle zoufalého scénáře a zoufalí herci a herečky v tom musejí hrát, aby zaplatili zoufalé účty. Aby té zoufalosti nebylo málo, přidá mezi titulky zoufalé záběry, jak si herci s hraní zoufají a zoufale si u toho ulevují sprostými slovy. Nakonec jediný divák tak moc nemusí zoufat, protože se na to vlastně nemusí koukat.(29.8.2018)

Tak já nevím, je tolik stupidit, na které se kouká spousta lidí a tenhle humor snad kdekoho uráží. Jde o velkou nadsázku, kterou oceníte po pár pivech a těžkém dni. Nic od toho nečekejte, moc nepřemýšlejte, jen se v klidu koukejte a smějte. Na protest, že to má, dle mého názoru, zbytečně malé hodnocení, dávám ***.(21.7.2018)

• Gogo333

Tohle teda byla pěkná šílenost. V knize to může fungovat, ale ve filmu ne. První polovina filmu strašně hektická a jde se od jedný scény k druhé, nějaká návaznost chybí. Většina postav nehorázně trapná a kýčovitá. Druhá polovina filmu se trochu uklidní a dá se na to relativně koukat, ale taky žádná sláva to není. Natož, že to má být komedie tak sem se pousmál asi na dvou místech a jinak nuda. Někoho asi zaujme nahá Issová, já očekával, že si Krejčíková zopakuje Poupata, ale měl jsem smůlu. Issová hraje tu psychopatku dobře a ty její bláznivý výrazy ji fakt jdou. Renč se svým fetišem na oheň (což už dokazoval na Lídě Baarový) si samozřejmě nemohl odpustit plameny, takže je tam zase máme v několika scénách.(18.1.2018)

• - Film vznikl podle stejnojmenné knihy od Haliny Pawlowské. (JT19)

• - Kromě Prahy se film natáčel v obci Pecka, odkud hlavní hrdinka pocházela. (rakovnik)

• - Prvá klapka snímku padla začiatkom júla. (classic)