• Marze

Připomíná to zápisky z deníčku nebo fejetony z ženských časopisů. Rozverná hrdinka dospěje ke zklamání k pozdnímu vzdělání.Žena má bujnou fantazii a dosud žila v sebeklamu, že je dokonalá, ale zoufalství to vyvolává spíše v divácích.Vyprávění brzdí její přebujelá fantazie. Je to film vhodný pro společné výpravy kamarádek do kina a jeho největším problémem je bezobsažnost. Dvě hvězdy dávám za hezké postřehy ženské duše a pár vtipných hlášek. V takovémto filmu s absencí děje to chce radovat se z maličkostí.(28.6.2018)

Ano, je to vskutku jebnutý film. Postavy jsou úplně mimo mísu, herci relativně přehrávají... Ale.. není to řesně ten Halinin styl? Za mě teda je! A kdybych měl potřebu její styl vyprávění vidět na plátně, představoval bych si to takto. Za mě jedno lehké mínus (nadsázka!) - udělat životní smolařku a blbku z jedné z našich nejkrásnějších hereček... tomu jsem neuvěřil :)(20.1.2020)

• maniacxl

Tohle že natočil Filip Renč?,nééééééé,si děláte prdel,že jo?Tohle natočil Troška u pana prezidenta na chatě,a vy nás jen zkoušíte,jestli to poznáme...Absolutní žumpa,výsměch celé filmařské komunitě a hlavně divákovi,že za to platí a stráví svůj čas.Dál nemá cenu nic psát,protože není co psát a hlavně o čem psát.Nic,vzduchoprázdno.Kde jsou vůbec nějaký hranice filmařské soudnosti a vkusu se ptám?Čeho se ještě mužem dočkat??Miloše Zemana na koni,Karla Gotta v pornu,Zdeňka Trošky na oscarech,Andreje Babiše ve vězení,ne teď fakt už přeháním.Je mi z toho blbě ze všeho,co se děje s našim filmem,Čau.ODPAD!(24.5.2018)

• suzanne1997

A to mělo být zase co?! Sedím u počítače a píšu tenhle komentář, vůbec nevím, co si o tomhle filmařském počinu mám vlastně myslet. Co tím chtěli režisér a další profese u tohoto filmu znázornit? Co běželo hlavou Halině Pawlowské, když psala knižní předlohu téhle slátaniny, možná je lepší než scénář, tak to napíšu jinak, na co myslela, když psala scénář téhle slátaniny? A jak mohla dopustit aby něco takového vůbec vzniklo? Nějak si ani na jednu z těchto otázek nedokážu odpovědět a už vůbec ne na to, kdo tuhle nesmyslnost bez jakéhokoli většího zájmu dotoval. Popravdě, české filmy vůbec nevyhledávám, tady mě však něco donutilo se na něj jít podívat, když jsem každý den procházela okolo plakátů, říkala jsem si, že tohle asi bude o něčem a tři jména tučně vytištěná se mne snažila přesvědčit a já jim na to skočila. Musím se sama sobě smát, rozhodně ne však proto, že by to byla komedie, k té má tohle dílo opravdu daleko. Ale snažili se, alespoň tedy něco. Za mě osobně se to prostě nevyvedlo a když se něco nevyvede, nedoporučím to, tady si však myslím, že jakákoli doporučení půjdou stranou, nesázím totiž na to, že by mělo zrovna tohle bůhví jakou sledovanost.(27.5.2018)

• Morholt

Chápu, že Renč nemusí sednout každému, ale já jsem od něj ještě neviděl vyloženě špatný film a Klára Issová je z mého pohledu jednou z našich nejlepších hereček. Ale tohle je bizarní úlet. Víc než nějaký kompaktní celek je to sled podivně stylizovaných skečů, které na sebe občas ani nenavazovaly, o množství zbytečných postav, které už tak velký bordel dělaly ještě větším, ani nemluvě. Vtipná mi přišla jen scéna se sv. Petrem a úsměv dokázaly vyloudit některé z nepovedených záběrů v závěrečných titulcích. A to je sakra málo.(26.5.2018)

• - Prvá klapka snímku padla začiatkom júla. (classic)

• - Svatba se natáčela v barokním kostele sv. Kateřiny v Praze. [Zdroj: Týdeník Televize] (M.B)

• - Ve filmu hraje a zpívá reálná skupina Mariachi Espuelas, která se zaměřuje na mexickou lidovou hudbu. (studna13)