poster

INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2017, 40 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (27)

 • filmmovier
  odpad!

  Talk show. Talk to možná je, ale rozhodně ne show. Je to talk se spřízněnými dušemi Jaromíra Soukupa, které si zve proto, aby s nimi mohl debatovat o tématech, která mu jsou tak blízká. Jako tomu ostatně je i v ostatních jeho pořadech. Měl jsem to štěstí, že jsem viděl epizodu s Danou Morávkovou a musím uznat, že to ze začátku nebylo úplně nejhorší, vypadalo to na docela snesitelný rozhovor, kolem Soukupa (jako již tradičně) lítalo hejno much a neotravoval svět svými přiblblými názory. Pak tam začali rozebírat tragické zrušení tragicky nepovedených Sousedů, Jára se rozbrečel a v pláči pokračoval i nadále, kdy nakousl, že se mu všichni smějí, protože je prý špatný moderátor. Až se mi chtělo brečet taky. Bylo mi, chudáčka, skoro líto! 1%.(13.7.2018)

 • salahadin
  odpad!

  Jen naprostý mozkový impotent bez viagry si udělá pořad sám pro sebe, se svým jménem v názvu, udělá ze sebe nesnesitelně nemotorného moderminátora a onanuje si své ego. Snad i v KLDR mají objektivnější pořady. Jestli on to Jarin nemá z toho, jak pravidelně provětrává Zemanovi trencle.(8.12.2017)

 • NinonL
  ****

  Pořad hodnotím nadprůměrně hlavně kvůli sympatickému a inteligentnímu moderátorovi. Hosty v pořadu, který jsem viděla, byly shodou okolností dvě ženy - politička a herečka. Mluvily docela zajímavě a neměla jsem z nich negativní pocity (politiky a političky skutečně nemusím). Ringo Čech občas situaci vtipně okomentoval, pořad měl spád a dokonce i doprovodný orchestr se zpěvačkou byli fajn. Snad budou i další díly stejně zajímavé.(26.6.2018)

 • LadyPupu
  odpad!

  Jaromír Soukup sám o sobě řekl, že je moderátor z leknutí. Dalo by se to brát jako sympatická sebereflexe, kdyby se v souvislosti s ním dalo o nějakém moderování mluvit...(9.1.2018)

 • ZHODNOTITEL
  odpad!

  NOOO, NEMÁ TALENT...(20.3.2018)

 • P1tr
  odpad!

  Stejně jako u ostatních projektů tohoto moderátorského "génia" jde pouze o levný a neúspěšný pokus o televizní pořad, který má za úkol ušetřit peníze a rychle zaplácnout prázdná místa v televizním rozvrhu televizní stanice, jejímž generálním ředitelem je "shodou náhod" právě tato hlavní hvězda těchto bizarních výstupů.(6.3.2018)

 • Heisenberg_
  odpad!

  Soukup se teda do televize pěkně vesral, a jak nejvíc mohl. Jenže se ze všech jeho pořadů staly totální hovadiny, na které se ani tuplem nedá dívat. A to je jen dobře. Odpad! jedna radost!(3.1.2018)

 • Lucas87
  odpad!

  Neviděl jsem to. Odpad už z principu za ředitele TV Barrandov.(12.11.2017)

 • lubospoti
  odpad!

  Trapná snaha o sebeprezentaci toho nejhrubšího zrna. Kde nic není ani smrt nebere. Ten člověk vůbec nepatří na obrazovku. Asi proto se stal ředitelem televize, aby sám sebe na tu obrazovku dostal.(28.8.2017)

 • zdeny99
  odpad!

  Klasické televizní dno od soukromé televize Barrandov, zprzněné touhou po šťavnatém příběhu a sledovanosti typického televizního spotřebitele. [532. hodnocení, 24. komentář, 4%](18.5.2018)

 • Psycho.R
  odpad!

  Soukup je naprostá moderátorská a manipulativní troska. Více se netřeba vyjadřovat.(15.1.2018)

 • JeanMarthan
  odpad!

  Kdosi mi vyprávěl o takzvaném hnědém tónu, při jehož poslechu se člověk nekontrolovaně posere... No tak ten už nehledám, páč tenhle pořád je taková nálož že vám vnitřnosti rovnou obrátí naruby a jako bonus vystřelí mozek z hlavy.(9.12.2017)

 • mufoid
  odpad!

  Spíš blitky Jaromíra Soukupa(14.12.2017)

 • mardun
  odpad!

  Retard(13.3.2018)

 • Mikakel
  odpad!

  Totéž co u Duelu... Dno a furt dno a to samé dokola pořád a pořád.. Odpad!(21.6.2018)

 • pold
  *****

  Opravdová kultura s jedinou skutečnou televizní osobností 21. století!(9.4.2018)

 • xulux
  odpad!

  PROČ, tohle přeci není normální, proč tomuto člověku nikdo ještě neřekl, že moderovat neumí a chová se neskutečně trapně! Má jediné štěstí, že to není kvalifikováno jako trestný čin, jinak dostal doživotí ...(28.8.2017)

 • Booomer
  odpad!

  Kdyby aspoň neskákal svým hostům neustále do řeči.(9.10.2017)

 • Havran007
  ****

  Líbí se mi to, díl s pány Czendlikem a Šlachtou byl výborný. Pan Soukup dokáže tématicky spojit dva zcela rozdílné lidi a navíc to řídit neagresivně. Tak si představuji práci médií ve 21. století.(7.11.2017)

 • Pelidor
  odpad!

  Jste-li ředitelem televize tak se můžete obsadit do kolika pořadů budete chtít. Problém nastává ,pokud jste netalentovaný pičus a nevíte to o sobě(10.11.2017)

 • VeronikaaH
  odpad!

  TV Barrandov (spíš "TV Zeman") směřuje s tímto pánem jen jedním jediným směrem a to po hlavě rovnou do prdele.. Ú-D-Ě-S-N-Ý, nejdřív jsem si říkala, kdo mu ten flek dohodil, a kde vůbec takovýho šaška vyhrabali?!? Ale pak jsem zjistila, že to Soukup celý koupil. Tenhle démon, pasující se do role moderátora se neumí vyjadřovat, není schopen dát pořadu nějaký rozumný koncept, podle kterýho by mohl frčet a už vůbec neumí moderovat. Viděla jsem jeden díl s Ovčáčkem a otázky typu "Nikdy jsem nemíchal kečup s tatarkou?", "Nikdy jsem neviděl film Bridget Jones?" nebo "Nikdy jsem se nekoupal nahý?" a podobný zoufale vyhnilý otázky mi fakt stačili. Navíc pan moderátor se pomalu u každýho druhýho slova zakoktával... fakt 'profík'. Sledovat jeho pořady je jedním z nejvyšších stupnů sebetrýznění. 😵(5.12.2017)

<< předchozí 1 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace