poster

INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2017, 40 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (28)

 • filmmovier
  odpad!

  Talk show. Talk to možná je, ale rozhodně ne show. Je to talk se spřízněnými dušemi Jaromíra Soukupa, které si zve proto, aby s nimi mohl debatovat o tématech, která mu jsou tak blízká. Jako tomu ostatně je i v ostatních jeho pořadech. Měl jsem to štěstí, že jsem viděl epizodu s Danou Morávkovou a musím uznat, že to ze začátku nebylo úplně nejhorší, vypadalo to na docela snesitelný rozhovor, kolem Soukupa (jako již tradičně) lítalo hejno much a neotravoval svět svými přiblblými názory. Pak tam začali rozebírat tragické zrušení tragicky nepovedených Sousedů, Jára se rozbrečel a v pláči pokračoval i nadále, kdy nakousl, že se mu všichni smějí, protože je prý špatný moderátor. Až se mi chtělo brečet taky. Bylo mi, chudáčka, skoro líto! 1%.(13.7.2018)

 • Karlos80
  odpad!

  Soukup je jen další nastrčený panáca (z řad řízené opozice) kdy plní zakázku těch sil (řekneme vyšší moci), které nad nim drží ochrannou ruku. Jinak by si nikdy nemohl dovolit to, co si dovoluje. Tady vůbec nejde o soupeření mezi ČT a TV Barrandov. Jde o boj mezi židy! A jak jsem k těmto závěrům došel? Po shlédnutí pár jeho vystoupení musím konstatovat, že všechny jeho debaty jsou čistě účelové …tedy povrchní. On nikdy neimprovizuje. Soukup jede vždy podle not, které mu byly připraveny předem.(8.12.2018)

 • salahadin
  odpad!

  Jen naprostý mozkový impotent bez viagry si udělá pořad sám pro sebe, se svým jménem v názvu, udělá ze sebe nesnesitelně nemotorného moderminátora a onanuje si své ego. Snad i v KLDR mají objektivnější pořady. Jestli on to Jarin nemá z toho, jak pravidelně provětrává Zemanovi trencle.(8.12.2017)

 • NinonL
  ****

  Pořad hodnotím nadprůměrně hlavně kvůli sympatickému a inteligentnímu moderátorovi. Hosty v pořadu, který jsem viděla, byly shodou okolností dvě ženy - politička a herečka. Mluvily docela zajímavě a neměla jsem z nich negativní pocity (politiky a političky skutečně nemusím). Ringo Čech občas situaci vtipně okomentoval, pořad měl spád a dokonce i doprovodný orchestr se zpěvačkou byli fajn. Snad budou i další díly stejně zajímavé.(26.6.2018)

 • LadyPupu
  odpad!

  Jaromír Soukup sám o sobě řekl, že je moderátor z leknutí. Dalo by se to brát jako sympatická sebereflexe, kdyby se v souvislosti s ním dalo o nějakém moderování mluvit...(9.1.2018)

 • ZHODNOTITEL
  odpad!

  NOOO, NEMÁ TALENT...(20.3.2018)

 • P1tr
  odpad!

  Stejně jako u ostatních projektů tohoto moderátorského "génia" jde pouze o levný a neúspěšný pokus o televizní pořad, který má za úkol ušetřit peníze a rychle zaplácnout prázdná místa v televizním rozvrhu televizní stanice, jejímž generálním ředitelem je "shodou náhod" právě tato hlavní hvězda těchto bizarních výstupů.(6.3.2018)

 • Heisenberg_
  odpad!

  Soukup se teda do televize pěkně vesral, a jak nejvíc mohl. Jenže se ze všech jeho pořadů staly totální hovadiny, na které se ani tuplem nedá dívat. A to je jen dobře. Odpad! jedna radost!(3.1.2018)

 • Lucas87
  odpad!

  Neviděl jsem to. Odpad už z principu za ředitele TV Barrandov.(12.11.2017)

 • lubospoti
  odpad!

  Trapná snaha o sebeprezentaci toho nejhrubšího zrna. Kde nic není ani smrt nebere. Ten člověk vůbec nepatří na obrazovku. Asi proto se stal ředitelem televize, aby sám sebe na tu obrazovku dostal.(28.8.2017)

 • Psycho.R
  odpad!

  Soukup je naprostá moderátorská a manipulativní troska. Více se netřeba vyjadřovat.(15.1.2018)

 • mardun
  odpad!

  Retard(13.3.2018)

 • JeanMarthan
  odpad!

  Kdosi mi vyprávěl o takzvaném hnědém tónu, při jehož poslechu se člověk nekontrolovaně posere. No tak ten už nehledám...(9.12.2017)

 • mufoid
  odpad!

  Spíš blitky Jaromíra Soukupa(14.12.2017)

 • Mikakel
  odpad!

  Totéž co u Duelu... Dno a furt dno a to samé dokola pořád a pořád.. Odpad!(21.6.2018)

 • pold
  *****

  Opravdová kultura s jedinou skutečnou televizní osobností 21. století!(9.4.2018)

 • Potjoc
  odpad!

  Myslel jsem si, že to bude pohodový pořad se slavnými kulturními osobnostmi, oproti Tenkému ledu, kde říkali, jak tam budou ožehavá témata, takže jsem si to spustil. Ale už aspoň třikrát zmiňovali MeeToo, jaký jsou totalitní a jak se musí zneužívat ženy. To, že v americe už dávno deset let jsou ty podobné nálepky do úchylů, jak říkají o MeeToo, že se tam nesmí ženě dotknout ramena, že to je znásilnění. Nemluvě o registrech pedofilů, kde nálepkují ve stylu totality (močení na veřejnosti, sex mezi pubertálními lidmi, samotné odvlečení dítěte jiným než rodičem bez jakékoli sexuality - to vše jsou násilníci), neuznávání presumpci neviny u jednoho jediného druhu znásilnění. Ale lidé nadávají až na MeeToo, že je nálepkující. Proč? Protože jdou (aspoň ze začátku) proti skutečným beztrestným znásilněním?(29.11.2018)

 • xulux
  odpad!

  PROČ, tohle přeci není normální, proč tomuto člověku nikdo ještě neřekl, že moderovat neumí a chová se neskutečně trapně! Má jediné štěstí, že to není kvalifikováno jako trestný čin, jinak dostal doživotí ...(28.8.2017)

 • Booomer
  odpad!

  Kdyby aspoň neskákal svým hostům neustále do řeči.(9.10.2017)

 • Havran007
  ****

  Líbí se mi to, díl s pány Czendlikem a Šlachtou byl výborný. Pan Soukup dokáže tématicky spojit dva zcela rozdílné lidi a navíc to řídit neagresivně. Tak si představuji práci médií ve 21. století.(7.11.2017)

 • Pelidor
  odpad!

  Jste-li ředitelem televize tak se můžete obsadit do kolika pořadů budete chtít. Problém nastává ,pokud jste netalentovaný pičus a nevíte to o sobě(10.11.2017)

<< předchozí 1 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace