Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Will Smith a Martin Lawrence spojí své síly jako parťáci na poli zločinu, tedy spíš v boji proti němu, v tomto akcí nabitém filmu o dvojici skvělých chlapíků, z nichž se stanou skuteční Mizerové! Policii právě někdo přímo před nosem ukradl zabavené drogy v hodnotě sta milionů dolarů. Detektivové Mike Lowrey (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) mají možná po kariéře a navíc hrozí, že jim zavřou celé oddělení narkotik miamské policie. Proto se pouští do vyšetřování, které se ale nebezpečně zvrtne, když zabijáci unesou jedinou svědkyni loupeže, krásnou policejní informátorku a kamarádku obou chlapíků (Téa Leoniová). Rychlá auta, okouzlující žena a nikdy nekončící akce ve filmu Mizerové jsou zárukou dobré zábavy! (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (626)

choze 

všechny recenze uživatele

Dokonalí lidé v dokonalých hadrech, v dokonalých interiérech a v dokonalých auťácích na dokonalých obrázcích. Dámy a pánové, Michael Bay! Těžká klipařsko-reklamně fetišistická masáž, kde se nadmíru efektně filtruje, zpomaluje (nejlépe poletující vlasy), gripuje a oblétává hrdiny kamerou v podhledu, která nakopla hned dvě epické hollywoodské kariéry (Bay, Smith). A i když to není tak akční (pořádná akce se rozjede až za půlkou) ani vtipné (improvizované slovní přestřelky), jak by tvůrci i diváci chtěli, neberte to za těch necelých 20 mega (tržby celosvětově 140), obzvlášť když je Leoni tak přidrzle sexy. To člověk přejde i toho Karyova slabého záporáka. ()

Satan 

všechny recenze uživatele

Po několika letech se podívat s odstupem na první Bad Boys je myslím zdravé vystřízlivění. Film totiž kostrbatě kombinuje dva hlavní proudy: první ryze komediální, který funguje obstojně a točí se kolem klasicky vystavěných premis mající za důsledek velkou legraci (buď nedorozumění ala nevěra manželky nebo záměna osob obou policistů kvůli svědkyni). Druhý už skřípe poněkud častěji, a to buddy movie se dvěma policisty jakožto parťáky na život a na smrt (kopírování kultů Smrtonosná zbraň, Poslední skaut, Tango a Cash a dalších...). Ve vážnějších chvílích film totálně selhává a jestli se do akčních scén ještě položí typický Bayův rukopis zpomalovaček a výbuchů, máme tu téměř nechtěnou parodii. Jako prvotina slušně odvážné, ale film celkově nefunguje ve všech situacích tak dobře, jak by asi chtěl. Sympatičtější je mi Lawrence, Téa Leoni byla boží. [Přesná stopáž: 119 min] ()

Reklama

3DD!3 

všechny recenze uživatele

MIZEROVÉ aneb BAD BOYS aneb první režisérský počin Michaela Baye, chlapa který by efektně nasnímal i hromadu hnoje. Martin Lawrence a Will Smith v rolích, které jim padli přesně na míru. Tchéky Karyo jako správně slizký vrahoun bez morálky co zabíjí lidi i za to, že si nevyčistili po večeři zuby. Výborné slovní přestřelky jsou lemovány vymazlenou akcí, která vás pobaví i v nejhorší den vašeho života. ()

H34D 

všechny recenze uživatele

Policejní buddy movie + příjemná atmosféra 90. let + kupa absurdního humoru = skvělý a předchozími lety prověřený plán! Bohužel humoru to v počátcích trošku drhne a nejedna scéna působí mírně křečovitě, ale jakmile do sebe zapadnou všechna ozubená kolečka (výměna), začne to filmu pořádně klapat. Jistě, hláškování Posledního skauta, či hravost Smrtonosné zbraně zůstává neohroženě na špici, ale Mizerové jim zvládnou konkurovat. Čirá zábava a odlehčenost zde hraje prim, i přesto však člověka zamrzí zjednodušená krimi kauza, v níž sem tam vynikne nelogické, resp. ledabylé chování postav. Na konci se dočkáme pořádných Bayovských explozí a musím také pochválit přesvědčivého kapitána Joea Pantoliana. 7/10 ()

Hal_Moore 

všechny recenze uživatele

Ano, to je ono. Tak má vypadat správná akční komedie ve stylu "buddy-movie". Smith i Lawrence jsou ještě neokoukaní, Bayův styl se mi líbí a hudební stránce také není co vytknout. Bay si prostě skladatele vybírat umí. Mark Mancina složil akční muziku, první vlaštovku na poli moderní akční hudby, jejímž králem je následující režisérův počin Skála. ()

Galerie (76)

Zajímavosti (22)

  • Marcus Burnett (Martin Lawrence) nosí hodinky značky Casio G-Shock DW-5900 a Eddie Dominguez (Emmanuel Xuereb) nosí Seiko SNA029P. (dyfur)
  • Fouchet (Tchéky Karyo) řídí AC Superbowl, což je v podstatě modifikovaná Shelby Cobra. Toto auto bylo považováno za jedno z nejrychlejších na světě. (HellFire)

Související novinky

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

01.02.2023

Po úspěšnému návratu k sérii Mizerové se Will Smith (Král Richard) a Martin Lawrence (Jednej správně) oficiálně vrátí i pro čtvrtý díl. Situaci před rokem mírně zkomplikoval fakt, že si Smith ušil z… (více)

Třetí Mizerové našli záporáka

Třetí Mizerové našli záporáka

22.12.2018

Třetí Mizerové, oficiálně Bad Boys For Life, obsadili hlavního záporáka. Stane se jim Jacob Scipio (Útok z hlubin), který ve filmu bude hrát hlavu drogového kartelu a chladnokrevného vraha Armando… (více)

Mizerové 3 s novým režisérem?

Mizerové 3 s novým režisérem?

10.06.2015

Michael Bay má plné ruce práce. Momentálně točí akční thriller 13 Hours a do budoucna ho chce urvat hned několik projektů. Nejhlasitěji o něj bojují válečný akčňák Sabotage, sci-fi Time Salvager a… (více)

Godzilla 2… a Mizerové 3?

Godzilla 2… a Mizerové 3?

17.08.2014

V Hollywoodu často vznikají pokračování, po kterých moc lidí netouží. Dvě následující mezi ně ale rozhodně nepatří. Nejdříve trocha potěšení pro fanoušky letošního restartu Godzilly. Půlmiliardový… (více)

Reklama

Reklama