poster

Mizerové

 • USA

  Bad Boys

 • Slovensko

  Bad Boys

 • Slovensko

  Ničomníci

 • Velká Británie

  Bad Boys

Akční / Krimi / Thriller / Komedie / Drama

USA, 1995, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shakers
  *****

  Výborný herci (Smith, Lawrence) ,skvelé akcie, fajn hudba Marka Mancinu, husté hlášky (Páni kolik vážíš? 160? Vsadim se že se cpeš jak pepek námořník že jo?) a štýlová kamera. Tento film ma vlastne všetko čo potrebuje. Oblúbený soundtrack: Prologue - The Car Jacking, You're Going to Leave Me Alone, Cobra Chase Pouchet's Death. 95% - 5*(18.10.2009)

 • Legas
  ***

  Akční komedie? Spíš bych se přiklonil k označení sitcom. Už Bayův režijní debut je dostatečně „bayovský“, ale i tak je dost málo akční. Nedostatek akce tu vynahrazují scény, které jakoby vypadly z Kroku za krokem. Koho nechytne úvodní scéna, kde se Will Smith dohaduje s Martinem Lawrencem o kvalitách vozu Porsche, nebude nepochybně spokojen ani se zbytkem filmu, který se nese v podobném duchu. Až se divím, že Bay po svém debutu rozpoznal, kde má přitlačit na pilu, a dvojka Mizerů už je téměř bezchybná. Ale i tak jsou Mizerové vcelku zdařilým rozjezdem tohoto „coca-colovského“ režijního fenoménu.(1.4.2003)

 • choze
  ***

  Dokonalí lidé v dokonalých hadrech, v dokonalých interiérech a v dokonalých auťácích na dokonalých obrázcích. Dámy a pánové, Michael Bay! Těžká klipařsko-reklamně fetišistická masáž, kde se nadmíru efektně filtruje, zpomaluje (nejlépe poletující vlasy), gripuje a oblétává hrdiny kamerou v podhledu, která nakopla hned dvě velmi zajímavé kariéry (Bay, Smith). A i když to není tak akční (pořádná akce se rozjede až za půlkou) ani vtipné (improvizované slovní přestřelky), jak by tvůrci i diváci chtěli, neberte to za těch necelých dvacet melounů (tržby celosvětově 140), obzvlášť když je Leoni tak přidrzle sexy. To člověk přejde i toho Karyova slabého záporáka.(9.8.2005)

 • Renton
  ***

  Scénář: Michael Barrie, Jim Mulholland, Doug Richardson .. Michael Bay opravdu nepřišel léčit, ale bavit. Jeho rozjezd byl dobrý, ale na nejvyšší rychlostní stupně (rozuměj totální akční nářez) dosáhl až v následujících dvou filmech. Detektivka z Miami nepostrádá spoustu humoru, cool dvojici či zajímavé akční sekvence, ale něco tomu tady prostě ještě chybí.(12.3.2006)

 • Gemini
  ****

  Mám jen jednu otázku: Whatcha Gonna Do s tímhle kouskem? Ano, ano, ano, je to popcornová záležitost, ale děj plyne pohodovým tempem, hrdinové jsou sympatičtí, padouši odporní a dívky krásné...prostě skvělá zábava, tak jak ji v méně patriotických okamžicích rozpoložení své popkulturní, leč stále celkem tvůrčí mysli Michael Bay umí. A ještě jedna věc - naprosto úžasná AC Cobra versus Porsche 911Turbo (když to říká Tyler tak to musí být pravda, aspoň co se Porscháků týká:)), za to je ta čtvrtá hvězda!!! A na závěr WARNING (to nemá nic společného s Warner Brothers;)): po našich luzích a hájích kolují nejméně DVĚ dabingové verze - z nichž, jak už to tak bývá, jedna je skvělá (tu jsem viděl dřív, a tu jsem také bral v potaz při psaní komentáře, Bad Boys se v téhle podobě vyskytovali na videu a HBO) a druhá příšerná (jako obvykle TV N@va a všechna vysílání Mizerů po tom).(20.1.2003)

 • Téa Leoni

 • - Původní název zněl Bulletproof Hearts a do hlavních rolí se počítalo s Danem Carveym a Jonem Lovitzem. (HellFire)

 • - Fouchet řídí AC Superbowl, což je v podstatě modifikovaná Shelby Cobra. Toto auto je považováno za jedno z nejrychlejších na světě. (HellFire)

 • - Porsche 911, které je v úvodní scéně, půjčil produkci režisér Michael Bay. (Bauer)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace