Trochu nerozumím tomu, proč tak příjemnou komedii někdo hodnotí níž jak 3... Polívková je fakt dobrá a není vůbec trapná. Klepl je tam jasná dvojka. No a Ester tam hraje jen druhé housle.. každopádně mě překvapila komedie, na kterou se dá koukat, člověk u toho relaxuje a ještě se zasměje. Není to ten tip, kde se za břicho popadáte a asi i tušíte jak to dopadne, ale klidně je to i na více jak jedno shlédnutí. Někteří lidé už neví, co by chtěli... toto je milé překvapení...(17.9.2018)

• makuk1

Je to naivní a takové laciné. Pointa vtipu je dopředu známá nebo snadno předvidatelná, tím vtip vychází trapně. Do toho pár záběrů do krajiny jak od Troškova Slunce sena.... Rozhodně to nemá nic společného s Okresním přeborem nebo Hodinovým manželem. Svobodovi odloučení od Kolečka vůbec nesvědčí, naopak asi Kolečko byl hlavou této dvojice a Svoboda byl ten který talentem moc neoplývá jinak si nedokáži vysvětlit proč každý jeho další film je horší a horší. Nechtěl bych být ten kdo mu jeho filmové experimenty platí. Jedna hvězda z Bohouše a Evu, kteří za výsledek nemohou a jsou jen obětí.(27.4.2018)

• BlackDemon

V polovici filmu som zodvihol a odišiel z kina. Toto je to najhoršie, čo som tento rok videl. Kúsok Bridget Jones, trošku amerických komédií z Jen Aniston, zábery na krajinu ako z Troškových filmov a neuveriteľne iritujúca hudba. O hereckých výkonoch nehovorím, lebo žiadne nie sú. Pôsobilo to, ako keby si všetci herci odskočili z iného nakrúcania a len tak si týmto filmom krátili voľnú chvíľu. Úpadok českého filmu pokračuje.(26.4.2018)

• anitae

Nic jsem od filmu nečekala a taky se mi to splnilo, ale v Kině na kolečkách je to i o celkové atmosféře a ta byla fajn. Za zmínku stojí snad jen Brutus, kelímky na pivo, Klepl v děsné paruce a jako hřeb večera Navrátil v mobilním hajzlíku - to mi připomnělo díl o Toikách z reality show Utajený šéf. Jinak nuda a PP kam se podíváš.(24.8.2018)

Romantické filmové příběhy jsou hlavní doménou především americké a francouzské produkce a tak když se něco takového objeví v kinematografii české, už předem to bohužel budí rozpaky. Máme tu snímek odehrávající se na vesnici s typickou vesnickou náturou a vesnickým dějovým námětem. A na české poměry vcelku přínosné až charakterově a koncepčně trefné, ale bohužel ve výsledku tradičně omšelé, nezábavné a zcela bez citů. Chybí tomu prostě živost, elán a vtip. Součástí vyprávění je pohled hlavní postavy, tedy Marie v podání Anny Polívkové, do kamery, kdy nahlas dává najevo své myšlenky. Snímek si tak pohrává s nadnesenou a zábavnou atmosférou, která však postrádá nadšení a prozíravost. Nám, jako prostým divákům, jsou její myšlenkové pochody prostě putna. Onen pohled do kamery má v podstatě navodit pocit, že se prostě dívá na diváka a tím vlastně narušit iluzi nezávislosti filmu jako takového a tím tedy přesvědčit diváka, že je všeho dění součástí. Ale funguje to? Na to nechť si každý odpoví sám. Kouzlo nechtěného se prostě nekoná, i kdyby čert na koze jezdil. Jako jednoduchý vesnický vztahový příběh nějaký ten potenciál má, ale rozhodně upadne v zapomnění, než by řekl švec. Ono když to vypadá jako celovečerní televizní bakalářská povídka...(30.10.2018)

• - Natáčanie trvalo približne mesiac. Posledný raz sa natáčalo 20.8.2017. (classic)