Ano, všechno jsme to už někde viděli. Ano, není to žádná bomba scénáristicky, ani herecky. Ano, všem je jasné jak to nakonec dopadne. Přesto je tenhle film s naprosto pohádkovým závěrem, kdy láska a dobro zvítězí úplně nad vším celkem koukatelný. Trochu lepší průměr vzhledem k tomu, že domácí tvorba vyplodila mnohem větší braky.(16.9.2018)

Česká komedie, to je žánr, kde v mých očích dno tvoří "komedie" Trošky a aktuální laťku nastavuje Jiří Vejdělek. Tohle je blíže tomu druhému režisérovi. Skvělá a svěží komedie, která je vtipná, baví prakticky celou dobu a je taková jednoduchá a oddechová, jako jsem u českých filmů zvyklý jen výjimečně. Nestydím se za 4*(13.5.2018)

• Drom

Tak schválně říkám si v šesté minutě jestli se tihle dva dají na konci dohromady. Usilovně jsem přemýšlel, zda trpělivě čekat na nevyhnutelné. Zvláště když to jelo jak podle mustru. Fakt se mám další hodinu dívat na vatu aby se ona mohla dát do kupy s ním? Na okamžik pobaví, když si uvědomíte, že ten její pořad jsou Rady ptáka Loskutáka...ehm... No a já vám koukal na argentinskou Bridget Jones v německý produkci vlekle se klenoucí ke slunci, senu a tak. Nevydržel jsem to a po Brutusu (a dalším vzplanutí Xeroxu) přeskákal na konec. To byl teda šrapnel. Měl jsem chuť to hodit rovnou do odpadu, protože originální je v porovnání s touhle kopírkou zámořských přebytků snad dokonce i vynález kola. O to smutnější, že obsazení nebylo v některých případech nejhorší a ti herci to teď schytají, protože hrajou v takový debilitě. No tak dobře, dám jednu za to, že mě to přivedlo k úvahám, kolik je v Praze kreténů. Ano, věřil bych a ano, je to asi 13% kreténů téhle republiky. Míra kreténství je obecně konstantní napříč společností... jen támhle vzadu, to je snad jediná výjimka, sedí Svoboda a Bystroň...(20.11.2018)

Jedna z těch romantických komedií, která vyšumí stejně rychle jako úterní díl "ordinace". Stejně jako v té ordinaci, ani tady nedojde k vývoji postav, největší změnou v charakteru je ostříhání táty Klepla. Hádky a konflikty se jako mávnutím kouzelného proutku vyřeší a najednou nikdo neřeší, co bylo předtím. O hodné je postaráno, zlí jsou vymáchání v hovnech, nepřející vyhozeni, přející odměněni. Tak to má být, tak to mají děvčata rády. Na druhou stranu to má spád a není to úplně stupidně natočeno, takže trochu nadhodnotím.(1.10.2018)

• marusshhka

Hodně špatný dojem z filmu, Polívková je zde snad jediná dobrá, ale úplně mi neladí s postavou, kterou hraje. Její vyvolený mi nepřišel ani trochu charismatický. A háčků měl film víc, každý zde spí s každým a je to úplně v pořádku, protože je to jen úlet, který nic neznamená. Navíc ten závěr... Ach jo.(21.3.2020)

• - Natáčanie trvalo približne mesiac. Posledný raz sa natáčalo 20.8.2017. (classic)

• - „Bylo to poprvé něco jiného, nešaškoval jsem, dělal jsem takového slušného pána, poprvé to pro mě byla taková role netypická,“ řekl Bohumil Klepl. [Zdroj: blesk.cz] (SONY_)

• - Ve filmu si zahrála kapela Brutus z Rakovníka. Ta už hrála ve filmu Indiánské léto (1995), či je známá že seriálu Comeback (od r. 2008). (rakovnik)