• Primavera

Tak trápny scenár, že som sa hanbila za oboch scenáristov.Chlap, čo si ide vziať ženskú len preto, že jej to sľúbi a je ochotný posrať si tak vlastný život a vzápätí na to si je schopný vziať jej sestru, s ktorou nemal ani sex len preto, že ju platonicky miluje, tak na toto sa dá pozerať len vtedy, ak má človek miesto hlavy tekvicu alebo melón. Dva body za výborný výkon Aničky Polívkovej. Je škaredá, ale hrá perfektne. Intonácia, gestá, všetko dokonalé, presne také ako starý geniálny foter Polívka. To som si vychutnala.(28.4.2018)

• honajz2

Taková ta klasická česká "komedie" bez děje. A to jsem do Svobody docela naděje vkládal, jelikož Hodinový manžel je celkem zdařilý. Není to povedený, ale upřímně, je co chválit - asi jednou jsem se pousmál a ty vtipy dokonce nejsou ani tak trapné, jsou jenom strašně wtf. A navíc, zatím to je špička letošních českého komedií, což je na jednu stranu alarmující, ale na tu druhou potěšující, protože jinak by to byly Zoufalé ženy (a to je hrozný film). Jinak je to ale bezdějové, nudné, scéna na koncertu nekonečně dlouhá a upřímně to za moc nestojí. Mohl bych to lehce nadhodnotit a hodit tam i tu druhou hvězdu,. jelikož na tohle se dá aspoň dívat, ale na to to bylo moc nudné.(6.10.2018)

• zlamic

V kině nás bylo 8 po tom co odešli dva páry, přítelkyně, do mě šťouchla ať jako jdeme. Hrdě jsem vytrval, byl to totiž její nápad na to jít. Aspoň si to vytrpěla až do konce a nebude mít zase nápad jít na takovouhle kravinu. Ale, teď k filmu je to velmi a velmi slabé, herci hrají sotva seriálový standard a režie neví kudy kam. Prostě průser.(26.4.2018)

• ocepek

Svoboda - Bystroň začíná být dost šílená kombinace. Pamatuji si Svobodu, ještě z divadla a měl jsem pocit, že má talent ale poslední 3 filmy jedna katastrofa za druhou. Chudák Holubová kterou si zjevně oblíbil a tahá ji z jedné sra...ky do druhé. Tohle ani scénaristicky nemá parametry tvořit filmový příběh to jsou Bakaláří po dvaceti letech nastavený a rozředění. Jedna hvězda z úcty k paní Holubové.(26.4.2018)

• mira007

Debil, kretén..píča - tak další česká rozverná vztahová komedie se slovníkem, který se mi vryl do paměti. V rámci žánru už několikátý film roku 2018, který i přes nijaký nevtipný začátek se rozjede do kvality převyšující všechny ty Špindly, Tvá nevěrná, Zoufalé ženy, ale nedosahuje to zábavnosti a lehkosti třeba Bezva ženské s Hřebíčkovou. Jestli tady něco stojí za dvě hvězdy tak výkon Aničky ( a Plesl sekunduje na jedničku) a kapela Brutus.(14.9.2018)

• - Natáčanie trvalo približne mesiac. Posledný raz sa natáčalo 20.8.2017. (classic)