• Primavera

Tak trápny scenár, že som sa hanbila za oboch scenáristov.Chlap, čo si ide vziať ženskú len preto, že jej to sľúbi a je ochotný posrať si tak vlastný život a vzápätí na to si je schopný vziať jej sestru, s ktorou nemal ani sex len preto, že ju platonicky miluje, tak na toto sa dá pozerať len vtedy, ak má človek miesto hlavy tekvicu alebo melón. Dva body za výborný výkon Aničky Polívkovej. Je škaredá, ale hrá perfektne. Intonácia, gestá, všetko dokonalé, presne také ako starý geniálny foter Polívka. To som si vychutnala.(28.4.2018)

Podle traileru a hodnocení jsem čekal totální sračku nicméně v rámci žánru to bylo nad míru snesitelné. Určitě je to lepší než předchozí režisérův počin, kterému jsem dal 1 hvězdu a nudil sem se u toho. Bohužel hvězda dolů za feministické sračky (když se chlap vyspí s ženskou je hajzl, ale ona za to, že mu dá svině není zvláště kdyby to byla její sestra tak by mě to štvalo o to více). Překvapivě i herci jsou solidní a nikdo mě tam vyloženě neiritoval a i hudba je na solidní úrovni a to ten žánr nemusím. Další hvězda dolů za fekální scénu i když pobavila. 60 procent v rámci žánru nadprůměr.(27.4.2018)

• M_crha

Velmi jasně předvidatelný děj a po zhlédnutí traileru vidíte vše co je ve filmu podstatné. Myslel jsem, že letos bude nejhorším filmem Věčně tvá nevěrná, jenže tohle ji hravě strčí do kapsy rovnou dvakrát a pozor ještě nás čeká druhá půlka roku. V tomto případě, řídkost scénáře herci těžko mohou zachránit, bohužel Tomáš Svoboda je dějem vede prvoplánově a naprosto předvidatelně. Říkáte si a teď se to nějak zašmodrchá, ale ono nic až přijdou závěrečné titulky. Tenhle film mohl vznikout asi i bez režiséra a scéneristy a to z poloviční né-li třetinový čas a byl by úplně stejný.(26.4.2018)

Česká komedie, to je žánr, kde v mých očích dno tvoří "komedie" Trošky a aktuální laťku nastavuje Jiří Vejdělek. Tohle je blíže tomu druhému režisérovi. Skvělá a svěží komedie, která je vtipná, baví prakticky celou dobu a je taková jednoduchá a oddechová, jako jsem u českých filmů zvyklý jen výjimečně. Nestydím se za 4*(13.5.2018)

• titix

Tak pozor má to jen 89 minut a z toho úvodní a závěrečné vezmou tak cca 10 min. To už jsme na 79 min, když od toho odečtete ty záběry na krajinu , kde se nedalo režijně nic zkazit tak máme bratru 65 min. Ano, je na světě mnoho zábavnějších věcí na 65 minut než sledovat tento film. Proto to opravdu zvažte. Svoboda pracuje na nějaké své umělecké sebedestrukci, ale proč si třeba neuřízne ucho? Neříkám, že první Hodinový manžel bylo něco světoborného, ale byla to svěží současná komedie, z které jsem měl pocit ,že jako start je to dobré a další filmy mohou být jen zajímavější.Jenže další Svobodovi filmy jsou trapné a ještě trapnější, zmizel z nich nadhled vkus humor. Dvě nevěsty jsou toho pomníkem velmi laciný humor, ale hlavně spíš trapnost. Scénář naředěný, aby dal aspoň 89 minut. A celé je to jemně řečeno hloupé.(26.4.2018)

• - 20. augusta 2017 prebehol posledný deň nakrúcania filmu. (classic)