• titix

Tak pozor má to jen 89 minut a z toho úvodní a závěrečné vezmou tak cca 10 min. To už jsme na 79 min, když od toho odečtete ty záběry na krajinu , kde se nedalo režijně nic zkazit tak máme bratru 65 min. Ano, je na světě mnoho zábavnějších věcí na 65 minut než sledovat tento film. Proto to opravdu zvažte. Svoboda pracuje na nějaké své umělecké sebedestrukci, ale proč si třeba neuřízne ucho? Neříkám, že první Hodinový manžel bylo něco světoborného, ale byla to svěží současná komedie, z které jsem měl pocit ,že jako start je to dobré a další filmy mohou být jen zajímavější.Jenže další Svobodovi filmy jsou trapné a ještě trapnější, zmizel z nich nadhled vkus humor. Dvě nevěsty jsou toho pomníkem velmi laciný humor, ale hlavně spíš trapnost. Scénář naředěný, aby dal aspoň 89 minut. A celé je to jemně řečeno hloupé.(26.4.2018)

Velmi překvapivě to nebylo až tak zlé. Film hodnotím v rámci žánru: Česká komedie současnosti. A tam si ty tři hvězdy asi opravdu zaslouží. Ano bylo to chvilkama hloupé, místy velmi velmi naivní a nerealistické, konec pak už vysloveně stupidní. Ale je to film s poměrně solidním a symaptickým hereckým obsazením - Anna Polívková, Bob Klepl, Jaroslav Plesl, tihle všichni dělají snímek koukatelnou a pohodovou komedií. Aneb má očekávání byla tak malá, že film mohl v podstatě jen mile překvapit.(18.5.2018)

Podle traileru a hodnocení jsem čekal totální sračku nicméně v rámci žánru to bylo nad míru snesitelné. Určitě je to lepší než předchozí režisérův počin, kterému jsem dal 1 hvězdu a nudil sem se u toho. Bohužel hvězda dolů za feministické sračky (když se chlap vyspí s ženskou je hajzl, ale ona za to, že mu dá svině není zvláště kdyby to byla její sestra tak by mě to štvalo o to více). Překvapivě i herci jsou solidní a nikdo mě tam vyloženě neiritoval a i hudba je na solidní úrovni a to ten žánr nemusím. Další hvězda dolů za fekální scénu i když pobavila. 60 procent v rámci žánru nadprůměr.(27.4.2018)

• M_crha

Velmi jasně předvidatelný děj a po zhlédnutí traileru vidíte vše co je ve filmu podstatné. Myslel jsem, že letos bude nejhorším filmem Věčně tvá nevěrná, jenže tohle ji hravě strčí do kapsy rovnou dvakrát a pozor ještě nás čeká druhá půlka roku. V tomto případě, řídkost scénáře herci těžko mohou zachránit, bohužel Tomáš Svoboda je dějem vede prvoplánově a naprosto předvidatelně. Říkáte si a teď se to nějak zašmodrchá, ale ono nic až přijdou závěrečné titulky. Tenhle film mohl vznikout asi i bez režiséra a scéneristy a to z poloviční né-li třetinový čas a byl by úplně stejný.(26.4.2018)

Znovu zdůrazním, že nenávidím romantické filmy. A přesně toho jsem se taky bála, když jsem lístek do kina kupovala - že zase půjde o stupidní romanťárnu a i když mě trailer vcelku pobavil, očekávala jsem, že všechny vtipy vystříleli právě v něm. Jarda Plesl je ale Jarda Plesl a proto jsem s návštěvou kina nijak neváhala. Přiznám se, že mě Dvě nevěsty a jedna svatba velmi příjemně překvapily jak už dlouho žádný film. Film vtipem více méně jenom srší a i když se najdou scény, které jsou mi proti srsti, celkově jsem z kina odcházela hodně spokojená. I když se to ze začátku nezdá, jedná se o zajímavý námět, který byl velmi dobře zpracován. Filmu dominuje humor, romantická linka spíš děj dokresluje. Anna Polívková jako vždy střihla svou roli naprosto výborně a přiznám se, že se mi na ni s Jardou po boku opravdu krásně dávalo :) Dokonce ani samotný závěr mi nijak nevadil, i když jsem v tom viděla Hollywood jako přes kopírák. za začátku mi taky dělalo problém zvyknout si na komentář promlouvaný do kamery, tento typ vyprávění nijak zvlášť nemusím, ale protože se jednalo vesměs o vtipné poznámky, i to jsem nakonec překousla. Je pravda, že jsem uvažovala, jestli filmu napařit hned všech pět hvězdiček, nízké hodnocení zde na ČSFD mě ale přesvědčilo. Dvě nevěsty a jedna svatba je v porovnání s tím, co se dnes točí *ehm, hlavně na Nově, ehm*, vcelku nadprůměrný film.(27.4.2018)

• - Natáčanie trvalo približne mesiac. Posledný raz sa natáčalo 20.8.2017. (classic)