Marie je typická městská singl. Pracuje sice jako úspěšná televizní moderátorka, ale ve vztazích má dar přitahovat samé blbce. Naopak její sestra Karolína už toho pravého našla a plánuje svatbu. Právě kvůli tomu Marie přijíždí po dlouhé době za rodinou na návštěvu do své rodné vesničky. Doma potkává svou dávnou lásku, Jiřího. Během pár okamžiků je jasné, že jejich city nejsou minulostí a skončí spolu v posteli. Jenže celá věc má jeden velký háček. Právě Jiří je snoubencem její sestry. (Bioscop)

Trailer 1

Gamekeeper77

Zase jedna novodobá česká romantická komedie, se kterýma se za poslední roky roztrh pytel. Táhne to tu slušný obsazení a i když příběh není bůhvíco, alespoň z toho nečiší trapnost na sto honů a produkt placement v každý scéně jako u většiny tomu podobných filmů. Velký plus dodává i příjemnej vesnickej kolorit. 60% ()

Autenticita

Tohle vážně někdo napsal, J. Plesl v tom přijal roli a pak to i někdo natočil?? Je to urputné jak paruka Boba Klepla, vyšroubované a za vlasy přitažené. Polívce s Pleslem to neladí a nejde jim vzájemnou přitažlivost uvěřit. I jediná přesvědčivá Ester Geislerová o tuto charakteristiku přijde nejpozději při svlékací scéně v kapli. Ucházející je hudba a Brutus, za které dávám 1 hvězdu. ()

Streeper

Film jsem pět viděla v rámci dámské jízdy a opět se jednalo o českou romantickou komedii, která mě nijak neuchvátila. Musím ale vyzdvihnout herecký výkon Aničky Polívkové, ta se mi na celém filmu líbila nejvíce (díky bohu, že si zahrála hlavní roli). Byla skvělá, upřímná a celkově na mě působila velmi realisticky, i její idioti měsíce. Eva Holubová a Bohumil Klepl byli spíše dobří sekundanti, kterým to na plátně spolu klape a diváci je spolu rádi vidí, ale jinak nepředvedli nic velkého. Nejhorší na tom je příběh samotný, je to až moc sladké, nereálné a nudné. Bohužel jsem se u filmu nezasmála upřímně ani jednou a to bych od komedie očekávala. Pro mě to byly vyhozené peníze, na film se stačí podívat až ho budou dávat v televizi. ()

Ozzy2 odpad!

Já chápu, proč jsou ty filmy z posledních 10-20 let takový sračky.Zajímavosti:natáčení trvalo přibližně měsíc....To přece není možný,aby to mělo nějakou kvalitu, když se jede na první dobrou.Edit:Polívková nepatří vůbec do filmu.je ve všem stejná a navíc hnusná.Sory, Aničko, vypadáš jak fotr.Když vidím už jen tvůj rypák a pak slyším, jak huhláš, je mi zle a vypínám.A Brutus:))))Vidláckej rock pro vylitý vidláky ()

dopitak

Škoda že scénáře nepíše někdo Bystřejší. Tahle stokrát omílaná Polívka o tom, jak je u nás i přes všechny drobné trable dobře, jednoho přestane bavit. Je tam hodně nepovedených nápadů, a asi dva dobré. Lokalita Babovřesk a léto dohromady jdou krásně a DNAJS je bezespor dobře odsýpající film. Líbil se kupodivu i Plesl, krásně se své postavy zhostila Holubová a dal se přežít i Bob. Akorát Annu nestavte do rolí holek na vdávání, prostě se na to nehodí. Ester pořád pěkná jako před patnácti lety. ()

• Malou roli ve filmu má i režisér filmu Tomáš Svoboda. Zahrál si režiséra televizního pořadu, který hlavní představitelka filmu Marie Paličková (Anna Polívková) moderuje. (Zix.)
  • V závěrečných titulcích hraje píseň „Blbě zamilovaná“, kterou nazpívala Betty Lee. (SONY_)