Podle traileru a hodnocení jsem čekal totální sračku nicméně v rámci žánru to bylo nad míru snesitelné. Určitě je to lepší než předchozí režisérův počin, kterému jsem dal 1 hvězdu a nudil sem se u toho. Bohužel hvězda dolů za feministické sračky (když se chlap vyspí s ženskou je hajzl, ale ona za to, že mu dá svině není zvláště kdyby to byla její sestra tak by mě to štvalo o to více). Překvapivě i herci jsou solidní a nikdo mě tam vyloženě neiritoval a i hudba je na solidní úrovni a to ten žánr nemusím. Další hvězda dolů za fekální scénu i když pobavila. 60 procent v rámci žánru nadprůměr.(27.4.2018)

Znovu zdůrazním, že nenávidím romantické filmy. A přesně toho jsem se taky bála, když jsem lístek do kina kupovala - že zase půjde o stupidní romanťárnu a i když mě trailer vcelku pobavil, očekávala jsem, že všechny vtipy vystříleli právě v něm. Jarda Plesl je ale Jarda Plesl a proto jsem s návštěvou kina nijak neváhala. Přiznám se, že mě Dvě nevěsty a jedna svatba velmi příjemně překvapily jak už dlouho žádný film. Film vtipem více méně jenom srší a i když se najdou scény, které jsou mi proti srsti, celkově jsem z kina odcházela hodně spokojená. I když se to ze začátku nezdá, jedná se o zajímavý námět, který byl velmi dobře zpracován. Filmu dominuje humor, romantická linka spíš děj dokresluje. Anna Polívková jako vždy střihla svou roli naprosto výborně a přiznám se, že se mi na ni s Jardou po boku opravdu krásně dávalo :) Dokonce ani samotný závěr mi nijak nevadil, i když jsem v tom viděla Hollywood jako přes kopírák. za začátku mi taky dělalo problém zvyknout si na komentář promlouvaný do kamery, tento typ vyprávění nijak zvlášť nemusím, ale protože se jednalo vesměs o vtipné poznámky, i to jsem nakonec překousla. Je pravda, že jsem uvažovala, jestli filmu napařit hned všech pět hvězdiček, nízké hodnocení zde na ČSFD mě ale přesvědčilo. Dvě nevěsty a jedna svatba je v porovnání s tím, co se dnes točí *ehm, hlavně na Nově, ehm*, vcelku nadprůměrný film.(27.4.2018)

• Primavera

Tak trápny scenár, že som sa hanbila za oboch scenáristov.Chlap, čo si ide vziať ženskú len preto, že jej to sľúbi a je ochotný posrať si tak vlastný život a vzápätí na to si je schopný vziať jej sestru, s ktorou nemal ani sex len preto, že ju platonicky miluje, tak na toto sa dá pozerať len vtedy, ak má človek miesto hlavy tekvicu alebo melón. Dva body za výborný výkon Aničky Polívkovej. Je škaredá, ale hrá perfektne. Intonácia, gestá, všetko dokonalé, presne také ako starý geniálny foter Polívka. To som si vychutnala.(28.4.2018)

Nebyl to špatný český film (které od určitého roku pečlivě vybírám). Ale vtipů a komických scén mohlo být více. Z poslední doby se mi více líbily Renčovi Zoufalé ženy dělají zoufalé věci. Ale dobrý byl námět, víceméně dobré zpracování a herecké výkony, konec sice očekávaný, ale jinak by to snad ani nešlo. Režiséra znám spíše jako dramatika populárních Srnek, které se v současnosti uvádějí s velkým úspěchem v libereckém Malém divadle F. X. Šaldy.(23.5.2018)

• M_crha

Velmi jasně předvidatelný děj a po zhlédnutí traileru vidíte vše co je ve filmu podstatné. Myslel jsem, že letos bude nejhorším filmem Věčně tvá nevěrná, jenže tohle ji hravě strčí do kapsy rovnou dvakrát a pozor ještě nás čeká druhá půlka roku. V tomto případě, řídkost scénáře herci těžko mohou zachránit, bohužel Tomáš Svoboda je dějem vede prvoplánově a naprosto předvidatelně. Říkáte si a teď se to nějak zašmodrchá, ale ono nic až přijdou závěrečné titulky. Tenhle film mohl vznikout asi i bez režiséra a scéneristy a to z poloviční né-li třetinový čas a byl by úplně stejný.(26.4.2018)

• - Natáčanie trvalo približne mesiac. Posledný raz sa natáčalo 20.8.2017. (classic)