smutné,tragikomické,bizarní,přesto ale zvláštně Gondryovsky milé a hravé.Není to seriál pro každého,ale ta kombinace a to jak je vše zahrané a podané je přitažlivá natolik,že těch 10 dílů uteče jako voda.Carrey extrémně zestárnul,ale zahrál to tak přesvědčivě,že jsem s ním prožil každou minutu.Všechna ta bolest a deprese je místy až hmatatelná...70%(12.11.2018)

Kidding je seriálové překvapení dost možná nejen tohoto roku, ale i dekády. A ač epizody nejsou kvalitativně vyrovnané (čti: nejsou vždy na 100% hodnocení, ale nikdy nespadnou do průměru), nejvýraznější části si nezadají s nejkvalitnějšími dramaty velkého plátna. Michel Gondry neztratil nic ze svého pověstného snílkovství, které převádí i na obrazovku, nicméně je potřeba vzdát hold především tvůrci Daveu Holsteinovi, který celou tuto unikátní podívanou vymyslel. Postavy jsou takřka bez výjimky skvostné. Trochu jsem měl zpočátku problém s mladým Willem, ale i ten mi nakonec přirostl k srdci. Prim ovšem hrají především Frank Langella a samozřejmě Jim Carrey. Pokud si tento seriál neodnese řadu ZASLOUŽENÝCH ocenění, budu zklamán. Zní to sice jako otřepaná fráze, ale Kidding rozhodně není pro každého. Pokud si ovšem k němu najdete cestu, čeká vás nesmírně silný zážitek.(21.11.2018)

Čerstvý vítr v seriálovém světě. Postava Jima Carreyho, stárnoucí hvězda dětského loutkového pořadu, kterému po smrti syna začne lehce hrabat, hraje prim, ale i ostatní postavy jsou dostatečně zajímavé a zároveň ulítlé, aby vás zajímaly a opakovaně překvapovaly. A zároveň je to vlastně kdesi hluboko obyčejná vztahová romantika.(18.11.2018)

Skvelý cringe sitcom, ktorý strieda neskutočne vtipné a riadne nepríjemné scény, odohrávajúci sa v gondryovskom svete obskúrnych bábok a s bohovským Jimom Carreym, ktorému je táto rola zjavne písaná úplne na telo, až sa zdá, že niekedy hrá sám seba. Len škoda, že posledná scéna prvej sezóny je pomerne prvoplánová. 9/10(20.11.2018)

Jim Carrey ve vážné roli, kde se musí poprat se ztrátou v různých podobách. Seriál je velmi silný a o proti klasickým kouskům hodně vybočuje z řady. Několik WTF momentů se tam najde, stejně tak silných emotivních a nebo vtipných scén. Nečekal jsem, že mě ještě bude Jim na stará kolena bavit, ale dokázal to a vždy jsem očekával dalši epizodu. Natočeno to je celé bravurně a je poznat poctivá filmařina, což dokazují i videa ze samotného natáčení. Druhá série je nutnost. 80%(18.11.2018)

• - V epizodě se nachází scéna přetváření obývacího pokoje jedné z postav. Celá scéna byla vytvořena na jeden záběr. (Scelleton)