Mladá matka Riley North (Jennifer Garner) se probírá z kómatu po brutálním útoku na její rodinu, při kterém jí zabili manžela a dceru. Když vrahy nikdo nepotrestá, Riley vezme spravedlnost do vlastních rukou. Svou frustraci a hněv promění v motivaci, a roky v úkrytu trénuje mysl i tělo. Stane se z ní neporazitelná mstitelka, která uniká polici, FBI i losangeleskému podsvětí. Riley má vlastní pojetí spravedlnosti. A nikdo mu neunikne. (Magic Box)

Trailer 1

EvilPhoEniX

Nejslabší Morelův film až je s podivem, že po tří leté pauze přišel s naprosto tuctovým béčkem, které jakoby vypadlo z 90. let. Jennifer Garner je naštěstí sexy a je celý film pěkně nasraná, takže sledovat jí 102 minut vůbec nebolí, po akční stránce však není moc oč stát a příběhově se jede dle zajeté šablony. Nenudil jsem se, ale to je na Morela málo. 60% ()

Jara.Cimrman.jr

"To už vám došli teroristi, když řešíte potrhlou maminu z předměstí?" Když přijde samice o potomka, tak je zle. Rozzuří se, škrábe, kouše a nadává. Přesně taková je Riley. Akorát ona spíš porcuje gangstery na kostičky, vyrábí do nich nový díry a rozmetá výbuchy úplatný soudce. Sice jsem jí to moc nebaštil, ale přesto jsem se při její pomstě docela bavil. Zejména při návštěvě její VIP kamarádky ze SRPŠ. ()

POMO

Revenge “seagalovka” v hábitu moderních trendů, se mstitelkou ženou. Mámou, která se za pět let v Asii vypracovala na neohroženou assassinku hrdlořezné drogové bandy. Úplně se nedozvíme, jak ji vlastně vypátrala, ani jak mohla mít tolik štěstí že jí to všechno tak hezky vyšlo. Zkrátka jako za starých devadesátkových časů, kdy stačil parametr “cool” a logika nebyla potřeba. Jediným logickým tahem je zde angažmá režiséra Pierre Morela, ale s takovým scénářem stejně marným. ()

T2

Rozpočet $25miliónovTržby USA $35,418,723Tržby Celosvetovo $51,818,723Tržby za predaj Blu-ray v USA $2,679,532Tržby za predaj DVD v USA $1,344,695║ Jennifer Garner veru moc nemusím, nevyhľadávam s nou zrovna filmy. Takže očakávania boli do slova nijaké. Nuž ale čuduj sa svetu má to nakoniec riadnu akčnú šťavu. Pochutina. Proste Pierre Morel sa občas vie správne utrhnúť a nakoniec z toho vznikne slušná akčná nálož. Ja som si to teda pekne vychutnal, pošmáknul, takéto niečo teda môže byť. /80%/ ()

verbal

I zkušený rutinér Péťa Morel prostě nenadělá nic, pokud dostane do rukou smradlavou řídkou hnědou hmotu, urputně vytlačenou někým s dokonalým smyslem pro patlání zbytečných nudných omletých klišovitých kokotin bez jakékoliv invence. Ta mu pak prostě mlaskavě proteče mezi prsty, ať se snaží sebevíc, a výsledným produktem jsou přiblblé trampoty podrážděné dojnice, co si takhle rovnou od plotny pomstychtivě odskočí na intenzivní mindža kurz, načež s permanentním PMS za pomocí nově nabytého bojového umění krav trága a kompletního arzenálu gumových modelů divných pušek od Hasbra nudně a unyle do posledního animálního pokerovance vyhladí kolumbijský drogový kartel. Pak někdo to hovno rozmíchá s mátovou drtí, dá tomu nálepku „Od tvůrců Tejkn“, a on se vždycky najde nějaký ten debil, co se na to podívá v naději, že zase jednou konečně kvalitativně půjde o skvělé a nepřekonatelné první nasazení taťky Nýsna. Nešlo. Je to přesně na úrovni Taťka Nýsn 2: Zmrtvýchsraní a Taťka Nýsn 3: Vraťseužkurvadohrobu. Možná dokonce i horší. ()

• Natáčelo se v Los Angeles (Kalifornie, USA). (BMW12)
  • Zbraně použité ve filmu byly pistole Glock 19, Colt 1911 a revolver S&W.38. Dále útočná puška M4, AK 47, MP 5, UZI, MAC 10 a brokovnice UTAS. (K98)