Mladá matka Riley North (Jennifer Garner) se probírá z kómatu po brutálním útoku na její rodinu, při kterém jí zabili manžela a dceru. Když vrahy nikdo nepotrestá, Riley vezme spravedlnost do vlastních rukou. Svou frustraci a hněv promění v motivaci, a roky v úkrytu trénuje mysl i tělo. Stane se z ní neporazitelná mstitelka, která uniká polici, FBI i losangeleskému podsvětí. Riley má vlastní pojetí spravedlnosti. A nikdo mu neunikne. (Magic Box)

LenaSovi

Ač některé scény přehnaně nereálné a místy jsme se museli až smát té absurditě, kdy Jennifer Garner měla snad víc životů jak kočka, ale vesměs byl příběh docela dobře postavený a drželi jsme jí palce :) Vyřešit spravedlnost po svém. Ten konec byl nečekaný, nenudili jsme se. Taková fajn oddechovka na sobotní večer, možná ještě jednou na to koukneme, ale víckrát už asi ne. 4 hvězdičky hlavně za Jennifer Garner, která umí hrát fakt kdeco ;) ()

lumir40

Vzít to jako námět ke slohovému cvičení, tak by osnova vypadala takto : 1. Úvod, 2. Závěr. Úvodem je možné říct to, co se dá říct i na závěr - naprosto zbytečné, o ničem a hloupé. Ztráta času. Doporučuji : vynechat. ()

PsychoMike

Bravo. Milujem túto akčnú odplatu. Prišlo mi to ako Punisher a Rozsudek smrti v jednom podaní sympatickej milfky Jennifer. Prvých 30 minút sa to pomalšie rozbiehalo, ale keď sa to rozbehlo už to šlapalo. Drsný mexický gang, kartel, špinavá korupcia chýbať nemohli. Za mňa jednoznačne jedna z lepších revenge snimkov, kde sa najprv snímok zaoberá stou citovou stránkou divaka a vytvorilo tým väčšiu nenávisť k záporným postavám. Za mňa 6.5 ()

Regig

Plná palba.....I když je přetažené za vlasy, že člověk bez vojenských zkušeností se za pět let může stát elitním vojenským taktikem a zabijákem, přesto mě to v tomto snímku nevadilo. Bylo to akční, tvrdý a přesto hodně dojemný. Prostě super. Myslím že pokud by to bylo jenom trochu možné, tak každý by se zachoval ve stejné situaci stejně. ()

trollfjord

I když místní hulvát Verbal opět perlí ve svém stylu, k filmu je možné přiřadit pouze superlativy. Přesně tak má akční snímek vypadat. Žádné moralizování, prostě akce systémem oko za oko. Na rozdíl od podobných děl, kdy hrdina v závěru řeší dilema zda padoucha předat spravedlnosti v podobě policie a soudu, zde hlavní představitelka ví jasně, že by se nejednalo o skutečnou spravedlnost a tak jí vezme do ruky sama. Vynikající film. ()

caerol

Ačkoliv Jennifer Garner jako herečku moc nemusím, tak tady mi nevadila a myslím si, že své role se zhostila teda obstojně. Akční filmy moc nejsou můj šálek kávy, ale tohle bylo koukatelný i díky zajímavému příběhu. Takže za mě 4 hvězdičky. :) ()

darius1706

Kdo čekal nějakou filmařinu, tak si prostě řekne, že to byla kokotina. Chtěl jsem taky bouchnout jednu hvězdu a ani nepsat žádná moudra. Ale pak se mi to rozleželo. Vzpomněl jsem si, nad čím jsem byl schopný jásat v mládí a vlastně i teď. Ono Jean, Sly, Steven a i Arnold taky není vždy zrovna oskarovka. A když se podívám na rok natočení, tak mi vlastně přijde líto, že se podobné vyvražďovačky vlastně už moc netočí. OK, tak je to tentokrát 50ti kilová tetka, když dojde na kvéry, tak je vcelku jedno, kdo tam běhá, když se holt nikdo netrefí. A to je vlastně na těhle filmech kouzelné. Když člověk vypne hlavu a jde na střílečku, tak to vlastně špatné nebylo. Lepší průměr proto, že hlavní záporák nebyl nic moc, Jennifer to hraní moc chvílema nešlo, akční scény byly často ve tmě nebo nebyly pro komíhání kamery moc vidět, ale jinak dobrý, uteklo to jako voda. ()

leafroller

S filmy o násilí kolem nás a naprosté neschopnosti policie, svázané imbecilními zákony, které spíše než oběti chrání zločince, se poslední dobou roztrhl pytel. A člověk si tedy logicky klade otázku, zda je to pouze tvůrčí krizí Hollywoodu, nebo skutečným odrazem dnešní reality ve větších městech. Já osobně hlasuji pro to druhé a děkuji přírodě, že u nás stále nejsou zbraně tak snadno dostupné jako v Améru. K filmu samotnému snad jen toto: Je to thriller. ()