• emma53
  ****

  Na Bencův debutní film si zahrál v hlavní roli poměrně dobře, ale jak píše eLeR, tak se mně výrazněji vryla do paměti role vyšetřovatele. Ještě teď vím, že měl manželství na houby a tak mu občas ruply nervy. Jinak Viszkis se jako lupič vypracoval tak, že si troufal víc a víc. Ještě, že ho včas zabrzdili, jinak by se z lochu jen tak brzy nedostal. A nabrknul si vykutálenou děvenku, kdo by to do ní řekl? Docela bych s ním hodila řeč, ale maďarsky....................(2.5.2018)

 • eLeR
  ****

  Že mali Maďari takéhoto banditu, to som nevedela, príbeh teda zaujal. Spracovanie slušné, hudba výborná. Herecky zaujal predovšetkým pán vyšetrovateľ. Nuž čo, chlapec potreboval peniaze ... a viac, a viac, a viac. Tých 6 rokov cestovania po svete hádam za to stálo, ale nie je nad poctivé hrnčiarske remeslo. Dobrý film. Evulienke3 dík za titulky(2.5.2018)

 • SeanLSD
  ****

  Druhí REVÍZORI sa rozhodne nekonajú. Ani príbeh podnapilého clapca, čo si chcel najskôr trochu vynahradiť nešťastný život a potom ho ovládla chamtivosť a pôžitkárstvo, nie je nijak výnimočný. Výnimočné bolo iba šťastie, ktoré pri tom mal a sláva, ktorá ho sprevádzala - ale to sme sa mali potom na to pozerať z iného uhla pohľadu, z perspektívy verejnosti a jeho mediálneho obrazu a legendarizovania zločinu. Sám Viszkis bol proste iba obyčajný lupič, úspešnejší ako druhí, ktorý mal viac šťastia než odvahy a rozumu...Ale Antalova réžia je niečo tak fantastické, že ma ani na chvíľu neopustila radosť z číreho filmárskeho remesla.. - a to je čím ďalej tým vzácnejšie. Celkový feeling filmu je niečo o toľko úrovní vyššie aj od stredoeurópskeho nadštandardu, až sa tají dych. Niet divu - režisér sa vrátil z Hollywoodu a na jeho filme je to sakramentsky vidieť!(17.10.2018)

 • Davies182
  ****

  Docela mazec, sledovat za víc než dekádu pohnutý režisérský osud páně Antala. Prorazil doma a chvíli se mu vedlo v Américe, pak ale přišli nevýděleční Predátoři a ne-zas-tak průraznej dokument o Metallice, a rázem jsme na režijní sesli znovu v Maďarsku, a zkoušíme všechno dokola na druhej pokus... No a Whiskey zloděj je naštěstí úplně stejně osobitej a svéráznej, jako tehdejší Revizoři, a baví, ne-li přímo fascinuje od začátku až do konce. A ta nařachaná automobilová honička! Teď to možná rád trochu přeženu, ale chvílema jsem měl pocit, že sleduju poslední díly M:I pro chudé, a to myslím jen v tom nejlepším slova smyslu. Antal si další hollywoodskej blockbuster rozhodně zaslouží.(4.8.2019)

 • DwayneJohnson
  ****

  O banditech všeho druhu už jsem viděl hezkou řádku filmů, ale o tom, co má v názvu své přezdívky whisky a ještě k tomu má zvláštní zálibu ve vykrádání pošt, o tom jsem se díky tomuhle filmu dozvěděl poprvé. Pokud je to vážně všechno pravda, klobouk dolů. Tolik zářezů a tolik štěstí a ještě ten husarský kousek skoro na konci, normálně jsem k loupežníkovi začal po konci cítit sympatie, což většinou vůbec nedělám! Tenhle rošťák si mě prostě získal a hlavně za závěrečných zhruba dvacet minut, nakonec zvedám na čtyři. Speciální dík patří uživatelům Snaredovi za kvalitní tip a Evulience za nejméně kvalitní titulky.(2.5.2018)

 • - Celosvětová premiéra filmu proběhla 16. října 2017 na Varšavském mezinárodním filmovém festivalu v Polsku. (Stoka)

 • - Scény na zimním stadionu byly natočeny za 2 dny. (Stoka)

 • - Bence Szalay musel absolvovat skutečné hokejové tréninky. (Stoka)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace