Na Bencův debutní film si zahrál v hlavní roli poměrně dobře, ale jak píše eLeR, tak se mně výrazněji vryla do paměti role vyšetřovatele. Ještě teď vím, že měl manželství na houby a tak mu občas ruply nervy. Jinak Viszkis se jako lupič vypracoval tak, že si troufal víc a víc. Ještě, že ho včas zabrzdili, jinak by se z lochu jen tak brzy nedostal. A nabrknul si vykutálenou děvenku, kdo by to do ní řekl? Docela bych s ním hodila řeč, ale maďarsky....................(2.5.2018)

Že mali Maďari takéhoto banditu, to som nevedela, príbeh teda zaujal. Spracovanie slušné, hudba výborná. Herecky zaujal predovšetkým pán vyšetrovateľ. Nuž čo, chlapec potreboval peniaze ... a viac, a viac, a viac. Tých 6 rokov cestovania po svete hádam za to stálo, ale nie je nad poctivé hrnčiarske remeslo. Dobrý film. Evulienke3 dík za titulky(2.5.2018)

Druhí REVÍZORI sa rozhodne nekonajú. Ani príbeh podnapilého clapca, čo si chcel najskôr trochu vynahradiť nešťastný život a potom ho ovládla chamtivosť a pôžitkárstvo, nie je nijak výnimočný. Výnimočné bolo iba šťastie, ktoré pri tom mal a sláva, ktorá ho sprevádzala - ale to sme sa mali potom na to pozerať z iného uhla pohľadu, z perspektívy verejnosti a jeho mediálneho obrazu a legendarizovania zločinu. Sám Viszkis bol proste iba obyčajný lupič, úspešnejší ako druhí, ktorý mal viac šťastia než odvahy a rozumu...Ale Antalova réžia je niečo tak fantastické, že ma ani na chvíľu neopustila radosť z číreho filmárskeho remesla.. - a to je čím ďalej tým vzácnejšie. Celkový feeling filmu je niečo o toľko úrovní vyššie aj od stredoeurópskeho nadštandardu, až sa tají dych. Niet divu - režisér sa vrátil z Hollywoodu a na jeho filme je to sakramentsky vidieť!(17.10.2018)

Docela mazec, sledovat za víc než dekádu pohnutý režisérský osud páně Antala. Prorazil doma a chvíli se mu vedlo v Américe, pak ale přišli nevýděleční Predátoři a ne-zas-tak průraznej dokument o Metallice, a rázem jsme na režijní sesli znovu v Maďarsku, a zkoušíme všechno dokola na druhej pokus... No a Whiskey zloděj je naštěstí úplně stejně osobitej a svéráznej, jako tehdejší Revizoři, a baví, ne-li přímo fascinuje od začátku až do konce. A ta nařachaná automobilová honička! Teď to možná rád trochu přeženu, ale chvílema jsem měl pocit, že sleduju poslední díly M:I pro chudé, a to myslím jen v tom nejlepším slova smyslu. Antal si další hollywoodskej blockbuster rozhodně zaslouží.(4.8.2019)

O banditech všeho druhu už jsem viděl hezkou řádku filmů, ale o tom, co má v názvu své přezdívky whisky a ještě k tomu má zvláštní zálibu ve vykrádání pošt, o tom jsem se díky tomuhle filmu dozvěděl poprvé. Pokud je to vážně všechno pravda, klobouk dolů. Tolik zářezů a tolik štěstí a ještě ten husarský kousek skoro na konci, normálně jsem k loupežníkovi začal po konci cítit sympatie, což většinou vůbec nedělám! Tenhle rošťák si mě prostě získal a hlavně za závěrečných zhruba dvacet minut, nakonec zvedám na čtyři. Speciální dík patří uživatelům Snaredovi za kvalitní tip a Evulience za nejméně kvalitní titulky.(2.5.2018)

• - Celosvětová premiéra filmu proběhla 16. října 2017 na Varšavském mezinárodním filmovém festivalu v Polsku. (Stoka)

• - Scény na zimním stadionu byly natočeny za 2 dny. (Stoka)

• - Bence Szalay musel absolvovat skutečné hokejové tréninky. (Stoka)