Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Martin741
  ****

  Reziser Nymrod Antall /Kontroll 2003/ natocil dalsiu vybornu sympaticku gangsterku o tom, jak isty chlapik vykradal po Budapesti banky - no a statna /madarska/ policia brutalne nestihala. Najprv som si myslel, ze tu bude opat Sandor Csanyi ako u Kontroll, a ne, je tu akysi novy herec Bence Szalay. Tempo je vyborne, akurat chvilu trva kym sa rozbehne poriadna jazda - fakt treba vyckat, ono to potom jede uz samo. Perfektne dialogy, nechyba akcia, nahanacky - Antall ukazal, ze je fakt talentovany reziser : 89 %(24.7.2018)

 • Morholt
  ****

  Tohle je spíš na minisérii, aby člověk pochopil dobový kontext i fakt, že tehdy nebyl Attila Ambrus vnímán jako pouhý zloděj, ale jako někdo, kdo bere zlodějům, kteří během divokého kapitalismu v 90.letech nakradli majlant. Pro jistotu jsem si o hlavním hrdinovi ještě před puštěním filmu něco přečetl, abych byl v obraze, ale to se ukázalo jako dvojsečná zbraň. Spoustu bílých míst to sice zaplnilo, ale na druhou stranu jsem pak čekal od Antala něco trochu jiného. Zejména potlačená stránka gentlemanství, které Whiskeyho do jisté míry charakterizovalo, mě docela zklamala. Nicméně i tak se jedná o solidně natočené kriminální dobrodrůžo. Film se věnuje hlavnímu hrdinovi od dětství přes emigraci až po loupeže a následné zatčení. Sice to působí místy dost zkratkovitě, protože ty dvě hodiny jsou na daný materiál strašně málo, ale na druhou stranu se tím pádem pořád něco děje. Herecky příjemně překvapil debutující Szalay, ale i já se přidám k těm, které nejvíce zaujala postava vyšetřujícího policisty. Antalovi návrat do Maďarska svědčí, tak snad tu bude pokračovat. 75%(12.5.2018)

 • Enšpígl
  ***

  Tak koukám, že popularita zločinců není jen hitem naší země, ale i hungarové maj stejný hit. Docela jsem žasnul nad tím, že hlavní hrdina vypadal jak když neumí do pěti počítat, ale krad jak nepříčetnej a vše mu procházelo. Nikdy jsem neviděl, že by měl nějaký plán nebo neco podobnýho, samozřejmě netuším jak to bylo v realu, ale bylo docela hustý vidět, že v Maďarsku může vykrást banku prakticky i hajzlbába. Nemůžu říct, že by mě film nebavil, skvělá hudba, když se šlo do akce , stoupající drzost hlavního pachatele a zaujetí jak to vlastně všechno dopadne to tam určitě bylo, ale možná trošku více času nad scénářem by neškodilo, ale i tak jsem rád, že se Nimród Antal po "americkém turné" vrátil do své maďarské domoviny, přece jen mu to režisérsky sluší více i když Revizory asi už nikdy nepřekoná. evulienka3 - díky za titulky.(2.5.2018)

 • Lacike
  **

  Zivotopisny film o jednom tupcovi, ktory s velkym stastim vykradol niekolko bank. Hlavny hrdina nie je sympaticky ani akymkolvek spôsobom charizmaticky. Väcsinu casu len kuka do blba bez slov. Ani jeho spôsob lupezi nebol nicim zaujimavy alebo nejak premysleny. Cele je to podane odtazito a chladne. Cely cas mi bolo uplne jedno co sa tam deje. Zaujme len technicka stranka na urovni. Sem tam potesi nejaka ta nahanacka. Dynamicka hudba sa aspon trochu snazi filmu dodat svizne tempo. Ale celkovo to je sklamanie. Antal dokazuje, ze ho Hollywood zomlel natolko, ze ani po navrate domov nevie najst svoju staru formu. Alebo boli Revízori asi len ojedinelou stastnou nahodou v jeho priemernej kariere. 5/10.(28.6.2018)

 • eLeR
  ****

  Že mali Maďari takéhoto banditu, to som nevedela, príbeh teda zaujal. Spracovanie slušné, hudba výborná. Herecky zaujal predovšetkým pán vyšetrovateľ. Nuž čo, chlapec potreboval peniaze ... a viac, a viac, a viac. Tých 6 rokov cestovania po svete hádam za to stálo, ale nie je nad poctivé hrnčiarske remeslo. Dobrý film. Evulienke3 dík za titulky(2.5.2018)

 • - Bence Szalay musel absolvovat skutečné hokejové tréninky. (Stoka)

 • - Celosvětová premiéra filmu proběhla 16. října 2017 na Varšavském mezinárodním filmovém festivalu v Polsku. (Stoka)

 • - Scény na zimním stadionu byly natočeny za 2 dny. (Stoka)