Příběhy hrdinů Bábovek nám ukáží, že některá setkání dokáží navěky změnit život. Všichni jsme totiž propojeni. Vztahy, prací, náhodami, nenávistí nebo láskou. Všichni jsme součástí té nejsložitější sítě, která je utkána z emocí, mezi nimiž nechybí humor, ironie, bolest, napětí a pochopitelně i láska a vášeň. Bábovky mapují současné partnerské i rodinné vztahy, ukazují zábavné a trefné situace z každodenního života, které zná každý z nás. (Cinemart)

jethrotull odpad!

Ubohe,trapne az slabomyselne. A Langmajer ako vo vsetkych jeho poslednych filmoch uplne nahovno. Za prachy zoberie akukolvek sracku. ()

Tomgunses

Dobré, velmi dobré, mělo to spád, zajímavý děj, nadstandardní český filmeček. Chvála za filmařinu, herecké obsazení i výkony. 75% Zase opět nechápu zdejší hodnoceni, co už kurňa chcete úžasní rádoby kritici? Neumíte rozeznat slona od netopejra... ()

Calabria

Film jako takový dějově, úplně moc mě nezaujal, vlastně je to takovy ten klasický film o ničem, který zítra zapomenete, jen ten název jste 100* slyšeli v médiích. Ale nebýt té knížní předlohy je ten film super řemeslně. Herecké výkony, kamera, práce se světly apod. Všecko na nejvyšší úrovni. Pana Havlíka budu dál sledovat, myslím že by mohl točit z fleku Bonda. Kam se posunula česká produkce je neuvěřitelný, akorát ten děj je často takový poprčený.(Denisa Biskupova byla perfektní, ale že ji není 16 jde znát) ()

kreyson13

Jako, nebylo to úplně nejblbější, čekal jsem větší hrůzu. Místy si to zbytečně hrálo na drámo. Konec úplně happy, chyběl už jen propuštěnej a napravenej Taclík. Kterej byl mimochodem luxusní retard. ()

NinetyOne

Když na mě tenhle film vybafnul v TOP 10 na Netflixu, tak jsem tomu dal šanci i přes varovné recenze přátel. Asi největším impulsem pro zhlédnutí byl Marek Taclík a Ondřej Vetchý. Langmajer už je dnes taková nedílná součást každé české psuedokomedie. Naopak někoho tak nesympatického jako Táňa Pauhofová ve filmu doopravdy mít nemusím, i když asi ty role protivných chladných mrch jí jdou dobře. Namísto detailních rozborů filmu bych to shrnul tak, že depresivnější film jsem asi už dlouho neviděl. O to zajímavější je, že se tento thriller skrývá pod nevinnými žánry Romantický / Drama / Komedie. Ani jedno však není přesné. Zavádějící název Bábovky má opět akorát za úkol diváka svézt na falešnou stopu. Ve filmu se střídá několik dějových liníí - prostitutka s agresivním pasákem, dcera v depresích ze svých rodičů, zrzavá kariéristka s politikem Vetchým, blonďatá žena, co nemůže otěhotnět, její manžel děvkař, který si to rozdává s jinou a zachránářka s nádorem na mozku, který jí diagnostikují v úplném počátku filmu. Váhal jsem mezi odpadem a jednou hvězdou. Dávám hvězdu za to, že ten film neměl víc, než 100 minut. ()

Melodrama

Pokud by byla na titulku jiná vlaječka než česká, tak by mělo hodnocení filmu o 20% více. Nechápu ten velký počet jedné hvězdy (sráží celkové hodnocení)  nejsem si jistá, jesli ten film celý byl vůbec viděn, ale jednu hvězdu dám proto "že je to český" :-( ()

boudiccaw

No tak komedie to není .... spíš je to výcuc toho nejhoršího, co se Vám může stát a sonda do shnilosti lidí....v tom je to ale zpracováno perfektně a se skvělými a lehce uvěřitelnými hereckými výkony....a nebo, že by to nebylo jen herectví, ale občas i přirozenost před kamerou....?Pro tuto sondu dávám 5hvězd. ()

Montmorency

Přestaňte tyto pseudo psychologické dramata nazývat komedie....pár příběhů docela šlo, ovšem to nervy drásající finále nemělo chybu - to snad nemohl nikdo v příčetnem stavu natočit - mexické telenovely by se mohly učit:-) ()

Senátor

Velkolepá kamera a skvělé herecké výkony by si zasloužili hodnotnější a především uvěřitelnější scénář...Více lidskosti a méně dramatické hudby na pozadí prosím! ()

lineker

No..Havlíkovým nejlepším filmem pro mne i nadále zůstávají Pohádky pro Emu. A to jsem si první hodinu u Bábovek nemyslel. Ta příprava na velké rozuzlovací finále byla totiž dobrá, ale ten překotný finiš ve kterém se za deset minut mělo všechno vyjasnit a dát do pořádku, celý film dost strhal a diváka nechal nejednou zakroutit hlavou. Satirik by se možná potěšeně pousmál. ()

ZuziBoss

Pod dlouhé době opravdu dobrý český romantický film. Některé scény jsem si musela znovu pustit, jak jsem se smála. A konec má vlastně i hezké “kázání” nebo spíš takové ponaučení. Za mě veliký palec nahoru. ()

ArdeliaLortz

Po hoooooooooodně dlouhé době český film, který se mi líbil, super obsazení, vražednej Taclík a i celkem nepředvídatelná zápletka, což je co říct. Dokonce jsem ke konci i zatlačila slzu. ()

milos.bradik

Pro mne zcela nepochopitelné a vykonstruované zápletky, ale asi to tak ženy chtějí, když mají romány od Třeštíkové takový úspěch. Celá galerie dobrých herců a hereček se zde snažila něco hrát, ale většinou to na mne působilo jako parodie a závěr z toho udělal naprostou frašku. Takže dvě hvězdičky za ty dobré herce a herečky, kteří se fakt snažili. ()

Jan_Hybern

Nečekal jsem žádnou slávu, ale taková slátanina... to bylo moc i na mne. Myslím, že autorka to tak trochu překombinovala. Když se příběhy a postavy prolínají v Lásce nebeské, tak člověk žasne, jak to všechno do sebe zapadá. Ale tady? Působilo to spíše směšně a člověk si říká, čeho všeho jsou tvůrci ještě schopni. No a to ani nemluvím o dooost jednostranném pohledu na muže. Co se týká konce filmu... tak skutečně korunoval celé dílo. :) ()

adaben

Mozaika osudů se stihla za film dát dohromady, ale něco navíc se nestihlo. Pokud člověku uspořádání románů Třeštíkové připomene dřívější knihy Vladimíra  Párala, tak tam se ve většině filmových přepisů jeho knih přece jen povedlo i něco navíc, než  jenom složit mozaiku osudů dohromady. A někteří herci dostali docela vděčné role, ale u jiných se mi zdálo, jako kdyby někdy nevěděli přesné, co mají hrát. ()