Jestli úvodní Režisér měl být, pozvolnou ochutnávkou věcí příštích, tak druhá epizoda už buší do plných. Zápletka ala Kopytem sem, kopytem tam. Anděl páně s Charlie Harperem v plné polní. Jestli jsem se u prvního dílu zmínil o sebemrskačství, tak tady se bavíme o této veličině na druhou. Máme tady teprve segundo episodio a já už si troufnu říct: „Snědá tísni, na tohle nemáš“. Škoda, že druhá polovina (z mého pohledu) trochu ubrala na intenzitě, protože tohle smrdělo kompletní náloží hvězdiček…..a tak si v duchu kuchařské reality show Prostřeno! Nechám malou rezervu.***************************************************************************************Vracím se po zhlédnutí celé série i opakovaně tohoto dílu a nejde jinak, než doplnit hvězdičku na plnou palbu….tohle fakt bylo něco z jiné planety.(14.3.2019)

Asi bude každý díl samostatná improvizace nad nějakým klišé či lidovou představou o hercích a herečkách. První díl nám servíroval "duchovního" režiséra, tady si Dejvičáci hrají na všechny ty bulvární blesk-suprové představy "každý s každou ve všech polohách" (a nad tím Anděl). Škoda, teď jsou z toho takové intelektuální hřejivé Babovřesky, ve kterých si herci improvizují na dané téma jako v dobách studia na DAMU. Krobot to celé v předchozím díle uvedl, a teď si potichounku zmizel, aniž by to mělo nějaký dopad na děj. Milé, hřejivé, fandovské, s pár dobrými hláškami, ale tak strašně usedlé a bezzubé. Ideální zábava na ČT.(12.3.2019)

Musím dát pět hvězd už jen za tu "upíří" vložku do ruské klasiky, kdy během představení "Racek" Melíšková kousla Kubařovou do ucha. Je to podle mě asi nejkvalitnější inscenace na repertoáru Dejvického divadla a taková úprava by se možná líbila i Antonu Pavlovičovi. Doufám, že tam tahle scénka už definitivně zůstane při každé repríze :-) Ale potěšily i záběry a kostýmy z inscenace "Brian". Jelikož jsem asi kromě dvou inscenací viděl vše z repertoáru tohoto divadla, tak si užívám seriál, hlášky i to, jak si ze sebe umějí jednotliví herci udělat srandu. A baví mě "úpravy" jednotlivých inscenací pro potřeby seriálu. Jen tak dál! "Škrtl jsem toho, kdo napsal, že se vyspal se všemi, a toho, kdo napsal, že nespal s nikým. Ve skocích na lyžích se taky nejlepší a nejhorší známky škrtají!" :D(12.3.2019)

Trochu jako reklamy s Trojanem a kvalitnější povídka z youtube. Po fajnšmekrovském prvním díle sklon k banalitě, nemluvě o zápletce vyžadující, aby nikoho nenapadlo, že se nejprve musí nechat vyšetřit. A co nejhůř, seriál zřejmě bude klást větší důraz na jednotlivé epizody než na celek. Přesto opět famózní zábava, gradující drama, herecké hody, vyhřeznutí střev a charakterů a kýžený druhý krok k totální zkáze. Armagedon se blíží.(12.3.2019)

"A kdo to nemá?" "Ehm, Kubařová a Trojan." "Pche, posranej Anděl Páně, vole." ... Tak toto je obdivuhodná nálož originality - přes teas na Anděla Páně 3, kondomy z medvědích střev, anebo skvostný výkon Martina Novotného jakožto Méďa Pú, o samotné hlavní zápletce epizody nemluvě. A také uznávám, že schopnost ansámblu zesměšnit svou vlastní osobu ("Ty četnická humoresko!") je prostě mistrovská - a to jest jeden z hlavních činitelů úlisných úšklebků nad velice černohumornou tématikou. Humornost by se zde dala doslova ždímat, ba přímo po hektolitrech... "My chceme šéfa, co má AIDS! Jako my všichni!"(11.3.2019)