Trochu z toho cítím ublíženost. Herci jsou povětšinou levicově orientování, bojují za lepší zítřky (klimatická změna, ten správný prezident a podobně), ale jakmile dojde na nové technologie, hned zařadí zpátečku, a jsou staromilští až běda. Ale palec nahoru za ten přepálený závěr. Je zvykem v českých končinách končit divadlo nějak tak hřejivě, sluníčkovsky s písní na rtech (třeba tomuto seriálu velmi podobní Drábkovi Ještěři v Klicperově divadle), ale Dejvičáci tímto směrem naštěstí nešli.(9.4.2019)

Magie a duch DD mne naprosto, opravdu naprostatu ovládl :-) víc než Issovou :-) Musím to shlédnout znovu a znovu jako ostatní díly. Pak hodnocení upravím a nejspíše zvednu. Tyhle ujetiny bych nevymyslel ani já, ale jak o mě říkají, nemám do toho daleko :-) DD patřím Vám. Celý! Musím si zkázu znovu dát... třeba na stotisíckrát!... Nevím jestli jsem nebyl v prvním díle zhypnotizovaný spolu s Pleslem :-) Nejspíše ano.(9.4.2019)

Tak zápletku/princip s 3D skeny herců už si sice vymyslel(i) Lem / Futurologický kongres (film) s Robin Wrightovou, ale stejně nanesena na Dejvický ansámbl dostál celé své bizarnosti a naprosto zapadl do konceptu celého seriálu, i ten duch divadla v syrečku a následná hostina byla dostatečně přestřelená, ovšem nikterak mimo záměr tvůrců, přesto ten závěr bych asi uvítal poněkud jiný než obrácení se na Krobota, neboť to vyznělo celé tak, jako kdyby právě jeho odchod způsobil zkázu, anebo to byl také záměr a vtipná sebeironizace?. 70%(9.4.2019)

Vskutku již delší dobu jsem tento výraz nepoužil, ale evidentně nemám na výběr: no comment! ... tohle je totiž absolutní vrchol vší reálné teatrálně směšnosti absurdistánu spolku bláznů z Dejvického divadla. Požaduji další sérii, poněvadž šestice půlhodinových frašek mi ani zdaleka nevystačila k tomu, aby ukojila moji chuť po netečném maškarádním humoru neberouc si servítky... Jediným slovem: Bájo! ... PS: Odpočívej v pokojíčku, Láďo.(8.4.2019)

Rozlučkový mejdánek ve stylu carských bohatýru se nakonec nekonal, ale absurditě bylo učiněno za dost. Zazvonil zvonec, klapky doklapaly, ceny byly rozdány, střeva vyšetřeny, psi zkonzumování a duch našeho v současné době možná nejlepšího divadla byl zachráněn. Co bude dál, ví jenom bůh, Višnu a Krobot. „Tak končí naše komédie, zlo prohrává a dobro žije.Vám, paní, vidím, se slza v oku blyští, že chodí to tak pouze na jevišti. V životě našem opáčně to bývá. Tam dobrák úpí, vrch má duše křivá“.(16.4.2019)