Erin (Nicole Kidman) kdysi pracovala s kolegou Chrisem jako policistka v utajení a jejich snaha odhalit plány losangeleského gangu skončila tragédií. Když se o mnoho let později v jejím životě znovu objeví hlavní boss, musí se vydat na cestu a bojovat s démony, kteří jí zničili život. Dokáže se od nich definitivně osvobodit? (Bontonfilm)

Milda003 odpad!

Tohle obvykle nedělám - když se na něco rozhodnu dívat, dokoukám a pak hodnotím, ovšem tady možná udělám výjimku... Možná klesnou o trošku níž než je obvykle a musím konstatovat že větší sračku jsem dlouho neviděl. Do čeho se to Nicol uvrtala.. ()

mikki089

S Nicole Kidman v hlavní roli jako policistka Erin, tento film měl opravdu velký potenciál. Každopádně, po půl hodině sledování lze říct, že ani Nicole nezvládne tento film zachránit. Herci své role ztvárnili skvěle, ale zápletka je opravdu slabá. Po celou dobu se pohybujeme mezi přítomností a minulostí a v některých částech lze jen težko říct, ve kterém čase se zrovna nacházíme. Pro mě měl tento film velký potenciál, ale bohužel nedosáhl očekávání. Dvě hodiny strávené sledováním úseků života Erin (Nicole Kidman), které se občas prolínají natolik, až se z toho stane jeden velký nepořádek. Navíc ve filmu chybí pořádná akce. Destroyer je založený hlavně na emocích, a to nemusí oslovit všechny ty, kteří ho viděli. I přes to si myslím, že pokud hledáte něco právě emotivního, založeného na citech, tento film Vás nezklame. ()

johnsnow

SPOILER ALERT:Nuž Kidman bola zamaskovaná dokonalo a aj storka nebola zlá, plus super Stan a dobrý záporák kebbel (mohol mať viac priestoru). Veľmi sa mi páčilo aj tá forma vyprávania príbehu a taktiež, hoc som čakal, že Kidman umrie tak nečakal som, že umrie takto. tak prečo iba 3*? Lebo je to fest ukecané a za celú dobu sa dočkáme iba jednej síce skvelej ale krátkej prestrelky. Ale ako jednohubka fajn. ()

MyrnaAlec

Pozoruhodný v tom, že je tu Nicole Kidman takřka k nepoznání. Jako starší a neatraktivní policistka se snaží pomstít a napravit svou vinu. ()

solisoli

Kriminálna dráma na spôsob klasického westernu, so skvelou Nicole Kidman, ktorá uhrala vlastne všetko, aj za kolegov. Výborne naštudovaný príbeh, kde sa prelínala minulosť so súčasnosťou, nakoniec veľmi dômyselne zakončené. Netreba opomenúť skvelú kameru a výbornú výpravu. Že deju chýbala výraznejšia akčnosť pre, živší priebeh diania, čo by ale potom celé stratilo zmysel a svoju autenticitu. Niekomu táto skutočnosť zrejme nesadla. Opačnom prípade, konečne niečo normálne, po dlhom čase od Hollywoodu. ()

jokino

Kidman dávam za výkon 5*. Odviedla skutočne bravúrnu a precíznu prácu s policajtkou v utajení, nehovoriac o skvelom zamaskovaní herečky. Samotný film je však už úplne iná kapitola.. Nezaujímavý, nezáživný, neskutočne pomaly sa vyvíjajúci (čo by nebolo na škodu, keby nebol tak hrozne nudný), dejovo monotónny a jednoducho bez nejakých zvratov. Proste na diváka, teda aspoň na mňa, vôbec nefungoval. Mal som čo robiť, aby som to vydržal sledovať do konca. Škoda.. ()

vodkasesemte

Měly nad sebou krále, anděla propasti, který se hebrejsky jmenuje Abaddon a v řečtině má jméno Apollyon, Zhoubce. Napadlo mě přidat nějaké staré komentáře - a opět zapracovala synchronicita (911). A samozřejmě že WTC nespadlo samo od sebe. Todle je nejduležitější den v jejich kalendáři. PLUS ten avatar (Zach 11/17), falešný pastýř. Nice ass. Its all yours... ()

veverysiak

Jeden z najlepších Nikoliných partov a bez toho, aby som robil múdreho, mám pocit zadosťučinenia pred všetkými, ktorí ju považovali za naivnú topornú blonďatú Austrálčanku, ktorá sa musela vydať za psychoša Toma, aby jej dali dáke zaujímavé roly pred kamerou, aj keď je to rozvláčne, príbeh neutrpel, tá komótnosť dotvárala celkový spirit príbehu, zrúcanina Erin a jej traumy, vyplavovanie čiernej histórie, bolestné uvedomovanie zničeného života, neschopnosť preniesť sa cez tragédie pri výchove vlastného potomstva a ešte niekoľko ďalších troskoidných skutočností, tak to je pre mňa ako pokropenie živou vodou, parádna temnota, takže 80%. ()

`barocco odpad!

Bezpohlavna exhibicia neschopnosti tvorcov natocit putavu krimi .... Kidmanova musela zobra tu postavu snat len z velkej nudy... ()

ridik1

Nějakej bezďák nebo fetka ukáže odznak od vietnamce, zakříčí "Policista mimo službu". Tohle by nevymysleli ani naši serialový SPECIALISTÉ . ()

GzL

Jediný osvěžující moment plivání na pinďoura. Jinak nesmyslně prokládaná nuda. A taky by mě zajímalo, proč se to jmenuje ničitelka, když tam vlastně nerozbila ani výlohu. ()

Astonko

Bravúrny výkon a transformácia Nicole Kidman by bol jediným dôvodom na zhliadnutie filmu, keby už predtým nenatočila veľa iných, zaujímavejších filmov, v ktorých podala rovnako výborné výkony. Problémom filmu je jeho tisíckrát obohraná zápletka, kvôli ktorej film teda nemá ako zaujať či prekvapiť 5/10 ()

DJMaroko

Nudné utahané, stejně tak dle mého nevýrazná Nicole Kidman v děsných parukách ...u těch se moc maskéři nepředvedli. V podstatě Nicole Kidman jako chlap v kalhotách, které jen zvýrazňují křivé háky do betonu :) ()

Kushina

Bože můj, koukat se na ten zničený ksicht co po letech měla tak krásná ženská bylo snad největší utrpení. Vlastně celý film o feťačce, alkoholičce a policistce (jestli se tomu dá tak říkat), která šla po jediné věci a šla kvůli tomu přes mrtvoly, neschopna vychovávat vlastní dceru a vlastně celkově jedna velká troska. Naštěstí její cíl se ji splnil a tak se nejspíše rozhodla umřít, než vyhledat lékařskou pomoc. Depresivní nuda. 40% ()

Saxos

Úmorně neakční. Nicole Kidman se asi nikdy pořádně nenalila, aby měla pěknou kocovinu. Detektivce v jejím podání ten chlat nejde vůbec věřit. Vypadá spíš, jak zombie blbka od přírody. Zápory: určitě všichni nesympatičtí; časové skoky bez prospěchu k rozběhu děje. Závěr: nedoporučuji, dvě hodiny ničeho. ()