Ve světě sužovaném smrtícími tvory, kteří loví podle zvuku, hledá dospívající dívka se svojí rodinou útočiště za městem, kde narazí na tajemný kult. (Netflix)

Hixx

Celkom pohodový filmik myslim že na urovni A Quiet Place a lepší ako Bird Box. Sympatické obsadenie, pekne spravené monštra aj prostredie akurát koniec bol trošku jednoduchy ale nie zlý. ()

Lukido

Mal to byť celú stopáž survival s príšerami ten kult tam nemal čo hladať .Škoda dalo sa z toho vytažiť viac. ()

Carcooli

Možná kdybych to viděla dřív než Bird Box a Tiché místo, byla bych víc nadšená, protože filmy na toto téma já teda můžu. V porovnání se zmíněnými filmy (v čele se Stalo se!) si tohle bohužel moc dobré hodnocení nezaslouží. Plno nelogických momentů vs co to mělo být na konci za sektu? Nechápala jsem... škoda! ()

sh4ris

Obsahuje spoilery. Příběh o rodině prchající před nebezpečnými tvory, před kterými je třeba být zticha. Byla to celkem nuda a několik nelogičností se zde taky našlo. Hned v prvních scénách vidíme, jak si z mladé hrdinky Ally utahují její spolužáci kvůli její hluchotě napodobováním mluvy hluchoněmých. Jaké je překvapení, když zjistíme, že Ally mluví úplně normálně, jen prostě neslyší. Odezírat umí velmi slušně a šeptání taky nikoho nezabije, takže celá anabáze se znakovým jazykem se jeví trochu zbytečně. Vlézt na cizí pozemek rourou, co se dá normálně otevřít a nemá žádný jiný účel bylo funny, návštěva kultu jakbysmet. To si tvůrci snad něco šlehli. ()

Brick

Tak jo, film Potichu! Musím říct že to je rozhodně lepší než se dívat do zdi. Herci jsou docela sympatičtí a docela jim to hraní jde. Ty dinosauro - netopejři vypadají dobře. 😁 Ale má to neuvěřitelně nevyužitý potenciál. Což je velká škoda. Zvlášť když to bylo natočeno dřív než Tiché místo. PS.: To množení netopejrů je originální 😁 ()

dlouheBidlo

Slabé, velmi slabé. Ani charismatický plešoun Tucci to nevytrhl. Odbytý, chabý, zkratkovitý scénář. Hloupě upocený trapný závěr a celkově nudný děj. Vůbec nestojí za shlédnutí a druhou hvězdu jsem přidal Tuccimu, že mám pro něj slabost. ()

loki3016 odpad!

ale uz staci. bolo A Quiet Place a potom uz len srackoidne melodramy s bubakmi. preco? tiche miesto bola pecka. bez emocii rovno do kotla a nie ako tieto ehmm atrapy. v jednej obstarozna sandra bulldog a vyssi level socialnych sracek a v tomto uz len sracky. inak ked bolo tych lietajucich gumakov tolko preco boli tie ulice take ciste a ne plne hoven? ()

LoneGunman

Bývaly doby, kdy jsem měl tyhle post-apo, survival filmy rád. Ale v poslední době je jich už nějak moc, speciálně pak se štemplem Netflixu. Jako zábava ve vlaku po cestě z práce - OK, ale na nic víc to nemá. ()

goauld

Když dva dělají totéž, není to totéž...Ne, že by snímek byl úplný propadák, ale..... ale mohlo to být přecejen trochu víc rozvinutý... Na rozdíl od QUIT PLACE (kde se přecejen více pracuje s jedotlivými protagonisty) tak zde máme holku, která sice neslyší, ale za to velmi dobře mluví (ikdyž svým způsobem by to mohlo být akceptovatelné, pokud její "hluchota" nebyla už od narození) což tedy je trochu takové "zvláštní". Pak tu máme (ke konci) jakousi sektu, vedenou pošáhnutým a následně mstícím-se reverendem, který neakceptuje odmítavé reakce na svou "dobráckou" nabídku. Dále zde postrádám jakýkoliv náznak armádní reakce (což je u podobných US filmů s katastrofickým scénářem takřka povinností). No a ten "závěr"??? WTF... "Jeníček a Mařenka part 2" - nelovíc sice čarodějnice ale pro změnu "létavce"... Na produkci Netflix sice dobré, ale pro kino.... nedostatečné! Suma sumárum: 1* za příšerky, 1* za snahu o psycholinku a 1* za stopáž. ()

Zaks

Minimalistický scifi-horor, s občas veľmi dobrými jednotlivými scénami, kde obava o osud hlavných hrdinov bola vskutku reálna. Ticho sa miestami dalo krájať. Teším sa na pokračovanie. ()

zuzam

Občas mám pocit, že ČSFD zachvátilo nějaké davové šílenství - všichni chválí nebo kolektivně všichni haní a ne vždy to úplně souvisí se skutečnou kvalitou filmu, ale hlavně s tím, jaké někdo napíše první hodnocení. Tady v tomto případě půjdu tedy proti proudu. Domnívám se, že kdyby byl tento film natočený dřív než Tiché místo, že by měl vyšší hodnocení. Osobně se mi líbil víc, neměl tak dlouhé a nudné pasáže. Valná většina filmů by ani nevznikla, pokud by neměla nějaké nelogičnosti, tím nemá cenu se zabývat, mně se to líbilo. ()

pupopony

Není co dodat. Inteligentní stresový příběh - A Quiet Place to není, ale film je lepší než Bird Box a hlavně je uvěřitelný. Nečekejte žádné Zombies: Den-D přichází, Noc oživlých mrtvol, Resident Evil, matka ! a jiné dětské horory. Tady jde o víc .... ()

Dalajlada

Co se stalo před A Quiet Place. Je to jen chudší příbuzný dříve zmíněného, který strhává na průměr hromada nelogičností a to, že film ničím nepřekvapí. Pár dobrých nápadů (štěpkovačka) to zas na druhou stranu trochu povznáší. ()

mpl75

Špatné - přímočaré, průhledné, nevěrohodné a nic moc zahrané (ale to není chyba herců, když jim nikdo do scénáře nenapíše, co mají hrát, tak tam prostě stojí a čumí…). Jedna hvězda jen za to, že jsme to dokoukali… jestli třeba aspoň jednou nepřijde nějaký zvrat. Nepřišel. ()

lineker

90-ti minutová oddechovka, jejichž jedinou ambicí je člověka na tuto dobu slušně zabavit. Survivor o prehistorických "netopýrech", kteří nikdy neměli spatřit světlo venkovního světa. Osobně bych se nebránil nějakému seriálovému pokračování. Ten závěr k tomu vyloženě vybízí. ()