Oteckovia

(seriál)
Rodinný
Slovensko, (2018–2022)

Slavo Solovic

Vladimír Kobielský, Branislav Deák, Filip Tůma, Marek Fašiang, Zuzana Mauréry, Monika Hilmerová, Oliver Oswald, Mary Bartalos, Natália Puklušová (více)

Série(5) / Epizody(772)

Čtyři tatínky svedl osud dohromady v jedné mateřské školce, kterou navštěvují jejich potomci. Advokát Alex, rozvedený Marek, majitel pizzerie Vlado a vdovec Tomáš se snaží vypořádat se svými životy a rolemi otců a partnerů. (TV Nova)

MERKATtv

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Keby tento seriál skončil prvou sériou, tak by som dal 4 hviezdy. Lenže vyšli ďalšie dve a tie epizódy nemajú žiadny zmysel a žiadnu pointu. To čo mala prvá séria skvelé sa tu snažia dookola opakovať a pridávať k tomu nové postavy ktoré sa tam nehodia a dej ktorý je doslova o ničom. Je mi ľúto že sa z dobrého seriálu stala telenovela na úrovni ďalších seriálov od markízy... ()

BY100 odpad!

sračka nad sračky. a to mi stačí "sledovať" útržkovite popri slaboduchých jedincoch v našej domácnosti. fakt nechápem, ako je nikto schopný vyprodukovať takú kopu nezmyslov, ktoré som tam zachytil ahá, ono to píšu scenár nejaké baby - dokonca som s nimi zahliadol tiež nejaký rozhovor, to fakt stálo za to a ich diagnóza bola potvrdená klamstvo na dennom poriadku, okydávanie, podvádzanie - a toto sledujú, čo v širikom ďaekom okolí som zachytil prevažne školopovinné deti a keď sa k tomu žiaľ pridá manželka, ktorá podobné sračky hlce tiež, je nejaký protest úplne zbytočný ()

MM_Ramone odpad!

Mojej priateľke Evke sa tento televízny seriál hodne páči. Pravidelne ho sleduje a dokáže sa pri ňom aj dobre pobaviť. Pozná všetky postavy, má rada jednoduchý rodinný zábavný formát, dokáže oceniť herecké výkony vrátane tých detských. "Oteckovia" sa jej páčia. Evička je milá, dobrosrdečná, úžasná žena. Je to moja láska, ale tento komentár nepíše ona. Píšem ho ja, starý ufrflaný cynik MM_Ramone. A ja hovorím, že je to poriadna pičovina. Je to stupidný markízacký odpad! ()

Robbi odpad!

Když vám to dnes a denně řve z tabletu max volume, tak se tomu neubráníte. Ale ještě jsem tam neslyšel nic, kvůli čemu bych se přinutil zastavit a poslechnout si dalších pět vteřin. Jak řekl jeden režisérský klasik: slabé, plytké, nedovypointované. Ale co bychom také chtěli, když nám to vítr z hor donesl až z dalekých And. Marně přemýšlím, proč by tohle mělo mít jednu hvězdičku. Tu bych tentokrát nedal ani za odvahu se do tohoto běsu pustit. ()

evulienka3

Iba 34 % ? Veď je to jeden z najúspešnejších seriálov Markízy...radšej nejdem rozoberať čo som tým vlastne chcela povedať. Ale možno sa mi to len zdá, lebo to sledujem väčšinou len veľmi zriedkavo a aj to náhodou, možno keby som si to púšťala každý deň, vymyli by mozog aj mne.1*pre zopár výborných hercov, ktorý sa zrejme potrebujú nejak uživiť. ()

• Děti, které hrají v seriálu, musely jít do 9 hodin večer spát a před natáčením musely odevzdat mobily. (SONY_)
  • Na maskování Jána Koleníka, který hraje živou sochu, bylo spotřebováno až 15 zlatých sprejů a celý proces trval asi hodinu. (SONY_)