Oteckovia (TV seriál)

Rodinný

Slovensko, 2018–2020

Slavo Solovic
  • evulienka3

Iba 34 % ? Veď je to jeden z najúspešnejších seriálov Markízy...radšej nejdem rozoberať čo som tým vlastne chcela povedať. Ale možno sa mi to len zdá, lebo to sledujem väčšinou len veľmi zriedkavo a aj to náhodou, možno keby som si to púšťala každý deň, vymyli by mozog aj mne.1*pre zopár výborných hercov, ktorý sa zrejme potrebujú nejak uživiť.(4.3.2020)

Zpočátku zajímavý seriál se spoustou sympatických herců, který je prvních dvacet dílů celkem zajímavý. Po několika dílech se vytrácí nápad, mění se charaktery postav, které se začínají chovat nelogicky. Občas nás scénáristé potěší nějakým výletem, což seriál oživí, ale poté se vše vrátí do zajetých kolejí. Čím více dílů, tím hloupější zápletky. Je to škoda, začátek byl svěží.(25.11.2019)

• MERKATtv

Keby tento seriál skončil prvou sériou, tak by som dal 4 hviezdy. Lenže vyšli ďalšie dve a tie epizódy nemajú žiadny zmysel a žiadnu pointu. To čo mala prvá séria skvelé sa tu snažia dookola opakovať a pridávať k tomu nové postavy ktoré sa tam nehodia a dej ktorý je doslova o ničom. Je mi ľúto že sa z dobrého seriálu stala telenovela na úrovni ďalších seriálov od markízy...(28.4.2019)

• MM_Ramone

Mojej priateľke Evke sa tento televízny seriál hodne páči. Pravidelne ho sleduje a dokáže sa pri ňom aj dobre pobaviť. Pozná všetky postavy, má rada jednoduchý rodinný zábavný formát, dokáže oceniť herecké výkony vrátane tých detských. "Oteckovia" sa jej páčia. Evička je milá, dobrosrdečná, úžasná žena. Je to moja láska, ale tento komentár nepíše ona. Píšem ho ja, starý ufrflaný cynik MM_Ramone. A ja hovorím, že je to poriadna pičovina. Je to stupidný markízacký odpad!(3.5.2019)

• Bukysh17

Geniálne prirovnanie je: TV Markíza je análny otvor a hovná, ktoré výdu z neho sú markízacké seriály a podobné relácie, ale Oteckovia sú poriadna sračka. V Harry Potterovi sú dementory, ktorý vymazávajú pamäť-vymývajú mozgy, ale v reálnom svete dementormi sú Oteckovia-geniálný vymývač mozgov. Keď nechcem ísť do školy, tak si to zapnem. Prečo? Lebo vždy sa pogrcám a chytím poriadnu sračku. Čo z toho vyplýva: 1.je to výborný druh diety, 2.je to skvelé preháňadlo a výborná náhrada kriedy. 3. Keďže je to vymýváč mozgov, tak netreba užívať omamné látky, ale stačí pozerať TV Narkóza počas pracového týždňa o 18:00. Hodnotím silnými 0/10. PS: Môj komentár dáva zmysel ako majú Oteckovia.(16.5.2020)

• - Seriál Oteckovia je inšpirovaný čilskou predlohou, ktorá je adaptáciou pôvodného argentínskeho seriálu Sres. Papis (od r. 2014). Formát sa medzinárodne predáva pod názvom "Dear Daddies". Mediálna spoločnosť CME ho kúpila pre svoje európske trhy vrátane toho slovenského. [Zdroj: etrend.sk] (JADIM)

• - V tejto epizóde je spomenuté, že zachviľu bude MDD (1. jún), no v predchádzajúcej epizóde bol vonku sneh. (JADIM)