Lenka Vlasáková hraje v romantické komedii Jak se zbavit nevěsty moderní dynamickou ženu Evu, která vlastní cukrárnu, stará se o syna a musí krotit svou rázovitou maminku v podání Jany Švandové. S bývalým manželem s tváří Davida Matáska má skvělý vztah a jak, říká její kamarádka „nebyli byste první, co se rozvedli a zase dali dohromady". A pak se málem políbí a následuje pozvání na drahou večeři při svíčkách, kde se Honza konečně vyjádří. Opravdu se znovu zamiloval a přemýšlí o svatbě . . . . . s někým jiným! S krásnou, sympatickou a chytrou klavíristkou Lindou! A ještě chtějí upéct svatební dort. To je něco pro svéráznou Evinu maminku. Nikdy nevzdává, vždy si ví rady a zničit cizí svatbu je ta správná výzva. S bojovnou maminkou v zádech jede Eva na společný výlet se šťastnými snoubenci. A do toho rodinná regata, závod, bratrský souboj o místo přednosty zubařské kliniky, zlovolná švagrová a jeden potrhlý operní pěvec. Třešničkou na zábavném dortu je pak fotbalový trenér v podání Matěje Rupperta. (Bontonfilm)

HappyDeath

Řekněme, že ten film byl teoreticky koukatelný, samozřejmě že ve smyslu, ze to hnedka nepřepnete jinam... I když si co chvilku říkáte, co to safra?!!? Tak ten závěr Vas pak odrovná jako nic jiného 😆 Opravdu těžký bizár z mega vyčerpaného tématu. Opravdu už se u nás neumí točit filmy o jiných tématech než tohle? ()

akvidzerp

Not bad. Polášek v roli operního pěvce je slizák par excellence. Malý rozpočet je znát, ale 50 % si film rozhodně zaslouží. ()

Veronica27

I když Lenka Vlasáková patří mezi mé oblíbené herečky, od filmu rozhodně nečekejte kdo ví co.Nic zajímavého, ani zábavného. ()

Trixinka

Dostala jsem přesně to, co jsem od filmu očekávala. Průměrná komedie, která neurazí ale ani moc nenadchne. Nejvýraznější (a taky nejlepší) postavou je maminka (Jana Švandová) a její nápady. Za první 2/3 filmu musím dát 3*, konec už byl slabší. ()

kubik.j1

Po pár minútach som si povedal, že to bude ta taká pravá česká komédia, ale od tohto momentu začal film brutálne upádať a núdiť. Všetko podčiarkla scéna na konci v cukrárni. ()

bearmeedek

Dobře mi tak, šel jsem do toho dobrovolně. Po celou dobu jsem měl dojem, že se dívám na nějaký delší díl Bakalářů. Ovšem vyčáchlý a bez vtipu. Bohužel to není ani komedie, ani romantika. Symfonická hudba provázející téměř celý film rozhodně navodila veselou atmosféru. Snažil jsem se, ale nepomohly ani tři sklenky burčáku. Rejžo: Hodinový manžel byl jaksi lepší. Vysvětlení asi najdeme pohledem na to, kdo napsal scénář. Bystroň, který spatlal dva Kameňáky a potom nějaký film: "Po hlavě ... do prdele!" Sice jsem jej neviděl, ale možná to mělo být pokračování s názvem: "Už jsme tam ...!" ()

Oonika

Je to sice ptákovina jako téměř každá nová česká komedie, ale tady exceluje Lenka Vlasáková. Takže přidávám hvězdu navíc, i když příběh jako takový si ji moc nezaslouží. ()

E lan

Proč? Proč někdo točí tak hloupé, nudné a absolutně zbytečné filmy? Scénář je vyloženě padlý na hlavu, konec je přímo otřesný a celou dobu nás tímto propadákem provázejí podprůměrně hrající herci. Brrr, méně takových českých filmů... ()

Psycho.R

Několik málo vtipných momentů nedokázal vyvážit ani osvědčený Kenny z Básníků. Na hodnocení u nových českých komedií nedám, taková Seznamka mě velmi bavila, ale tady je to přesně padnoucí procento. ()

rublik05

Ani sympatické obsazení nezachránilo extrémně plytký děj s mimořádně stupidním scénářem. Nelogické chování jednotlivých postav je místy až komické, nemluvě o šílených dialozích, zkrátka hrůza. Celý film už vzhledem k námětu působí jak z jiného vesmíru, opravdu nechápu, jak někdo mohl přijít s tak pitomou zápletkou. Nuda, šeď, trapas. Kdybych se párkrát malinko neusmál, prakticky bych neměl co hodnotit. 1/10. ()

ForGump odpad!

Veliká naleštěná snobská nuda (k narozeninám se zpívá anglicky), která si hraje na Ženy v pokušení. Laciný a debilní humor, zápletka blbá, product placement na každém rohu a celkově vyzní do prázdna každé slovo, co se pronese. Za zmínku stojí max. Poláškův operní pěvec. Vskutku ale spotřební film pro víkendové podvečery na Nově před TN, na který se zapomene i kvůli tomu, že se zde vyskytuje Jana Kolesárová úplně oblečená, což je věc snad ještě neviděná. 20% ()

elimS

25% - komentář 20ti slovy: Tuctové a ničím zajímavé, asi jako jeden z dílů nějakého "slavného" seriálu z továrny tv nova/prima, s kreténskou "hudbou". ()