Stěhování není nikdy snadné. Zvlášť když chodíte na střední školu v Kalifornii a stěhujete se na opačnou stranu Ameriky. Kyle Moore (Ross Lynch) o tom ví po rozchodu rodičů své. V nové škole na východním pobřeží je úplným outsiderem, navíc hned první den přijde o telefon. Když ale v obchodním domě od podivného prodejce dostane nový telefon s tajemnou aplikací, začnou se mu plnit všechna jeho přání. Může být vším, čím kdy chtěl být. Přinese mu to ale štěstí? (Bontonfilm)

boni

Koukatelná teen zábava, která přináší zajímavou myšlenku, ale utápí ji v patetickém a příliš plytkém zobrazení dospívání a nadnesené důležitosti různých aspektů na formování lidské osobnosti. Ale jinak mě to bavilo, takže tři hvězdy tomu patří právem. ()

bearmeedek

Nic nového pod sluncem, jen pokrok se nedá zastavit. Ve spoustě filmů se objeví kouzelný dědeček a dá nějakému smolaři kouzelnou věc, která splní každé přání. Tak tady je místo dědka vyžraný pankáč a daruje mobil s kouzelnou aplikací. Blbé až slaboduché, že? No, ale zábavné to docela bylo, našlo se pár dobrých vtipů. Další středoškolská komedie, s obvyklými klišé, ale ne nudná. ()

Talina

Ano, je to další teen komedie s námětem, který tu byl už vícekrát a ano i průběh filmu je celkem předvídatelný....Ale víte co? Vůbec mi to nevadilo. Někdy jsou takové filmy přesně to pravé ořechové. Dokonce mi to nepřijde až tak průměrně jako jiné teen filmy a tak hodnotím o něco lépe. ()

Shitonit

Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl tím čím je, a ne tím čím není, jak tomu v mnoha případech je..(to jsem nevymyslel já, ale Werich, vy chytráci) tzn jako love story to funguje, jako poučný teenage movie to je taky okej, a docela fajn to funguje jako pidimuzikál, songy v tom jsou chytlavý, lidičky koukatelný, a slabší povahu .. jako jsem například já, to může chytit za srdce, případně za pidikoule. Jediný co mě sere, že nemám tu apku.. a vlastně ani nemůžu, dyk mám čudlíkatej tele.. a vlastně ..bych ji asi ani nechtěl, protože...Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl tím čím je, a ne tím čím není, jak tomu v mnoha případech je. Jasný vy paka ?? ()

ANTYCHRYST

Konečně dobrá romantikou prolezla komedie..:) má to příběh...je to vtipný.. dobrá hudba... Samosebou nějaká ta Romantikaaaa.. jako celek to celé funguje.. zpěv ala Bruno Mars.. nemá chybu:) jediný co mě fakt pilo krev..je českej dabing ty jeho mámy. WTF!! Pohledná ženská a hlas jak nějaká rázná šedesátka...fuuuuj... 80% tohle mě bavilo... tlustej Loooser..borec.. při té večeři mě ho bylo fakt líto...prej nakonec se z té holky vyklubal chlap.. :) :) není zase tak lehké naložit s kouzelnou apkou aby se z Vás nestal totální idiot... ()

XXXXXXXX

Určitě jste viděli tu 13let starou komedii Klik, život na dálkové ovládání! Tohle je jeji antikoncepční selhání, odehrávající se na Twitteru! ()

Luciee113

Mě tento film připadal jako naprostá kravina. Nedokázal mě zaujmout natož tak pobavit. Dneska ho pustím své devítileté dceři a myslím, že jí se bude líbit možná víc. ()

Trsto

Ale áno, človek si spomenie na časy minulé a želá si aby mal takú appku aj on v tom čase... Myslím,že v pohode milá teen romantická komédia o chalanovi, ktorý sa potrebuje nájsť v novom prostredí, potrebuje trochu dospieť a preniesť sa cez problémy rodičov, rozchod, flákač otec atď. A pomôže mu v tom mobilná zázračná appka... typická dejová línia o tom ako sa z neznámeho stane top alfa samec školy a ktorému to všetko prerastie cez hlavu aj v momente keď už našiel to čo by za každých okolností bral všetkými desiatimi bábiku Oliviu Holt :) aj keď tá mrška Courtney nie je na zahodenie tiež ...No a v ako každej rozprávke zvíťazí dobro nad zlom, chalan sa prekoná ( bacha spoiler ), všetko napraví a získa stratenú lásku, priateľov, znormalizuje sa a žili až kým nezomreli. ()

Facerr

Tak trochu (ale opravdu jen trochu) Pomáda 2018. Jasně, že s legendární peckou vyzdobenou Travoltou se to pořád úplně srovnávat nedá, ale nechybí lovestory, škola, školní hvězdný sport a taky nějaká ta music. I když musím přiznat, že nápad byl dost originální a některá hudební čísla byla hodně stylová, zas taková pecka to nebyla. Je jasný, že teenageři tohle ale budou milovat. ()

blazma

Další kouzelná fantas magorie ze středoškolského prostředí, kde tak jako obvykle vidíme týpka co začne žárlit na úspěšné a tak se chce za pomocí kouzelné appky, ať to spadá do dnešního ''trendu'' , stane on tím populárním aby zjistil, že se změnil v naprosté monstrum a na poslední chvíli všechno zachrání. Bože proč. ()

rigby

Možná je to jedno klišé za druhým, ale nenásilně a zábavně poskládané. Je to mladé, je to svěží, je to uvěřitelné. Prostě jsem se celou dobu příjemně bavil a ani chvilku nenudil. Velmi povedený teenagerovský film. Až mi je líto, že se nemohu vrátit v čase zpátky. Tak aspoň takhle. ()

mstychov

Skvela oddechovka, dobry napad, co se tyce pribehu. Byla to sranda. A o to u filmu jde. Nadherni herci, hlavne hlavni hrdina. :-D Super pisnicky. ()

zuzzz.man

Spousta nesmyslů, pro normálního dospělého člověka v podstatě nekoukatelné. Ale nezapomeňme, že tohle je film pro teenagery, ne pro náročného diváka. Takže musím vzít v potaz nadšení své neteře a úsměv na své tváři po většinu filmu. Nenadchne, neurazí, myšlenka zajímavá, zpracování průměrné, ale jsou tam sympatické hlavní postavy, které by v budoucnu mohly vytvořit něco zajímavého, nic nebylo na sílu, šlo to pěkně přirozeně. Asi jsem chtěla dát jen 3 hvězdy, ale ve výsledku dobrá oddechovka a tu neteř jsem už zmínila, takže 4. ()

Kozlowski8

Příběh filmu je obehraná písnička, která ničím nepřekvapí. Přesto se dá vcelku v pohodě dokoukat do konce a svým způsobem si jej i užít. 40%. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()