Epizoda 3 (S01E03) (epizoda)

Drama / Historický / Akční

Velká Británie, 2015, 58 min

Tentokrát jsem se příliš nebavil, atmosféra byla znovu kvalitní, ale příběh na můj vkus příliš stagnoval. Uhtred a Brida se příliš často vraceli do lesa, aby probírali stále dokola totéž, takže jsem se místy slušně nudil.(30.3.2018)

O něco lepší, než druhá epizoda. Zapojení královského dvora tomu dodalo šťávu a charismatická postava Alfreda mi nedovolila se nudit. Konečně ten potenciál opět vidím a jsem zvědav na následující dění. Příběh se opět vydal na tu správnou kolej. 80%(13.10.2017)

• Frajer42

O něco lepší, než ubohý předchozí díl. Nicméně, seriálu se během tří dílu ani vzdáleně nepodařilo přesvědčit mě, abych s ním ztrácel další čas. Celé to působí hrozně stroze a uboze. Postavy jsou nesympatické. Příběh je fádní. Překvapivé momenty nejsou nikde žádné. Napětí zde bohužel neexistuje. Čeho je v seriálu hodně, tak to je bohužel pouze nudy. Kočím sledování. Tenhle výlet do posledního království, byl z mého pohledu posledním.(28.6.2016)

• Eliott

Hrozná škoda, konečně jsem se dostal do děje, ale ve sledování již nehodlám pokračovat. Děj není nijak zvláště zajímavý, kostýmy jsou průměrné, kamera otřesená a co je nejhorší: Nudím se.(27.1.2021)