Nikdy není pozdě začít znovu! Vtipný a zároveň romantický film o cestě jedné obyčejné dívky za štěstím. Maya pracuje v místním supermarketu a marně čeká na povýšení, protože jí chybí tolik potřebný vysokoškolský diplom. Vše se rozhodnou vyřešit její přátelé a díky nové identitě, kterou pro ni vytvoří, Maya získá pozici, o které vždycky snila. Tím ale její nesnáze nekončí. (Vertical Entertainment)

moviechecker

Chabé herecké výkony nezachránil ani pravidelný výstrih JLo. Čakal som niečo lepšie, ale keďže som sa parkrát aj zasmial tak som nakoniec dal až tri hviezdičky. ()

balcazar

Tento film sa dá charakterizovať stručne: podpriemerné, silené a často neoriginálne. Vtipné scénky vidíme len vďaka nápadu s vymyslenými položkami v životopise, ktoré hlavná postava bez jej vedomia mala a musela ich plniť, zvyšok filmu však nič prevratné nepriniesol. ()

Likan7

Pohádka plná klišé od začátku do konce. Úvod má sice několik vtipných scén, ale celý je to tak zoufalý a unuděný, že to až není možný. Lopezka je přitom tím nejmenším problémem. Ona je sympatická ve všem, ale scénář i režie je tak moc nezajímavá, že nebudete za chvilku vědět o čem to pořádně bylo. A je mi fakt líto Mila Ventimiglia, kterýho jsem po Hrdinech žral.. ()

hazdrova

Nikto od tohto filmu nečaká, že bude inovatívne iný, resp. že sa bude orientovať na intelektuálne vyspelé publikum. Je to oddychovka na nedeľné dopoludnie, pri ktorej sa nemusíte zamýšľať nad zmyslom vesmíru. Splnil očakávania, ale ani nenadchol. 3* ()

neo250

Očakával som horšie ako to v skutočnosti bolo. Úplne neškodná komédia, pri ktorej som sa naozaj aj zasmial. ideálne si to pustiť ako odychovku, prípadne potešiť polovičku ktorá obľubuje tento žáner. Vo filme ma prekvapil Lopezeje zadok ktorý bol skoro ako Kardashian no bol skutočný :D ()

soviczka

Tak nevím, jestli mi poslední den v roce úplně selhala soudnost a pud sebezáchovy, ale bavila jsem se. Jak už tu někdo psal, hodně tomu pomohla úžasná kulisa New Yorku. A taky jsem asi do poloviny filmu přemýšlela, odkud znám Treata Williamse. Lopez na svůj věk nevypadá marně a aspoň se na ní dá koukat, herečka už z ní asi nikdy nebude. Pohodové 3 hvězdy. ()

mr.cartman

Mě se tedy film líbil, také možná vzhledem k aktuálnímu výběru filmů, který byl toho času za vyližkapsu. Děj je sice trochu předvídatelný a naivní, ale jsou tam určitě části, které se moc povedly a člověk se opravdu zasměje. Chvíli mi to připomínalo film Ďábel nosí Pradu, aspoň teda ze začátku. Znovu bych nešel, ale rozhodně nelituji, že jsem film viděl. ()

mikki089

Jennifer Lopez se nám představuje v roli ženy, která si zrovna prochází krizí středního věku a rozhodne se drasticky změnit svůj život. Díky jedné velké lži dostane práci, o které se jí ani nesnilo, a s tím i kompletně nový život. Roli ztvárnila v celku dobře, ale objevovali se scény, jenž JLo nedokázala dostatečně prodat. Vanessa Hudgens a Leah Remini jsou dvě herečky, které tento film drží nad vodou. Určitě se nejedná o nic nového, podobných filmů jsme každý z nás ve svých životech viděli spousty a jedná se o film, který je lehce předvídatelný a konec není ani zdaleka překvapitelný. Pokud se ale snažíte najít film, u kterého můžete relaxovat a občas se zasmát a nezáleží Vám na tom, že budete vědět, co se stane v další scéně, tak tento film doporučuji. ()

VojtaMarek00

J-Lo chodí, mluví, snaží se hrát, moc ji to nejde, znovu chodí, místo mluvení se blbě tváří, poté všechno kazí, aby to následně napravila. Vanessa Hudgens vstala z mrtvých a hraje pořád líp, než J-Lo, ale to asi jen proto, že je přece jen mladší než Lopez, tudíž ještě může přes menší množství botoxu hýbat čelem. Těžkej průměr. ()

marek29

Že už jste to někde viděli? SPOILER ALERT Krásná pokojská, akorát teď prodává v supermarketu? Bezva tak si domyslete nemanželské dítě dané k adopci, aby mělo lepší život a že tuto dceru potká v nové lepší práci, do které se prolhala.. Boom ušetřil jsem vám 1,5h života. Kdo udělá to samé pro mě? ()

PlysovyMacko

Mám rada tieto oddychovky s Jennifer, ktoré vo mne zanechajú príjemné emócie. Hlavná hrdinka rieši prácu aj rodinu, klame ale nakoniec sa všetko jednoducho vyrieši. Twist v polovici je totálne nepravdepodobný. Jennifer vyzerá výborne. ()

laardlad

Jako dalo mi to hodně přemáhání dokoukat ten film do konce....Z traileru to působí jako komedie o vymyšlené identitě (kvůli čemuž jsem si i film pustil), ale přitom je to jenom obyčejné rodinné drama se stupidní zápletkou a předem jasným koncem. Never again.... ()

blondboss

Taká klasická "J LO" pohodová komédia, akých už dotyčná dáma natočila hádam desiatky. Plusom je celkom milý a príjemný dej a atmosféra, mínusom, že tento snímok prakticky nič nové neprináša a je to v zásade to isté klišé, ktoré sa v podobných filmoch opakuje. Každopádne ale mňa to celkom bavilo a podobné filmy mám rád. 65 % ()

JenYu

Nijak objevné, ale když já mám prostě pro Jennifer slabost... Krásné kostýmy, podivná kamarádka, (spoiler) nepravděpodobná linie s nalezenou dcerou, New York a pocit, že všechno jde jako po másle. ()

Deidy

No... Tak já jsem z toho trošku rozpačitá a zkusím to rozvést, možná přihodit i nějaký ten spoiler. Na tomhle filmu mi hrozně vadí jeho rozpolcenost. Z traileru jsem nabyla dojmu, že půjde o podobný počin, jako jsou třeba Matky na tahu, to jest romantické drama, místy rozbité vtipnými scénami pro ulehčení. Jenže problém je v tom, že veškerý humor byl vyčerpán právě v traileru. Víc vtipných scén tam totiž nenajdete. Pak následuje ona rozpolcenost. Člověk by čekal, že to bude právě to kariérním růstu dané hlavní hrdinky, kdy se bude potýkat s nástrahami nové práce, plus strachem z prozrazení. To se tam sice děje, ale jakousi záhadou je to rozbíjeno další dějovou linkou, to jest návratem ztracené dcery hlavní hrdinky. Tato dějová linka je tak nereálná a ubulenou limonádou ulepená záležitost, že vás to po chvíli začne neskutečně srát. Nevěříte tomu ani ťuk, jednání postav vám přijde z psychologického hlediska naprosto nelogické a nereálné. Takže v podstatě půlku filmu sedíte, vzdycháte, koukáte na hodinky a čekáte, kdy už bude konec. Ne proto, že byste byli napnutí, jak to všechno skončí (protože z hlediska daného žánru je to zcela jasné), ale proto, že už vás to zkrátka neskutečně prudí a vám je trapné se sebrat a jít pryč. Není to vyloženě blbý film, jen jeho struktura a rozpolcenost je to, co mu sráží body, proti hereckým výkonům, střihu, záběrům na NY se nedá říct ani bú... ()

Astonko

Nič svetoborné ale dostal som presne to, čo som očakával takže za mňa spokojnosť. Na JLo sa po dlhšom čase veľmi dobre pozerá, aj keď za mňa tento film vyhrala Leah Remini. Trápny humor tu nenájdete, skôr by som povedal, že film sa príliš nesnaží. Napriek tomu sa však pri niektorých scénach dá od srdca zasmiať (preklad z mandarínštiny) a soundtrack je plusom tiež. 6.5/10 ()