Nikdy není pozdě začít znovu! Vtipný a zároveň romantický film o cestě jedné obyčejné dívky za štěstím. Maya pracuje v místním supermarketu a marně čeká na povýšení, protože jí chybí tolik potřebný vysokoškolský diplom. Vše se rozhodnou vyřešit její přátelé a díky nové identitě, kterou pro ni vytvoří, Maya získá pozici, o které vždycky snila. Tím ale její nesnáze nekončí. (Vertical Entertainment)

M.i.k.e

kdyby se tvůrci drželi primární dějové linky,mohla to být celkem solidní,byť klišoidní zábava na jedno podívání.Tím,že ale do toho přidali druhou a pro mě celkem zbytečnou a nepochopitelnou dějovou linku,která byla evidentně vycucaná z prstu,se ze Second act stala rádoby slzopudná slátanina.To,že J-Lo hraje postavu o minimálně 10 let mladší než je sama je nakonec ten nejmenší problém...20% ()

bourec

Neuvěřitelně předvídatelnej film,ale hlavně ucincanej,chvílema až do růžova,s neskutečně otravnejma rolema kamarádek J.Lopez.Z druhý strany to neskutečně uteklo,a i když už zejtra nebudu ani vědět,o čem to bylo,tak tři slabý hvězdy tomu můžu v klidu dát.50%. ()

angel74

Nenáročná oddechovka, která splní svůj účel, pokud tedy od ní nic jiného nečekáte. Jen těch držkopádových vtípků mohlo být méně, nejlépe jeden a dost. Poučení, jež se tvůrci snaží dát, je bohužel založeno na lžích, čímž tak nějak ztrácí význam. I když současný globalizovaný svět už dávno nefunguje na principu pravdy. Kdo dnes věří tomu, že pravda vítězí? A podle toho se pak taky chováme. (40%) ()

Johnny.ARN

Viac šablonovitejší film som už dlho nevidel. Všetko presne podľa scenára, žiadne zvraty, zádrhely, len romantickú linku vystriedala linka matka-dcéra. 1 z 5 ()

elanius

(2/2019) Lopezka v pohode a na daný materiál aj s prehľadom. Keďže v traileri ide jeden fórik za druhým, trošku mylne sa zdá, že pôjde o čistokrvnú komédiu. A ono by to asi aj lepšie dopadlo ak by tak aj bolo. Snaha o akú takú vážnosť občas zafunguje ale celková kvalita filmu trochu chýba. Chvalabohu čisté sklamanie to neni a predpokladám, že pre naše TV to bude slušný primetime na sobotu. (6/10) ()

Pavlínka9

Neškodná, pro mě typická "romantická komedie USA". Nicméně - sama jsem si ji našla, protože se ráda dívám na Jennifer Lopez a chtěla jsem na chvilku vypnout. Bylo to prdlé, nevtipné, takové pro mě "snové", ale myslím si, že mě to mentálně nepoznamenalo, takže v pohodě :D ()

bloodline

Na svete neexistuje veľa filmov s Jennifer Lopez, ktoré sa dajú dopozerať bez úhony až do konca. Legenda hovorí, že toto je jeden z nich. ()

Giggs

Aj Rosamunde Pilcherova pise originalnejsie pribehy. Milionkrat pouzita sablona s nulovou invenciou. Keby tam nehrala Lopez, vela divakov to nema. ()

tterez

Jedna z lepších romantických komedií. Skoro vůbec tam nejsou ty trapné momenty, které v těchto filmech nesnáším. A u předkladu z mandarínštiny jsme se fakt hodně nasmáli. Příjemná oddychovka, která si tady zaslouží alespoň 65%, proto dávám **** ()

filipvrbik

Lehce podprůměrná komedie, s pár vtipnými místy a poselstvím, proč je potřeba mít vysokou... Což je trochu divné poselství...40% ()

suzanne1997

Film to nebyl špatný, no čekala jsem od něj něco jiného, něco mnohem jiného. Pro mě se však začal ubírat velice zajímavými směry, nechyběl mu spád a ani příběh nebyl úplně k zahození. Člověk je svědkem proměn a také toho, že i když je něco založeno na obrovské lži, může z toho vzejít něco dobrého. Nemusíte mít milion titulů, stačí, když svému oboru rozumíte. Pokud jdete za svým cílem, můžete to dokázat, stačí přijít s nápadem a věřit si. Těch několik dějových linek, které se prolínaly, práce, produkt a ještě něco navíc, co však nebudu prozrazovat, se skvěle doplňovaly. A ani konec se nezdál na první pohled příliš uspěchaný. Na plný počet hvězdiček to není, ale něco na něm bylo, proto jsem se rozhodla hodnotit jej nadprůměrně. Neokoukanost a několik zápletek v jednom tomu jedině dopomohly. Doporučení se i tentokrát zdržím, stejně nikoho nepřiměju ani nezastavím, když se bude chtít nebo opakem nebude chtít podívat. ()

Bozvav

Překvapivě milý snímek, byť s poněkud krkolomným scénářem. Takže když si člověk odmyslí ztracenou dceru, nesmyslně vytvořenou identitu a průměrné herecké výkony, zbude docela zajímavá filosofická otázka, zda je lepší mít hromadu škol, znát spoustu teorie, nebo se vypracovat praxí. Jistě ideální je obojí, jinak v reálu bohužel papír vítězí nad praxí. Za mne 50%. PS: Jeniffer překvapivě vůbec nebyla kožená jako obvykle. ()

Rathalos

Jennifer Lopez a jej romanticke komedie mam rad,tato bola obcas vtipna,inokedy smutna,ale patri k tym slabsim,co som videl,no aj napriek tomu dam styri hviezdicky,aj ked s prizmurenim oboch oci...:-) ()

BOURQUE

Peter Segal vie natočiť aj lepšie filmy. Nehovorím, že samotný základ („papier“ vs. „prax“) nie je dobrý (aj keď podobné veci sme už videli), ale celkovo mi to príde príliš idealizované. Vtipné momenty nefungujú tak akoby mali. P.S.: J. Lopez blízko u „piatej X“ vypadá skvele. Osobné hodnotenie: 67% (**) ()

Torgal

Myslel som si, že toto bude len taká blbosť, kde sa starnúta JLo bude emancipovať a dokazovať všetkým okolo, že ženy bez vzdelania sú minimálne rovnako schopné manažérky ako absolventi prestížnych univerzít, ale to som ešte netušil, že film si pre mňa pripravil ešte jeden zvrat ako zo zlej telenovely. Každopádne prežiteľné, hoci Jennifer by si už mala vstúpiť do svedomia a prenechať romantické filmy mladším ročníkom. 4/10 ()