Život bankovního manažera se obrátí vzhůru nohama, když ho kamarád navede, aby předstíral smrt a vydal se za dobrodružstvím. (Netflix)

Jaro.Krafcik

Čo nám ponukne ceskoslovensky netflix? Nejakych 5 seriálov a 2 filmy, áno počujete 2 filmy.. nie zeby som sa hneval ze je ponuka slabsia predsa je netflix zvacsa pre občanov Usa ale už keď sa chvália s našou podporou ocenili by ste viac prekladu. Aspoň formou tituliek. No nevadí, pozrel som si komediu kde hrá Adam Sandler, neskutočný herec, ktorý ma už nejednú perfektnú komédiu za sebou. Nebolo tomu inak ani teraz. The Do Over bavila od začiatku až do konca. Škoda že to tvorcovia viac neprepracovali a šokujucí záver poznáte už pekne dopredu. Ale fajn nápad naplánovať svoju smrť a pohreb a začať nový život, s ukradnutou identitou. Komédia ako má byť s troškou akcie a krimi zápletky. Odporúčam aj napriek netflixovej absencií počtu filmov. 4* ()

ondraondra

Docela bída. Ze začátku to vypadalo celkem fajn, ale pak se to zvrtlo. Ne že by mi vadil humor, spíš ten blbý a zapomenutelný děj. Sandler a Spade jsou však dobrá dvojka a pár solidně vtipných scén se tu najde, to ale nestačí. 3/10. ()

Georgex

U filmů Adama Sandlera se mi líbí to, že vždy víte, co dostanete, a záleží pak již pouze na tom, jak moc toho je recyklováno z předchozích snímků a kolik toho tvůrci vymyslí nového. V tomto snímku je to tak půl na půl a zatímco v první půli si přijdou na chuť milovníci sandlerovského ztřeštěného humoru, v té druhé to začne odsýpat v netradičně akčnějším tempu, což mi bohužel vůbec nesedlo a ke konci jsem se již šíleně nudil. Na druhou stranu hlavní dvojice je fajn a několik vtipných momentů tam je. Moje hodnocení 55%, ()

P1tr

Sandler to tentokrát zkouší trošku akčněji a vychází mu to! Nejde o špičkovou komedii, ale o pohodový, lehčí nadprůměr, který se na Sandlerovy poměry drží celkem na uzdě a nezásobuje nás nechutnými, pubertálními vtipy v příliš velké míře. Námět je rozehrán solidně a nabízí Sandlerovi a Spadovi dobrou výchozí pozici pro využití jejich komediálních talentů. Chvílemi dojde nečekaně i na vážnější momenty, které i přes určitou absurdnost působí celkem uvěřitelně a dávají snímku určitou hloubku, kterou sice nepotřeboval, ale nijak mu ani neškodí. Sandler už nám naservíroval lepší snímky, ale pro jeho fandy bude The Do Over i tak dobrou zábavou. ()

Hollohlaway

Poměr dobrých a nechutných vtipů je celkem vyrovnaný, obsazení je klasický a určitě to je spíš jedna z  lepších Sandlerovin, jako jednoduchá srandička to neublíží a celkem to baví. ()

sedm.1

The Do Over je klasická sandlerovka, s jejím typickým humorem, zápletkou a postavami. Vtipnost se tudíž pohybuje někde na hranici ulítlosti, fekálnosti a soudnosti, nicméně Adamovým vyznavačům bude jistě i tentokrát po chuti, takže já se bavil, a to přestože to občas ne úplně zafungovalo, jak by mělo, každopádně ve výsledku asi ok. Zápletka pak působí dost naivně a prostě se v ní nemá cenu nějak vyloženě přehrabávat, je to hloupoučká kravinka, ovšem i v tomto ohledu bych se nakonec spíš přikláněl, a to i přes celkovou nevýraznost, k jemné spokojenosti, neboť jí nelze upřít spád, nudný to také není, trapný jen chvílemi, bláznivý tak akorát, takže též ok. A postavy jsou vesměs sympatické, kdy hlavní zábavnost na sebe samozřejmě očekávaně strhává právě Sandler, nicméně nečekaně výjimečně mě tentokrát neiritoval ani David Spade, kterého jinak fakt nemusím, ale zde Adamovi sekundoval statečně, příjemným oživením pak byli camea Swardsona a Guzmána a opomenout samozřejmě nemohu ani superkost Paulu Patton. Já se tedy u toho zkrátka bavil v rámci možností poměrně dobře, nicméně je nutné podotknout, že ti, co Sandlerův humor a styl filmů nemusí, měli by se právě této podívané vyhnout velkým obloukem, neboť tento jeho snímek zastupuje skutečně vše, proč je diváky buď milován, či zatracován. ()

KoRner

Pár vtipov je vážne zabijáckych, avšak ako film sa mi to zdalo strašne dlhé a nudné. Vážne témy sa miešajú s fórikmi akoby sa nechumelilo, nechutnosti takisto. Podpriemerná sandlerovka, akých točí v poslednej dobe veľa, avšak pri tejto sa dá aj zasmiať. ()

F.W.Colqhoun

My life fucking sucks. Film lze nejvýstižněji popsat líně: další Sandler. V duchu filosofie, že na tvůrčí reparát je vždy času dost, prodlužuje prosperující komik šidítko, jímž substituuje naplňování snů upadající střední třídy výjevy na televizní obrazovce. Hlavní hrdina za dramatických okolností opouští svůj zpackaný život úředníčka v pobočce banky (umístěné v supermarketu), aby se po boku cool Sandlerovy postavy vrhl do bezmála špionského dobrodružství - ženy, vily, jachty, you name it. Když nasvitne, že je všechno trochu jinak, můžete se utěšovat podprahovou zprávou, že i váš život může stát za starou belu, alespoň ale nemáte rakovinu. Sandler jaksi mimochodem sympaticky přihrává roličky méně úspěšným přátelům ((David Spade, neidentifikovatelný Sean Austin), celkem baví a zatvrzele rekonstruuje svou typickou hereckou polohu do podoby ostrého týpka, kterému všichni závidí, jak je super, aniž by přestal být ryze rodinný typ. (Poloha dement byla uvěřitelnější a o délku Zohanova pubického clupu zábavnější.) Finders keepers, lose your sneakers. ()

mclenin

Blbina bez zmyslu a logických súvislostí v príbehu, ale osvieži. Ako tu už niekto písal, je to také Sandlerovské a kto má rád jeho humor, ten sa zabaví - nikterak solidně, ale zabaví. Kratšia minutáž by však neuškodila. ()

Henry007

Komedie pro americké burany. Jinak to nezvat nejde. Humor Rogen/Franco je sice také složen z pokleslých vtipů (týkající se drog, sexu a násilí), ale netvoří 100% humoru. Tu ano. Padání, mlácení ženy, zvracení, sražení týpka autem, vtipy o penisu, vtipy o gayích, nechutná scéna se sexem... To je všechen humor ve filmu. Některé scény byly vtipné, ale přeci jen toho bylo moc a hlášky Sandlera nefungovaly jako zdroj lepšího humoru. Postavy se tady nechovají jako lidi, projdou jim věci, které ve skutečnosti neprojdou a nefunguje chemie mezi Spadem a Sandlerem. Hodnota přátelství, na které jsem postaveny Rogenovky, tady pak fungovat nemůže. A celé druhá polovina se neskutečně táhla, protože se v příběhu objevují zvraty, hluboké myšlenky a překombinovaný příběh. Možná aby si Američané, co si to na Netflixu pustí mohli říkat: "Hele kámo, to je dost chytrý a hluboký.. a já to pochopil." Sandler by se měl vrhnout i vážnější role, protože ty mu jdou. I komedii má co nabídnout, ale pokud chce točit znovu dobré komedie, tak by nad projektem měl stát někdo, kdo omezí buranský humor, zjednoduší příběh a dá filmu nějakou rozumnou podobu. ()

majec4

Tak mna tato sandlerovka celkom bavila. Nebyt tej zapletky s vdovou, mimochodom Patton bola velmi sexy, tak by som siel mozno aj do 4*, lebo bolo to svieze a vtipy fungovali. Neskor v deji to uz bola dost trochu zlatanina, lebo z blbej komedie bolo zrazu tazke krimi o vrahoch a liecbe rakoviny.  Aj napriek takemu zamotaniu ma to bavilo a ocenujem niektore napady. Ten gymnasta nemal chybu fakt, budem na neho dlho pamatat. Posledne co som videl od Sandlera, Murder Mystery (2019) , tak ma to vobec neoslovilo, ale toto je opat moja salka kavy. ()

Olík

U komentáře Vraždy na jachtě (Murder Mystery) jsem napsal něco ve stylu „Adam Sandler žije“…..a to jsem ještě netušil, že se vrátím nazpět časem a budu mít tu čest s touhle bizardní jízdou na skluzavce. Adam Sandler už živí byl. Tohle mne tedy bavilo. Jednou nohou na šlupce od banánu, ale furt ve střehu. Došlo i na pár klasických laciností (co taky čekat od kolaborace Sandler-Spade), které bych klidně oželel, ale jinak oddechovka za dva zlatý a topůrko za tolar. Má to humor, má to spád, má to nadhled ale zároveň i podařenou zápletku. Já vím, že se tady vyskytuje armáda uživatelů, kterým Sandlerův humor nesedí (i já se mezi ně občas počítám), ale tohle do mne perte po tlakem. ()

Sandler prodloužil s Netflixem

Sandler prodloužil s Netflixem

01.02.2020

2 miliardy hodin. Tolik času lidé strávili s filmy Adama Sandlera na Netflixu od premiéry The Ridiculous 6. Nejpopulárnějším z jeho snímků na streamovací službě byla jednoznačně komedie Murder… (více)