Hrdinou je bývalý policista John Hatcher, specialista na boj s překupníky narkotik, znechucený životem i svou prací, plnou brutality a smrti. Od jeho úmyslu skončit s marným zápasem proti zlu, jej neodvrátí ani jeho šéf, ani pokusy překupníků vnutit mladým dívkám drogy, jichž je svědkem. Záhy se však zaplete do války gangů mezi jamajskými a kolumbijskými překupníky a on i jeho rodina se stávají terčem útoků jamajských gangsterů. John se musí rozhodnout a jeho rozhodnutím je boj. (oficiální text distributora)

Danny F.

Zase klasika v boji muž proti mužům a lámaní údů. Nemilosrdný Seagal v klasickém, sobě vlastním stylu akčního filmu. 55% ()

lykan9

Nico byl jen slabým rozjezdem, Těžko ho zabít už byl o poznání vyvedenější film, ale Muž s cejchem smrti je už to pravé žraso. Zlámané kosti, houpající se kozičky, magoři s velkým M, spousta zbraní a mrtvol, ale hlavně skvělé bojové scény. Ne každý je na tento druh filmů, ale já na nich vyrostl a i po letech se u seagalovek 90´ let bavím. A právě Muž s cejchem smrti patří mezi tři nejlepší seagalovky vůbec. ()

J.Lajner

Muž s cejchem smrti (1990) patří určitě mezi nejzábavnější segalovky vůbec a hodně tomu dopomáhá i skvostně špatný český dabing. Ten vyniká obzvláště během hlášek a srandovní mluvy jamajských zlořádů. Jinak je to opět to samé v bleděmodrém. Odvážný policista, zlí Jamajčané, narkotika, voodoo magie a hromada zlomených pracek. Prezentace aikida zde dosahuje opravdových výšin, především masakr v muzeu platí i dnes za pamětihodnou scénu. Seagal po celou stopáž jede jako rozjetý vlak a neustále někomu láme ruce, prošlapuje kolena, případně vypichuje oči. Navíc mu tady zdatně sekunduje černý sympaťák Keith David. Ten funguje jako příslovečný vodní živel a hasí Seagalův přemrštěný machismus. Ideální rovnováha. Film dokonce obsahuje i jeden nečekaný dějový twist, což je na Seagala docela odvaz. ()

Brain-D

Hrozně jednoduchá akční řežba a podle recenzí ten nejlepší film se Seagalem. Není divu. Oproti áčkovým akčňákům se tu nikdo s ničím nemaže a padají tu hlavy. Místy i zábavnější hlášky než v těch topových filmech s Arnoldem. 7/10 ()

Ichabod

Ačkoliv je základní zápletka vlastně v pohodě, co naopak je děsné jsou herecké výkony, občas strašné záběry a celková výprava. Je to béčko jako prase. A to nevadí! Akce je akorát, jamajští drogoví dealeři jsou originálnější v čele se Screwfacem než u ostatních segalovek. Steven Seagal v originále zní bohužel vykrouceněji než Travolta a hraje jak Tommy Wiseau, což je kombinace smrtící. Bohužel ačkoliv jsem tento Seagalův film měl nejraději, ztratil dost na vážnosti a nechtěně královsky pobavil. Seagalovo ruce mimo boj při běhu to je na samostatný film - komedii. Seagal má vlastní ligu. Uvítal bych film o něm podobně jako má JCVD. ()

ssfan

Je to jeden z nejlepších Seagalových filmů. Dobrá byla ta automobilová honička a ve filmu nechybí ani dobré akční scény, takže si tento film s mým nejoblíbenějším hercem Stevenem Seagalem zaslouží 5 hvězd. K Seagalovi navíc role policajtů dobře sedí. ()

HomeAlone

Presne taketo filmy su Seagalovi robene ako na mieru . Aj ked su vsetky prave dobre seagalovky podobne , stale bavia a seagal samotny stale dokaze divaka uspokojit nejakou novou zlomeninou nohy alebo pekne vykrutenou rukou . A malo kto vo filmov tak nadherne likviduje zloncincom postaveny - muz proti muzovi bez zbrane ()

Fox85

Štefane, dobrý. Tady jsi ještě nebyl tlustý prase a dokonce dokázal i chvilku bežet. Tady jsi neměl žádný oduševnělý kydy (i když náznak už tu byly). Slušnej film... na tebe. ()

Drnqonovic

Tuhle Seagalovku zbožňuju, hlavně řežbu s Jamajčany v obchodě se šperky. Závěrečná vychutnávka záporáka vede, naložil mu snad víc, než Strannixovi v Přepadení. Napětí, akce, hutná atmosféra a Keith David k tomu, co víc si přát? Jo, prej ho na VHS daboval Oliva, ještě, že se mi to vyhnulo! ()

sedm.1

Naprosto chápu dnešní narážky na Stevena Seagala,že dnes je spíš Mužem s cejchou smrti,ale pravda je,že začátek jeho filmové kariéry zas až tak otřesný nebyl.A právě Muž s cejchem smrti spolu s Nemilosrdnou spravedlností patří vůbec k tomu nejlepšímu co natočil.Jde totiž o přímočarou akci,kde Steven láme kosti na potkání,většinu stopáže je zdravě vytočenej,takže se s nikým moc nemazlí a díky záporákům má film i správně potemnělou atmosféru.Je to sice typický produkt dané doby,ale určitě se řadí k tomu lepšímu.Muž s cejchem smrti má spád,pár hlášek,spousta soubojů a tak celou dobu slušně baví. ()

kenkaku

Muž s cejchem smrti (alias Nico 3) je třetí Seagalovka v řadě a díky přítomnosti více než malého množství soubojů a přestřelek je Seagalův film č.1. Proto jsem teď na pranýři (a patřím k tomu cca jednomu procentu hodnotících uživatelů) když dávám 5 hvězdiček a to bez mrknutí oka... ()

KoRner

Jeden z najleších filmov Stevena Seagala. Páči sa mi, že nekorektne hluší všetko, čo má niečo spoločné s Jamajkou, pretože všetci odtiaľ sú buď feťáci, alebo díleri drog. :-) ()

Han22

Přidám hvězdu, protože Muž s cejchem smrti je asi jeden z nejlepších Seagolových filmů. Ohraný příběh o policajtovi který nechce bojovat, ale okolnosti ho donutí je už dnes úsměvný a jamajský voodoo gang rovněž, ale k čertu s tím. Steven láme končetiny, předvádí jednu skvělou techniku za druhou, nedělá mu problém ani boj se třemi protivníky naráz. Mrtvoly slušně přibývají (napočítal jsem zhruba 32) a finále je slušně brutální. A nostalgie je sviňa, takže celkem silně neobjektivní 4*. ()

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin