Hrdinou je bývalý policista John Hatcher, specialista na boj s překupníky narkotik, znechucený životem i svou prací, plnou brutality a smrti. Od jeho úmyslu skončit s marným zápasem proti zlu, jej neodvrátí ani jeho šéf, ani pokusy překupníků vnutit mladým dívkám drogy, jichž je svědkem. Záhy se však zaplete do války gangů mezi jamajskými a kolumbijskými překupníky a on i jeho rodina se stávají terčem útoků jamajských gangsterů. John se musí rozhodnout a jeho rozhodnutím je boj. (oficiální text distributora)

KapitanKuraz

Tento film nie je nic extra, ale to ani Segal ako herec. Hodnotim ho napriek tomu nadpriemerne, kedze je jeden z mala "Segaloviek" co mi nevadia a dokazem ho pozerat vzdy ked nie je nic ine v telke. ()

Euros

Já toho Seagala nikdy moc nemusel. Všem zláme ruce, nohy a nosy a nikdo ho neporazí. Tak by se asi měl prezentovat akční hrdina, ale s tím jeho ksichtem a pohybama mi to nikdy nešlo k sobě...ale snaha se upřít nedá. 20% ()

soukyd33

V tomto filmu se ukazují bojové schopnosti Seagala, a to nejen v boji 1 proti 1, ale 1 proti 7 lidem. Příběh je o zlikvidování drogového gangu Jamajčanů, který ničí postupně všechny části města. Jediný muž může vše zastavit, ale není to tak jednoduché jak se mohlo zdát. Zvláště když zjistí jedno tajemství šéfa gangu. V podstatě jsou všechny hvězdy za Stevena Seagala, ostatní herci jsou jen jako dekorace. Hvězdiček 4**** ()

ouki81

"Tak co? Jeden nepřemožitelnej,druhej chtěl lítat. No a? Oba se mejlili!" Tohle je jedna z věcí kvůli kterým miluju akční filmy z devadesátek.Ty hlášky. A když jsou navíc záporáci dredatí Jamajčani mluvící lámanou angličtinou a praktikující woo doo,je úspěch zaručen. ()

Honza__St.

Snad nejlepší film se Seagalem. Opravdu snad ani Nico ani Přepadení v Pacifiku nemají na jeho dostaveníčko s partou Jamajčanů. Nemluvě o hlavním záporákovi s dvěma hlavama a čtyřma očima. "Já a já vidět všechno. Já a já být všude." ()

Kňour

Jeden z trojice nejlepší Stevenových výkonů, spolu s Glimmer man a Under Siege. Poctivé béčko, plné střelby, prolamování kloubí, zhulených negrů a Stevena. ()

Smelina

Jednu hvězdu za Seagala, jednu hvězdu za vcelku nápaditou akci, jednu za nesmrtelnou hlášku "Já tebe rozsekat na krev" a jednu za Boba Marleyho. ()

mistrpropr

mě to prostě přijde dobrý. seagal je ve formě a jenom chodí střílí pleská no prostě všechny ničí a to docela štýlově ()

Lady ButterFly

Jedna z nejlepších "seagalovek", moje nejoblíbenější tak od pěti let, abych byla upřímná. I antropologicky zajímavý snímek - etnické diference, magické rituály nebo ukázka toho, jak můžou jamaiský dvojčata pěkně zblbnout haldu dalších jamaiských dredařů :-) Film nenudí, nenašla jsem jediné "hluché místo" a Screwfaceova špatná angličtina a psychotický výraz mě fakt neomrzí. ()

beret69

Súhlasím, že toto hodnotenie je znížené nenávisťou, alebo odporom voči Saegalovi, musíte uznať, že tento film bol jedným z jeho najlepších a ja som sa fakt bavil. Strhujúca akcia a celkom kvalitný príbeh s kvalitnou atmosférou robia tento film nadpriemerným akčňákom. Videl som ho už asi 2 krát a dneska ide v telke a kuknem si ho zase. Ak by som mal byť objektívny, sú to lepšie 3 hviezdy, ale ako vidím ostatných hodnotiť, dávam 4* ()

bratr_jezek

Nad průměr zde zvedá pro mne do té doby originální zápletka (kolumbijci, mafie, drogy, dvojnící, záporák slizký jako čerstvě vymazaný plech do trouby). Segal odvádí standartní výkon, ostatní za ním zůstávají trochu pozadu ()

JARDAHONDA

Strhující, dokonale obrazově ztvárněný : Muž s cejchem smrti, nabízí Stevena Seagala v jeho vrcholové formě, kdy se kosti lámou a hlavy praskají.. Takto stručně bych definoval celý úvod této akční podívané, kde divák rozhodně nebude ošizen o bojové scény, s velmi slušnou choreografií.. Pod koberec se tím pádem schová i poněkud slabší děj.. ()

Yhitte odpad!

Musím uznam, že nápad být xenofóbní specificky vůči jamajčanům, aby neodehnali zbytek černochů od obrazovek, je velice originální. Bohužel se to samé nedá řict o zbytku tohoto odpadu, kterému se říká "béčkový akčňák" a přitom by měl být minimálně "F" s doporučením přeřadit do zvláštní školy. ()

SNCIS

"Já chci Hatcher mrtvý. Já chci jeho rodina mrtvá. A jestli ty nemůžeš zabít, já zabít. A potom ty mrtvý." Nejlepší akční film se Stevenem Seagalem! ()

Ravel

Twl, i po ctvrtstoleti je to totalni naaaarez. "Ty krvavy spratek! Ja rozrezat te na krev!" Ten kdo to prekladal a daboval musel toho koksu vysnupat asi tri bananovky z Lidlu twl. Takovy hlasky :-D Ale Steven je naprosto strojove presny oddelovac masa od kosti, v Kostelci by ho mohli zamestnat na plny uvazek. ()

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin