Hrdinou je bývalý policista John Hatcher, specialista na boj s překupníky narkotik, znechucený životem i svou prací, plnou brutality a smrti. Od jeho úmyslu skončit s marným zápasem proti zlu, jej neodvrátí ani jeho šéf, ani pokusy překupníků vnutit mladým dívkám drogy, jichž je svědkem. Záhy se však zaplete do války gangů mezi jamajskými a kolumbijskými překupníky a on i jeho rodina se stávají terčem útoků jamajských gangsterů. John se musí rozhodnout a jeho rozhodnutím je boj. (oficiální text distributora)

stration

Seagal ve své nejlepší formě. "Seriálový" režisér Dwight H. Little se s tím nepáře a Seagal taky ne. Potěší i Danny Trejo ve vedlejší roličce. ()

CageDepp

Tohle je můj nejvíc oblíbený film se Seagalem. Záporák Basil Wallace je úplně perfektní. Tento film vždycky zkouknu jedním dechem. ()

dyfur

...ďalšia Seagalova "válcovačka" ako má byť.Ešte stále si S.Seagal drží váhu,vie udrieť i bez pomoci trikovej kamery....proste ďalší z filmov zo začiatku Seagalovej kariéry,ktorý stojí za to. ()

kinderman

Rozhodně nejdivnější ze všech Seagalových raných filmů, protože se ani nesnaží předstírat, že dává nějaký smysl. Zajímavý snad jedině tím, že v něm hned v úvodu dostane na budku Danny Trejo. ()

Joe321

Libovka. Tenhle film vyniká opravdu skvělým vymetáním se zloduchama. Seagal, DEA agent na důchodu, si to zase zavaří svojí dobrou vůlí někomu pomáhat. Tentokrát s drogovým gangem dredařů. A protože policajti jsou lamy, musí se do toho pustit sám. Při systematické likvidaci se nevyhne demolici poloviny města, výletu na Džamajku a naprosto geniálnímu pomalému lámání končetit. Seagal se s tim nepáře. Když se mu někdo nelíbí, ne že by ho zabil. On mu prostě zláme kosti a nechá ho řvát na zemi a jde si pro dalšího jamajčana. Občas to vypadá jako kdyby na ně aplikoval rozpočítávání, kdo bude žít a kdo ne. Museli mu dát taky rovnou dva afroamerické parťáky, protože by tohle jinak byla asi až moc silná rasisitická káva. Nejlepší smrt si Steven nechal pro hlavního záporáka, zamáčkne mu bulvy, zlomího ho přes koleno a ještě hodí do výtahové šachty, kde se po třiceti metrovém pádu nabodne, pro jistotu. Jinak stopáž je dobrá, žádné emocionální výlevy. Hlášky parádní a hudba jsou skvělé béčkové soundtrackové devadesátky. -"You fuck with my family, you die." ()

peto12

Výborný akčný film, kde sa John Hatcher zapletie medzi Jamajčanov a Kolumbijčanov. John Hatcher vs. Screwafe nemal chybu: snád nebili trojčatá. ()

Martin741

Steven Seagal je v absolutnej vrcholnej forme, ked stale bolo mozne povazovat ho za alfa samca, co predviedol a dokazal aj v tomto filme. Scenar je pre mna nadherne mysticky, k tomu dusna a miestami desiva voodoo atmosfera. Hral tu aj isty Earl Boen /Dr. Silberman z Terminatora 1 a 2/. Seagalove bojove umenia su vo vrcholovej forme, ba dokonca aj par drsnych hlasok zaznie. Spokojnost 89 % ()

Figu

Muž s cejchem smrti je samozřejmě jeden z klenotů, co kdy vůbec natočil Steve a pro mě osobně má pozici na špičce béčkových akčňáků! Když vidím copatýho, drsnýho Johna Hatchera, přepadává mě nostalgie jak bič a mám pocity slávy, kdy jsem opravdu pyšnej na to, co tenkrát Seagal dokázal! Svižnej příběh, parádní souboje, nezapomenutelný hlášky - "Tak co? Myslel si, že je neporazitelnej a druhej, že umí lítat. No a? Oba se spletli!"... Film se vším všudy! Navíc, když nebudu počítat Chada a Alexe z Dvojitýho zásahu, tak zde vidím určitě ty největší jednovaječný hovada v podání Basila Wallaceho! Ovšem nikdo neví, jestli Screwface nebyl z trojčat. 90% ()

Jino

No jo, kde jsou ty časy, kdy byly Stevenovi filmy "In" ? Tohle je jeden z těch lepších Stevenových filmů. ()

bourec

Tady musim jít spíš do plnejch.Tady Steven uplatnil svůj um v plný míře..V tuhle dobu šel hodně nahoru.100%. ()

DruidKarel

Opět kvalitní akce v podání Stevena Seagala. V 80. a 90. letech jeho filmy a jemu podobný filmy žral každej, protže to bylo nedostatkový zboží. Dneska je z toho 90% lidí znechuceno a proto se dívá na telenovely. Tohle byla svýho času taky tlenovela, ovšem plná krve a násilí. 3* ()

gabin(a)

Ale tož jo, ještě je tady Seagal dobrej a štíhlej:) -----Haha, teď jsem to viděla znovu v TV a když ta zlá Jamajčan mluvit, ihned jsem si vzpomenout na Petera Sellerse ve Vraždě na večeři, jak říká: "Tycho! Krava hovorit!" a losí hlava zoufale promluvit: "Lóós! Som lóós!". No fakt jsem z toho padoucha nemohla, bylo to jak ze špatné parodie, tohle převedení jamajštiny do češtiny se fakt nepodařit! ()

Pajky3

Muž s cejchou ještě bez cejchy aneb Steven stále ve formě. Tentokrát jsou protivníky rastamani z Jamajky. Hlavní boss je díky dabingu dobře k zapamatování. K tomu se připočtou ještě divný rituály a voodoo. Opět se tu hlásí jako na běžícim pásu. "Myslel si, že je neporazitelnej a ten druhej že umí lítat" "no a?" "oba se spletli." I když rastamany nemam v lásce, tak tohle je průměrná záležitost. Zhruba tak 60% ()

Juto

,,Muž so znakom smrti" je stereotypný film Stevena Seagala, skrz naskrz. Či už v dobrom alebo zlom. Je to v podstate rovnaký ako každý iný film, ktorý na začiatku svojej kariéry natočil. Nechápte ma zle, pretože nehovorím, že je to zlý film. Nie, nie, vôbec nie. V skutočnosti je to príjemný film s veľmi kýčovitým hrdinom. 6/10 ()

Seag

Nikdy som nepochyboval o seagalových kvalitách hlavne čo sa týka biiek vo filme. V tomto snímku ma najviac nezaujali bitky (ktoré su mimochodom tiež skvelé) ale tá mysterioznosť a tajuplnosť. Po pozretí tohto filmu som nevedel zaspať a ked som isiel v noci na záchod tak som bol posratý že na mna vyskočí krivá tvár. Seagalov výkon (hlavne herecký) je velmi presvedčivý a pôsobí dôverihodne. Nemôže to biť nič iné ako 5*. P.S. Mini rola Danny Treja ma velmi príjemne prekvapila. ()

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin