Hrdinou je bývalý policista John Hatcher, specialista na boj s překupníky narkotik, znechucený životem i svou prací, plnou brutality a smrti. Od jeho úmyslu skončit s marným zápasem proti zlu, jej neodvrátí ani jeho šéf, ani pokusy překupníků vnutit mladým dívkám drogy, jichž je svědkem. Záhy se však zaplete do války gangů mezi jamajskými a kolumbijskými překupníky a on i jeho rodina se stávají terčem útoků jamajských gangsterů. John se musí rozhodnout a jeho rozhodnutím je boj. (oficiální text distributora)

iXtr3m3

Najslabší zo štvorice filmov, ktoré Seagala preslávili vo svete. Jamaský drogový kartel nebol moc šťastné riešenie a už vôbec nie zapojenie aj keď len miernej, ale predsa, aj mystiky. Inak fighty celkom fajn. ()

Zagros

Třetí film Stevena Seagala a potřetí to stejné a stále stejně dobré. Jednoduchý děj, jasně dané postavy, nepřekvapivý příběh a spoustu akce a soubojů, ze kterých vyjde Steven Seagal vždy jako vítěz. Ono to jinak ani nejde, protože by v tom v opačném případě odmítl hrát. :-) Za neustálé opakování téhož jsou to sice slabší, ale stále ještě tři hvězdy. ()

Hopper

Typicka Seagalovcina, ktora vynika absolutnou neschopnostou hereckych vykonov, stupidnym dejom, sfetovanymi Jamajcanmi, ktori maju posobit coolovo, takze radsej sa vyhnut sirokym oblukom. ()

1860 odpad!

Dokáže Steven Seagal všechny protivníky přeprat, uchránit svojí rodinu a nakonec zvítězí dobro, za které on bojuje? Pokud chcete možnosti, asi dáváte těmto filmům jiné hodnocení než Odpad! ()

Paity

No není to zlé si myslím. Ano, je to více o interiérech a mlácení se někde v zaplivaném baru u kulečníku, ale pořád je to solidní průměr v Seagalově produkci. i když, že bych se na to musel dívat ročně pětkrát, to zase ne. ()

Sancty

Dredatí Jamajčania, voodoo rituály, rozpučené buľvy, zlámané kosti, trefné hlášky. To sú znaky mojej najobľúbenejšej seagalovky, ktorá, bohužiaľ rovnako ako jej predchodcovia, neprináša do akčných vôd nič nové. To je jediná výhrada voči nej. ()

AdamesWWE

[8/10] Výborný akčnák so Seagalom.. Tento film sa mi páči dosť, Seagal ma tu baví, ostatní sú tiež zaujímavý a obvzlásť záporáci, príbeh je veľmi dobrý a aj akčné scény sú skvelé, prestrelky, autonahánačka, súboje a vydarené sú aj zlomeniny. Muž so znakom smrti je pre mna po filmoch Ťažko ho zabiť a Prepadnutie 2 tretí najlepší film so Seagalom. ()

pjotr76

A opět jako aikidař, takže poněkud nekritický, musím říct, že tohle je nejlepší Seagalův film, zejména co se ukázek technik týká...nejlepší a také poslední dílo, kterému se dá říkat film...od tohoto filmu dál nekomentuji, protože na propagaci Aikida ty tři filmy bohatě stačily, dál začíná tak trochu sračkostroj a proto další filmy nehodnotím, abych se nedotknul Seagalsana:) ()

Radim

Film od filmu je Seagal brutálnější - a žádný smysl v tom nevidím. Takovéto prvoplánové násilí se mi fakt hnusí. Samotný snímek je slátaninou plnou klišé, nelogičností (může mi někdo prozradit, proč hlavní zloduch si sám pro sebe mluví lámanou angličtinou a ne vlastním jazykem?). A závěr s dvojčaty? Není to jedno ze základních pravidel pátera Noxe? ;-) ()

Wishkah

Jakýsi temnější Seagal. Není to nejhorší snímek. Oproti jeho nejnovějším filmům je to doslova Oskarové dílo, přesto to považuju tak trošku za první kvalitativní propad v jeho filmografii. Zatím jen drobný ale přesto propad ()

TERRORDROME

Pre mňa to vždy bola najlepšia Seagalovka. Lámanie kostí hnusným rastamanom čo predávajú drogy a praktizujú Woodoo je zásahom do čierneho. Film nenudí, je v ňom rad lahôdkových brutalitiek ( napr vytlačené oči ) a fakt démonický záporák. Ani po x-tom pozretí ma nesklamal a vždy sa rád znova pozriem ako Seagal vytiera jamajskými gangstermi vitríny v klenotníctve. ()

chaometic

Bezesporu jedna z nejlepších segalovek, Výborně z filmované s prvkem voodoo. "Jeden si myslí, že je nesmrtelný a druhý že umí létat." "A co?" "Oba se spletly." Podívejte se na film ještě jednou a film získá o jednu hvězdu navíc. ()

Hanes88

Na to, jaké horší filmy ještě Steven Seagal ještě natočil, je tohle jeden z těch lepších filmů. I přesto to však není vyloženě trhák. Ale na tu hodinku a půl to určitě zabaví. 60%. ()

Lefty86

Znovu jsem dal šanci Seagalovce a znovu to dopadlo obdobně, byl jsem připravený na to že ty starší filmy byli slušný, ale je to prostě pořád o ničem. Jamajskej gang stejně jako v Predátorovi 2. Ani ty bitky se mi nelíbily, už tady začal být Stevo asi neohrabanej ale ještě nebyl zastupovanej. Příběh jakž takž, ocejchovali si ho a šli ho zabít i s rodinou celkově tomu mohli dát větší grády, v 90. to uměli. ()

Paldiny

Predstavte si druhého Predátora bez Predátora a dostanete Seagalovku so znakom smrti. Vlastne si stačí predstaviť miesto Predátora Seagala a je vymaľované. V uliciach si to o drogovú nadvládu rozdáva kolumbijsko-jamajský gang, do toho hrá reggae a vykonávajú sa woodoo rituály. John Hatcher, unavený márnym bojom so zlom, sa spočiatku tvári ľahostajne, až kým jeho rodinu neposadne duch woodoo. Vďaka zaň, až tento impulz naštartuje slušnú akčnú nádielku, kde sa nám dostane všetkého. Máme tu muža proti mužovi, muža proti presile mužov, naháňačku po cestách a samozrejme prestrelky. Seagal do toho občas utrúsi hlášku a samozrejme mašíruje zloduchov po svojom. Kosti chrupkajú v základoch na rukách, nohách, chrbtoch, dokonca dôjde aj na Fulciovské vydlabávanie očí. Našťastie som narazil na necenzurovanú verziu, kde predzvesť chrumkavej scény prichádza s ustúpeným dabingom, kde sa dostane k slovu originálne ozvučenie. S výnimkou jednej nenadabovanej vety je ale všetko plne česky, takže neagličania don´t stress. Tiež som si zaobstaral blu-ray, tam dabing nepasuje s obrazom, originálne znenie bez chybičky. ()

Yardie

Seagolovky, to jsou filmy mého mládí. Samozřejmě s postupujícím věkem už to tak moc "nežeru", ale kdykoliv se stále rád kouknu. Šablona je u každého Seagala jasná - drsnej polda, který bere zákon do vlastních rukou. Zpřeláme pár rukou, nohou a dalších částí těla, pár lidí zastřelí, sem tam utrousí nějakou hlášku a všechno pěkně v klidu a pohodě. Prostě typický film na totální odreagování. Zde ještě Steveń ve velice dobré formě. K Přepadení v Pacifiku daleko, ale i tak se na to dobře kouká. Howgh! ()

Eldoth

Moje nejoblíbenejší Seagalovka, která mi trochu, ale jenom trochu připoměla Predátora 2 ...to bude asi těmi jamajčany. ()

Dallas

Steven Seagal vo svojej tretej roli ako John "zabijem kľudne aj jeho klon" Hatcher. Ach nevedomá jamajská narkomafia ho označila znakom smrti. To bola chyba! Niektorý si mysleli, že sú nepremožiteľný a druhý zase, že vedia lietať. Ďalšie chyby. No jednoducho Stevi ich opäť všetkých vysekal a to nabušene husto. Všetci chcú ísť do neba, ale nikto nehce zomrieť a ja chcem ďalšieho Seagala. 80% ()

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin