Batman se pohřešuje a v Gothamu, který přišel o svého ochránce, propuká zmatek. Bývalý Robin Dick Grayson obléká Batmanovu kápi a stává se novým Temným rytířem. Společně se samozvanou Batwoman a novým Robinem, Batmanovým synem Damianem, je Grayson rozhodnut odhalit tajemství Batmanova zmizení a postavit se nové hrozbě, kterou představuje tajemný muž jménem Heretic. (TwoFace)

HiddenDragon

Batman vpodstate "bez Batmana"? Proc ne :) Treti dil rady s Damianem, tedy skutecnym Batmanovym synem, je sice bat-postavami hodne "preplacany", ale ma opravdu solidni pribeh, ktery vraci Damianovu matku Taliu a Ligu stinu zpatky do hry. Autori se zrejme inspirovali jinde, protoze je tu par znamych motivu. Napr. hl zaporak Heretic podobny Baneovi a vykradeni Batmanovy zbrojnice ala "Dark Knight Rises" (2012), Luciux Fox opet znamy z Nolanovy trilogie, nebo ovladani mysli jako v "Kingsmanech" (2014). Dejovych prekvapeni je tu nekolik a dokonce je tu i lesbicka orientace - aneb LGBT hnuti vitezi :)) Zkratka Oliva vi, jak udelat dospely animak, jen to lehce prehnal s postavami, protoze tu narval asi vsechny gothamske superhrdiny. Hned na zacatku "uvolni plac" a necha Batmana umrit, takze na jeho misto musi nastoupit Nightwing. Z Himalaji se vraci spratek Damian, k tomu pribude tajemna Batwoman (ta uz je v DC vesmiru pomerne dlouho) a nakonec i Batwing (nova postava, od r. 2011). Batgirl uz nastesti ponechali v zaloze jen pro male cameo :) Je to zkratka takova netopyri seslost, protoze kdyz neni Batman na ulici, zlocinci maji pre a nekdo je musi srovnat. Zvlast, kdyz se na scene objevuje hromotluk Heretic a zaludny plan Ligy stinu... Slusne uzavreni (aspon myslim) Damianovy serie. ()

Knowho

Celkem fajn představení zbytku Batfamily, slabší zakončení téhle trilogie. Grayson jako Batman je hodně cool. 7/10 ()

TwoFace

Son of Batman i Batman vs. Robin si svojí komiksovou předlohu převyprávěli trochu po svém, ale Bad Blood už jí celkem zvysoka ignoruje. Tentokrát je zde více akce na úkor příběhu, na což si nemůžu stěžovat, protože akce je tu opět parádní (ninja-jeptišky), ale tvůrci se tu do 72 minut snažili narvat tolik příběhových linek, aby ty zajímavější nakonec poslali ke dnu a spokojili se s klišé zápletkou o „plánu na ovládnutí světa“. Přitom by stačilo kdyby se více rozpracoval příběh kolem Heretica, který mi přišel mnohem zajímavější. Líbilo se mi však, že se tu objevují i méně známí záporáci a hlavními hrdiny jsou tu místo Batmana Nightwing, Robin a Batwoman. Příjemná změna. Tyhle animáky mě i přes své zjevné nedostatky ale děsně baví a užívám si je. ()

drozdy1

Tak tato ,,batmanovská'' trilogie nemohla skončit hůř. Tak chladnokrevně nést Batmanovu ,,smrt'' jako jí nesl Dick Grayson by nedokázal ani Chuck Norris. A to je sakra co říct ! DC animaky se poslední dobou hodně kazí a takhle trilogie je toho důkazem. Jediný díl, který alespoň za něco stál byl Batman vs Robin , který ale taky nebyl žádná sláva. A když zklame i Jay Oliva,který má na svědomí nejlepší DC animáky je asi něco špatně. Hodnocení: 56%. ()

Grizzly

Objektivně slabší DC animák. Ale stále je to slušný a některý hlášky nemají chybu. "Nuns with M60s and katanas? That would make them nunjas!" :D 60% ()

BenderG

Prsatá LesbWoman, BlackWing, sex, drogy, horší animace, soundtrack a nezajímavý příběh. Pozitivem je fokus na Dick-a Grayson-a. Co se to s animebatmany děje?! Méně je někdy více a u Batman-a tuplem. ()

Hapretor

Tohle bylo slabé, fakt slabé. Jsou mnohem záživnější a v akci údernější animáky, které ani nejsou pro děti, stejně jako tento, jenže s tím, že tento není ani pro adults, protože je fakt nudný. Je to přeplácané ! - BatMan, BatKid, BatWoman, BatGirl, BatSon, BatFriend, BatBrother, ... prostě moc "Batů" - blbost. Navíc je BatWoman či co lezba - WTF ?! Záporačka je jeho žena ? - WTF !? - zápletka jak pro blázny ... Howgh ! ()

Luk Skywalker

Vcelku "dospělá" komiksovka, dobře se to sledovalo, má to tah celý film, prakticky není hluché místo a až na Batgirl, jsou tu všichni. Jestli je to završení nějaké trilogie nebo bude další film řekněme "Batman synovské" tématiky, tak je na co se těšit. ()

tomik99

Líbil se mi námět filmu - Batman je nezvěstný a zlo v Gothamu přetrvává. Všelijací padouši si uvědomují, že Batman je jednou provždy pryč a tak masku Batmana na sebe bere Dick Grayson, který se léta snažil vymanit z jeho stínu. Bohužel tohle je jediná dobrá zápletka filmu a jediné pozitivum. Všechno ostatní je špatně. Příběh je nemastný, neslaný a záporáci filmu, kteří jsou pro mě sice neznámí, což by nebyl hlavní problém, jsou naprosto bez motivu a nezajímaví. Na můj vkus je ve filmu málo Batmana a až moc ostatních Bat-hrdinů. Film je trošku přitažený za vlasy a kromě prvotní myšlenky, která je alespoň trošku zajímá, nemá diváka čím jiným uchvátit. Bohužel prvotní myšlence se film věnuje asi pět minut, což je málo, aby to utáhlo celý film. ()

Sweat55

Lepší než předchozí dva Son of Batman a Batman vs. Robin hlavně díky tunám akce, dobrým postavám (Nightwing si zaslouží sólovku jak hrom) a zajímavému vyústění dosavadní New 52 Batman trilogie. Finále se trochu táhlo, ale celkově to má něco málo přes hodinku, takže nuda rozhodně nehrozí. ()

Bezda22

Asi jeden z nejslabších animáků... Příběh špantej a přehršel akce to nezachrání. Nefunguje tu žádná chemie a emoce... 55% ()

MartinTerran

Člověk by už řekl, že se o Batmanovi nic nového vymyslet nedá, ale vždy se objeví nějaká novinka. Zde třeba novými členy, pak se ale nabízí otázka k čemu pak je JL. Příběh na ovládnutí světa to už je taková klasika, takže nic nového. Akce zde bylo dost, takže film nenudil. Jen se mi zdálo, že v tomto dílu bylo přenetopýrováno. Nejvíc mě, ale překvapilo, že zde postavy umírají, což je v komiksovkách dost nezvyklé. Hodnocení: 63/100. ()

RyanRainheart

Sice za 3, ale tohle se mi líbilo daleko víc, než předigitalizovaný Batman v Superman. Příště doporučuju si vzít k ruce animátory těchto filmů, protože pokud scénář k Justice League vymyslí zase někdo jiný, tak to dopadne k hranou Justice nejspíš špatně. Jinak si myslím, že film má šťávu a za to málo minut nám nabídne dost solidních akcí, sympatické hrdiny a dobrý soundtrack. ()

mr.twizta

Bohuzel dalsi ztezi prumerny zarez do DC animated univerza. Zajimavy pribeh totiz srazi mdly scenar a zbytecne ztraty na zivotech, a tak se Bad Blood zarazuje po bok dalsich promarnenych prilezitosti. Jako jednohubka oukej, ale vyspelejsim bratrickum typu Navrat nebo Red Hood se neblizi ani nahodou. ()

spawnxp

Příběh neuzemní, animace "podstandardní" DC standard, "psychologie" postav až na LesbBat taky standard, titulky nadstandard... cely je to - standard. Už by to chtělo od Olivy nějaký překvapení ()