Deadly Class

• USA Deadly Class

Epizody(10)

Seriál Deadly Class sleduje rozčarovaného mladíka, který byl přijat na legendární střední školu pro zabijáky. Zachovat si mravní zásady, zatímco se snažíte zorientovat v krutém studijním plánu, mezi partičkami podlých studentů a ve vlastních adolescentních pocitech nejistoty, by mohlo mít fatální důsledky. Drama, které se odehrává na pozadí kontrakultury pozdních osmdesátých let minulého století, vypráví příběh o dospívání, jaký jste dosud neviděli. Natočeno podle stejnojmenného úspěšného komiksu od Ricka Remendera. (HBO Europe)

KapitanKuraz

Ja teda fakt nie som, na tieto teenage školské sračky, ale toto je taká pohodovka, niesu tam homoupíri a iní vyblednutý buzeranti. Len to tak plynie a to som to pozeral triezvy. No a Jeden sa občas dobre zasmeje. Ako obrovské PLUS beriem zasadenie, kde polovica obsahu niesu jebliny, ako si SMSkujú a po bokoch obrazovky nebehajú píčoviny v bublinách, čo si četujú. ()

Dr.Love

No nazdar dostavám na stůl klon Assassin class jen bez srandovního žlutého cíle. A výrazně větším počtem hormonálních scén. Za namalovanou stěnou z násilí, šikany a vražd a sexu se schovává ustrašená poměrně laciná středoškolská sračka. Nepodobná Drbně nebo 90210. Když prohlídnete celou tu šarádu pak se Vám z některý scén vlastně bude chtít blejt. Aby se to zaobalilo tak jsou některé dílky této dojebané skládačky polité teatrálním odříkáváním filozofických keců o “oprávněnosti vraždy” a o tom jak bajt správnej citové mrzáček. Citové vydíráníčko od třetího dílu graduje explozivně. Takže se dočkáme spousty nožů v zádech, utápění ve vlastních sračkách a sem tam nějaká mrtvolka. Co mě baví a trochu mě i drží u sledování je herecké obsazení a teď nemluvím o studentech ale o dospělém osazenstvu. Benedict Wong, Henry Rollins, Christopher Heyerdahl. Všichni ač v krátkých segmentech odvádějí opravdu kvalitní práci a Wongovi ten přístup lze vyloženě věřit. Seriál je zasazen do roku 1987 takže jo sedí k tomu hudba a je fajn, ale prostě z toho cítíte že je někdy dost nucená a hlavně bych čekal větší šlágry a většinou se dočkám jen dobře sedícího ambientu. Kde je Toto, Spandau Ballet, apod. U pálení těla v popelnici hraje New Order - Elegia jak prozaické a poetické, ale pravidlem to není. To je asi tak vše. Vnitřně dutá, a předvídatelná zábava. Věřím že mladšímu obecenstvu se to líbit určitě bude. Ale to časem přejde. ()

Thalin

Skvělá komiksová adaptace, kde si snad každý najde postavu, která ho bude bavit. Ať už proto, že je to totální vůl nebo totální sympaťák. (U některých se to prolíná). Funguje tu akce, humor i jistá pubertální klišé, která jsou ale na místě, když v rolích zabijáků jsou puberťáci. Že to nezískalo další série je veliké zklamání. ()

eMejla

To byla teda kokotina. Nechal jsem se zlákat a s notnou dávkou sebezapření jsem přece jen dokoukal všech 10 dílů. Prvních 5 jsem čekal, jestli to bude blbost. Seznamování s prostředím a s principy školy byly ještě vcelku zajímavé. Ale od výletu do Las Vegas (i když tripový stav byl vcelku zábavný) mi to ve zbývajících dílech přišlo jako školní výlet party retardů a ne výkonných sociopatů v zácviku. Sice tam skoro každý umí kungfu, ale jako zabijáci jsou totálně k hovnu. Obsazení samotné mi sedlo a to je jedno z pozitiv, které v tomto výtvoru vidím a důvod proč jsem to netípnul po prvním dílu. ()

Major776

AchJO! Vztahové sračky a zvraty jsou nesmyslné a pokrytecke chování všech je spíš uvěřitelná skutečnost než komixový obsah. Jen ty animované příběhy osudu členů školy jsou tak trochu komix, jinak nic moc. Každý dialog má 90 % slov zcela zbytečných a když už dojde na akci...tak je hned zas po ní. A poslední díl prvé série to celkově nezachrání.Nevyváženost serialu ještě potopil český dabing. Doporučuji tedy sledovat v originálním znění s titulkama. ( Proč si vsichni myslí že Pražština je v dabingu nutná ?) " Hele ty seš ale DIVNEJ a máš SKVĚLÝ VOČI ..barmane prosim 2 deci MLEJKA! hnus..P.S.: Chtěl bych vidět tištěný komix kde by byly všechny ty dialogy a vztahové příběhy...to by byla nuudaaa! ()

ricardo2803

Uff, tak tohle je vážně hrůza. Dával jsem tomu šanci ještě při třetím dílu, ale dál už to fakt nešlo. Vážně jsem snažil najít něco, co by mě na tom zaujalo. Ne ne, vůbec nic. Ty dvě hvězdičky jsou maximálně za to, že filmaři tomu obětovali nějaký čas. Ale ten můj ztracený u sledování mi už nikdo nevrátí. ()

Falanx

78% Konečně ukázka pořádného školství. Kázeň a pořádek při výuce, vysoké standardy, žádné mazlení. Už mám opět důvěru v nastupující generaci. Generaci nových Dexterů. ()

Gamora

Cool hovadina která není pro každého, ale pokud jste na akčních černé komedie určitě se u toho alespoň trochu pobavíte. Skvělý casting, dokonalý vizuál, černý humor a povedená akce to vše je tu perfektní. Hlavní postava na mě působí jako sympaťák kterého je nám kvůli jeho smutné minulosti líto, i když se někdy chová jako kretén. Za mě velmi dobrá adaptace komiksů, bohužel tento seriál má pouze první sérii čímž kazí otevřený konec. 8/10 ()

Tvůrci Avengers a krimi plná drog

Tvůrci Avengers a krimi plná drog

27.08.2018

Režiséři posledních dvou Avengers filmů Joe a Anthony Russo se v posledních měsících nenudili. Kromě postprodukce na čtvrtých Avengers totiž makali taky na nově vznikajících seriálech Quantum and… (více)

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

12.07.2018