durkes

Clintovi dochádza dych.......ako hercovi, tak i režisérovi. Táto lenivo vlečúca sa rozprávka o zmierení sa človeka na sklonku života so sebou samým i svojimi blízkymi po pozretí odpláva do zabudnutia. Žeby Clint začal byť viac sentimentálny ? No asi......Viac ako 40 neviem dať po jeho predchádzajúcich peckách. ()

semtamfor

Výborný počin - Clint zase perlí. Tomuhle říkám aktivní stáří, senzační senioři musejí jásat. Je z toho cítit obrovský nadhled a životní zkušenost posbíraná za bezmála století. Eastwood vlastně vzdává hold všemu, co ho učinilo slavným. Ve výčtu žánrů chybí podle mě komedie, protože chvilkama to bylo až coenovsky vtipný. ()

trx2010

Strašně nudné, předvídatelné, nevěrohodné, amatérsky působící. Mám Clintovi filmy rád, ale tohle už ne. ()

Trescha

Ooooou maaaaj gaaad!!! Jak to ten plesnivý dědek sakra dělá... Klint si jezdi dvě hoďky pick-upem z garáže do hotelu a zpátky s brašnama plnýma "mouky",v patách má agenty,sem tam hodí nějaké moudro a prachama z "kšeftíků" podporuje partu starých veteránů a snaží zalepit rozbité rodinné vztahy. Celý film se celkem hovno děje,ale Clint plete z hoven biče na počkání... ()

baron156

Velká poklona Clintu Eastwoodovi, že v 88 letech natočí tak dobrý film a ještě hraje hlavní postavu tak, že by se dnešní herci mohli zahrabat. Z komediálního dramatu se pomalu stává našlápnutý thriller. Eastwoodovi sekundují i Taissa Farmiga (American Horror Story), Bradley Cooper (Zrodila se hvězda) a Dianne Wiest (Střihoruký Edward). Dojemný film. ()

bodo1

Pán Eastwood, je PÁN. Podporuje Trump a mám mu to za dobré. Nepozná slovnú grcanicu, politically correct. Je to človek svojej doby, kedy sa negri správali slušne a vedeli kde je ich miesto. Buzeranti, negri, pedofili. Good job MR. Clint ()

chosan

Popravdě jsem asi od tohoto snímku čekal více, možná o něco víc akce která tady vlastně chybí což na Clinta je nezvyklé. Snímek špatný není, ale je to spíše taková oddychovka za 70%. ()

Tomulka

Clint Eastwood opět ukazuje jaký je skvělý režisér a herec. Film byl dost idealizovaný, ale to se dá zrovna tomuto filmu odpustit. ()

Fredolino

Nevím, kouknul jsem na to, dost chabý děj a vyvrcholení absolutně nesmyslné, detektiv, který se, nevím jak dlouho, honí za prodejci drog, se spokojí se zatčením jednoho kurýra? A já hlupák myslel, že kurýr je má dovést k větším rybám, ale doba se mění, raději zatknout jednoho dědulu a zbytek necháme vesele dýlovat dál, prostě nesmyslná slátanina. ()

medveed

Vivat Clint Eastwood! Jeden z největších bouráků stříbrného plátna opět ukázal, jak má vypadat film. 100% ()

Adams

Clint starne a je pomalejsi a tak vypadaji i jeho posledni filmy. Myslim ze posledni co za neco stalo bylo Grand Torino. Ale jinak Clintovi velika cest za celozivotni dilo! ()

Accuphose

Takhle by kartely fungovaly možná v představě paní Simpsonové. Drsnej Harry má už rovněž svůj věk a není tak drsnej, vlastně je rád, že si může zahrát. Přecijen by již měl odpočívat, protože tu chybí jistota, bez které se herec neobejde. No co naplat, 88 je požehnaný věk a odejít na vrcholu umí málokdo. Přes všechnu kritiku, je to lepší než drtivá většina dnešní produkce a proto dávám zasloužené 2 hvězdičky. Eastwood je silnej v režii a před kameru by měl chodit spíše sporadicky. ()

RavenSpector

Hvězdně obsazený snímek kde ale hvězdy nemají žádný prostor, ovšem až na tu jednu co si to natočila. Děj dokonale primitivní a neskutečně hloupý. Tak naivní a nesmyslný příběh jsem už dlouho neviděl. Gran Torino se Clintovi povedlo, Pašerák ani omylem. ()

Bogrant

V Eastwoodovom veku už ťažko čakať konfrontáciu s kartelmi spôsobom mlátenia sa hlava nehlava, ale že sa bude jeho Pašerák uberať v podstate takýmto sympatickým smerom som teda veľmi nečakal. Na jednu stranu to je fajn, človek sa pobaví aj zasmeje, ale na druhú, citeľne chýba väčšia dávka napätia, pri ktorej by sa reálne strachovalo o život toho mrzutého starca, ktorý sa len vozí hore dole a vkuse má poznámky na dnešnú modernú dobu. Typická eastwoodovská emócia trochu zaberie, ale celkovo je to málo úderný thriller, vynárajúc na konci nepríjemnú otázku "A to bolo všetko?". ()

Pythonator

A Clint stále ne a ne zůstat jen za tou kamerou. A to je dobře, protože po Gran Torinu tady má další podobnou roli vysloužilého dědáka. Je to borec, i když jeho devadesátiletá chůze už nepůsobí tak švihácky jako v těch mladických westernech. Přesto doufám, že se Clint ještě v nějaké roli ukáže a strašně bych si přál, aby se rozloučil s filmovým světem ještě nějakým špičkovým westernem o vysloužilém pistolníkovi. Vím, že k tomu už tu byli Nesmiřitelní, ale tam byl přece jenom v poměru k dnešku mlaďoch. ()