Calibre

Dva dlouholetí přátelé Vaughn (Jack Lowden) a Marcus (Martin McCann) se po dlouhé době schází, aby vyrazili na lov do izolovaných skotských lesů. Plány vycházejí podle představ, místní obyvatelé je příjemně přivítají, udělí jim pár rad do života a doporučí jim, kam vyrazit. Všechno se rapidně změní během lovu, kdy je Marcus nucen udělat fatální rozhodnutí, za která později oba draze zaplatí. (Hernycztek)

J.Mayen

Tady neni co resit, nemohl jsem odrthnout oci, jasnej full house, pokud si vzpomente na Eden Lake, buranskej horor a libil se vam, tak z tohohle budete nadseni, bravo, velke prekvapni, a o to vic, ze se jednalo o premieru Matta Palmera. Jen tak dal pane rezisere. ()

cubiczech

pokud by byla běžná produkce Netflixu alespoň na téhle úrovni, tak jsem spokojenej... jen příště možná méně protahování a zatáčení a kličkování... ()

rigby

Rozvinulo se to v docela působivé psychologické drama s výbornou atmosférou. Povedený film, i když podruhé ho vidět už nemusím. Možná to chtělo trochu dopilovat konec. ()

Kushina

Celkem hodně drsný film. Celou dobu hnusná ponurá atmosféra a spousta dilemat a přemýšlení a rozhodování. Konec dost zajímavý. Zkrátka když se něco sere, tak se něco sere a tady se to posralo totálně. 60% ()

Catella

Začátek mě vůbec nezaujal, ale když ti dva frajeři zastřelej v lese místo srnky malýho kluka a pak i jeho tátu, tak to začne být zajímavý a nebýt toho podle mě blbýho konce, dala bych i pět hvězd. ()

Naghavi

Pořádně syrový thriller z nepřívětivého venkova v lesích...Kamarádi z dětství si zajeli lovit a fatální nehoda a hlavně její řešení bylo po zásluze potrestáno vcelku racionálním a velkorysým řešením ze strany místních obyvatel...Příjemná stopáž, neotravní herci a pořádně přísné prostředí ve Skotsku. ()

Poga

Zaujimavý komorný triler s prekvapivou zápletkou a slušnou atmosférou, avšak s mierne rozpačitým koncom, ktorý mu trochu uberá na sile. ()

Idenatoys

Naprosto depresivní drama, které vtahlo do děje tak až to bylo nepříjemné... Hodně povedený a dobře natočený film ()

raru

Celkom fajn sa na to pozeralo,ale pár nelogických vecí sa tam našlo. Taká večerná pohodovka ku dvom deci vínka. ()

Krupe

To si takhle s kámošem, ještě než se z vás stane rodinný typ, zajedete zalovit nějakou tu zvěř. Večer před lovem se sežerete jak polský zájezd, kámoš to přikrmí trochou cukru a ráno máte oko z kašparovy krávy. No a pak už je na průser zaděláno... Super film, super prostředí s pro mě debilním koncem. ()

Accuphose

Moc povedené drama, které skvěle stupňuje atmosféru a kde se dokonale sžijete s dějem a s chováním všech postav :-) Víc netřeba dodávat, v klidu si film vychutnejte. ()