Epizody(11)
-
Keep on Truckin' (S01E01)
-
Tangled Up In Blue (S01E02)
-
There Won't Be Blood (S01E03)
-
The Separation of Church and Dan (S01E04)
-
Miracles (S01E05)
-
One Flew Over The Conners' Nest (S01E06)
-
Hold the Salt (S01E07)
-
O Sister, Where Art Thou (S01E08)
-
Rage Against the Machine (S01E09)
-
Don't Shoot the Piano Teacher (S01E10)
-
We Continue to Truck (S01E11)
Hrají
Sara Gilbert
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
John Goodman
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Futurama (1999) (seriál)
Treme (2010) (seriál)
Laurie Metcalf
USA
Nejlepší seriály:
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Horace and Pete (2016) (seriál)
God, the Devil and Bob (2000) (seriál)
Michael Fishman
USA
Nejlepší seriály:
Arnoldovy patálie (1996) (seriál)
Show Jerryho Seinfelda (1989) (seriál)
The Conners (2018) (seriál)
Alicia Goranson
USA
Nejlepší seriály:
Hranice nemožného (2008) (seriál)
Patty Hewes - nebezpečná advokátka (2007) (seriál)
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (1999) (seriál)
Emma Kenney
USA
Nejlepší seriály:
Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)
Hříšníci (2011) (seriál)
Politik (2019) (seriál)
Ames McNamara
Nejlepší seriály:
The Conners (2018) (seriál)
Roseanne (1988) (seriál)
Jayden Rey
Nejlepší seriály:
Vzpomínky (2011) (seriál)
The Conners (2018) (seriál)
Roseanne (1988) (seriál)
Maya Lynne Robinson
Nejlepší seriály:
Sousedství (2018) (seriál)
The Unicorn (2019) (seriál)
Máma (2013) (seriál)
Mary Steenburgen
USA
Nejlepší seriály:
Orange Is the New Black (2013) (seriál)
Robot Chicken (2005) (seriál)
Strážce pořádku (2010) (seriál)
James Pickens Jr.
USA
Nejlepší seriály:
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Natalie West
USA
Nejlepší seriály:
The Conners (2018) (seriál)
Roseanne (1988) (seriál)
Estelle Parsons
USA
Nejlepší seriály:
Grace a Frankie (2015) (seriál)
Frasier (1993) (seriál)
Dobrá manželka (2009) (seriál)
Juliette Lewis
USA
Nejlepší seriály:
Báječná léta (1988) (seriál)
Bludné kruhy (2020) (seriál)
Odhalení (2019) (seriál)
Johnny Galecki
Belgie
Nejlepší seriály:
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Jmenuju se Earl (2005) (seriál)
The Norm Show (1999) (seriál)
Rosie Moss
Nejlepší seriály:
The Onion News Network (2011) (seriál)
The Conners (2018) (seriál)
Bunnie Rivera
Nejlepší seriály:
Dexter (2006) (seriál)
Policejní odznak (2002) (seriál)
Brooklyn 99 (2013) (seriál)
Matthew Broderick
USA
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
BoJack Horseman (2014) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
David Paymer
USA
Nejlepší seriály:
Úžasná paní Maiselová (2017) (seriál)
Brooklyn 99 (2013) (seriál)
Na Západ (2005) (seriál)
John Billingsley
USA
Nejlepší seriály:
Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)
Kravaťáci (2011) (seriál)
Hříšníci (2011) (seriál)