Úhoři mají nabito

• Slovensko Úhoři mají nabito (více)

Tohle není jenom hra. Je to útěk z reality všedních dnů, se kterým nejde přestat. Úhoři mají nabito je černá komedie o partě chlapů, pro které se hra na URNU (Útvar rychlého nasazení) stala únikem z jejich nudných životů. Zasahují u domnělých zločinců, evakuují kulturáky a do svých her zatahují nic netušící okolí. Žene je touha po adrenalinu a falešná představa, že jsou jako Robin Hood a jeho družina. Bohatým brát a chudým dávat. Všechno jde hladce až do okamžiku, kdy se octnou v nesprávnou chvíli na nesprávném místě. Kam až může vést lidská hloupost ve spojení s nešťastnou shodou okolností?! (Falcon)

Honzulik odpad!

Tak nevím, ale pro mne to bylo tak hloupé, že jsem chvílemi nevěděl, jestli se smát, nebo brečet... Je smutné, že se do filmu už cpe každý šulin (M.Ruppert aj.) a tím film ztrácí kvalitu a profesionalitu. Dobrých herců Kaisera, Lábuse, Hádky a některých dalších mi bylo líto... ()

sharka.68

Jedna za přepad koncertu skinů, druhá za Lábusovy tanga... pravda, vypla jsem to až po tom, co jsem viděla přeživšího z benzinky na terase ve špitále... ()

blondboss

Dosť značne podpriemerný český snímok, ktorý opäť dokazuje, že v Česku sa zrejme filmári riadia kvantitou na úkor kvality. Bez nejakých emócií, ja mám veľmi rád kvalitné české filmy a aj tie súčasné, ale je až neuveriteľné, koľké množstvo filmových sračiek odtiaľ ide, samozrejme česť výnimkám. Toto je len žiarivý príklad nedomysleného, scenáristicky hlúpeho a zbytočného filmu, ktorý nemá šancu zaujať. Jednu hviezdu za snahu o pár hlášok a tú druhú ozaj len z milosti a z jemnej nostalgie - vidieť prestarnutého Vaculíka je na nezaplatenie. 35 % ()

Cibulka_C

Tenhle film je natočen na motivy jedné rozhlasové hry od Petra Pýchy, která nese jméno Benzína Dehtov a je skvělá. 👏🏻 Je to na chlup stejné, ale oné rozhlasové hře se to nevyrovná ani ze čtvrtiny. Shodou okolností se v obou případech objevil Oldřich Kaiser, ovšem v rozdílných rolích. Tady jsem jeho roli moc nepochopila a říkala si, jestli má zapotřebí tohle točit. 🕺🏻 Já nevím, ale já se to fakt pořád snažím pochopit, co nám ten film má dát, thriller? Nebo o čem jednoduše je, komedie? Proč to bylo až tak moc vulgární jsem opět nepochopila. 🤷🏼‍♀️ Bylo mi to chvílemi až nepříjemné a byla jsem po zhlédnutí naštvaná sama na sebe z důvodu, že jsem strávila hodinu a čtyřicet minut naprostým ničím.  Možná bych do takového filmu obsadila nějaké mladší herce a ne Oldřicha Kaisera a Jiřího Lábuse. Po celou dobu filmu jsem si říkala, proč to sakra udělali a bylo mi jich hrozně líto. 🙃 Tenhle film je tak divnej a tak o ničem, že ho radši nedoporučím nikomu. ()

Scaevola

Snímek postavený kolem originálního, střeleného a místy znepokojivého námětu bohužel staví svůj humor z velké části na věrojakném rozboru chování elity národa a jejího slovníku. Přestože už jen čistě krimikomediální nádech by měl dostatečný potenciál sám o sobě, zvolené nastavení ze snímku činí záležitost pro dosti úzkou skupinu diváků, jež je schopna toto vyjadřování a styl života vnímat z nadhledu, a domnívám se, že tento fakt vyústí v dosti nerovnoměrné hodnocení a přijetí filmu, což ale patrně bylo i cílem tvůrců. Z hlediska řemeslného nicméně nemám, co bych vytknul, herecky jsou jednotlivé výkony dostatečně přesvědčivé, takže vyjma jisté koncepční rozkolísanosti (finální předtitulkové motto dává filmu zcela jiné a snad zbytečné vyznění) jsem byl spokojen. ()

pk1w5

Námět je to dobrý, ovšem zpracování je strašné. Nic horšího než "herecké" výkony Patrika Holubáře a Anny Kameníkové jsem dlouho neviděl. Za mě obrovské zklamání a to trailer vypadal vskutku dobře. ()

19.39 odpad!

Film mal dobrú osnovu ale nič z toho nevyužili ani z polovice a stavili na správanie národa Českého. Myšlienka srandičkárov, ktorí znepríjemnňujú život nepotrestaným je priaznivá, aj bod zlomu, kedy sa to mohlo zmeniť na drámu, tedy kedy sa to falošnej zásahovke vypomstilo. Nestalo sa tak, príbeh vlastne ani nebol, postavy boli nezaujímavé a humor ma neoslovil. Z hlášok mi ani jedna neprišla vhodná. Nevyužitá komédia . Ja by som si tento námet dokázal predstaviť na oveľa vyššej úrovni. Neviem či mám hodnotiť hercov, oni spravili čo sa od nich žiadalo. Teda môj celkový dojem je hrozný, film je s prepáčením sprostý aj slovníkom aj inteligenciou všetkých hlavných postáv aj logikou polície. Je to na odpad! Viac ako 5% by som nedal, možno ak ma prejde sklamanie tak ešte do 9% to môže vystreliť ale nechcem myslieť na tento nepodarený kúsok kinematografie. ()

rigby odpad!

Je mi líto, ale takovouhle slátaninu bez jakéhokoli smyslu a pocitů jsem dlouho neviděl. A od Vladimíra Michálka bych to vůbec nečekal. A nezachrání to ani Kaiser, ani Hádek, ani kdokoli jiný. Opravdu škoda času! ()

Atron

Já bych ten film tak příkře nesoudil... je to prostě o lidské blbosti a o tom, jak to dopadá, když se sejde víc pitomců pohromadě. ()

kritkMd

České filmy jsou buď skvělé (extrémně málo) v pohodě (méně) průměr (více) sr*čky (nejvíce). Tento film bych řadil někam mezi průměr a sr*čky. Na sr*čkovou pasáž bych rozdělil polovinu filmu, který se snaží vymyslet příběh proč vlastně to ti hoši dělají a ten průměr či rovnou v pohodě těm částem kde jsou převlečení a hrají si na český swat. Bohužel scén bez toho jak si hrají na swat převažují a ty z toho filmu dělají hroznou věc. Je zde typické trapné cliché že se ze záporáka vyvine "klaďas" který udělal hloupost vlastně jenom kvůli většímu záporákovi. Když by se vystřihly a dali do filmu jenom scénky se "swat" a malllinko příběhu tak by si film zasloužil 3 možná i 4 hvězdy. Ale s tím de*ilním převažujícím příběhem bohužel více než dvě nedostane. ()

Maraboy odpad!

Nehorázná slátanina více žánrů, což z toho dělá ultimátní sračku s vyčerpávající stopáží. Scénář jako by psal sám Pavel Dorotka a postava "Komára" by jím byla sama inspirována. ()

Saxos

Nabito by měl dostat Michálek i Pýcha a klidně i podporou Státního fondu kinematografie Plzeňského kraje. Závěr: nedoporučuji. ()