Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Film studia Disney Expedice: Džungle, inspirovaný slavnou atrakcí v zábavním parku Disneyland, je dobrodružnou výpravou do amazonské džungle, ve které se představí Dwayne Johnson jako charismatický kapitán lodi a Emily Blunt jako odvážná průzkumnice na své misi. (Falcon)

Videa (7)

Trailer 7

Recenze (416)

Shakers 

všechny recenze uživatele

"Raz som chodil s jednou čo škúlia, ale nevyšlo to. Mali sme na svet rozdielny pohlaď." Jaume Collet-Serra okrem thrillerov s Neesonom zvláda aj dobrodružnú zábavu. Nie je to tak dobré ako jeho iné filmy, ale bavil som sa. Spomínam na časy, keď nám Stephnen Sommers pripravoval takéto akčné fantasy dobrodružstva. Expedícia džungľa mi ich pripomenula. Áno, hovorím o filmoch Múmia a Múmia sa vracia. S časti mi to pripomenulo Múmiu, ale našiel som tu niečo aj s Indiana Jonesa (Nemci). Je to už dávno, čo som videl nejakú dobrodružnú fantasy (ak nerátam Pirátov Karibiku), ktorá by ma bavila (mám pocit, že nejako tento žáner vymiera) a táto na čele zo sympatickým obsadením, peknou Disneyovskou výpravou (kostýmy, lokácie, efekty), zaujímavým príbehom, vtipnými scénami a dobrou hudbou od Jamesa (perfektná prerábka Mettalici) ma bavila viac ako som čakal. Obľúbený soundtrack: Nothing Else Matters (Jungle Cruise Version 2). 75% - 4* ()

Lima 

všechny recenze uživatele

Já to vážně nechápu. Jsem stejně ztepilý jako Rock (plus mínus 50cm), jsem stejně bohatý jako Rock (pravidelně vracím zálohovatelné láhve), tak proč mě ženský nechtěj? :o) ….. Asi proto, že nehraju v podobných zaměnitelných pásových prefabrikátech na jedno použití. Tak Disneyho myšáku, co tam máš dál? ()

Reklama

B!shop 

všechny recenze uživatele

Ukazky byly spis odpuzujici, ale nakonec je z toho takova ta neurazejici zabava pro celou rodinu. Proste rodinny dobrodruzstvi se sympatickejma hrdinama, fungujicima forkama a hlaskama, slusne natocenou akci a nejakym tim digitalnim bordelem, kdy jsou triky az na par vyjimek relativne v pohode. Rozpocet na tom sice videt je, ale furt je to jen takovej slabej odvar Piratu. Nenudil jsem se, ale znova na to koukat potrebu nemam. ()

BMW12 

všechny recenze uživatele

Za mě příjemná dobrodružná podívaná. Mám rád tento typ filmů, které v poslední době už tolik nevídáme, a tak bylo fajn se vidat společně s Dwaynem Johnsonem a Emily Blunt na dobrodružnou výpravu. Příběh je dobře vymyšlen, je to nový originální příběh, žádné kopírování, takže to cením. Musím pochválit též soundtrack, který film skvěle doplňoval. ()

AppleCore 

všechny recenze uživatele

Neuvěřitelně hravá spielbergovka bez Spielberga, s parádním williamsovským soundtrackem bez Williamse. Hodně se v souvislosti s Jungle Cruise skloňují Piráti z Karibiku nebo Mumie, ona je to ale víc Poslední křížová výprava. Bez pouště a prašných cest, zato na řece a v džungli. Problém je jenom přehnaná digitálnost a přílišná teatrálnost. Velká oddychovka! ()

Galerie (51)

Zajímavosti (17)

  • Nejmladší syn císaře Viléma II. se skutečně jmenoval Joachim. (Untentrauer)
  • Předlohou pro film byla atrakce se stejnojmenným názvem „Jungle Cruise“ v tematickém zábavním parku Disneyland. V té se skupinky cestujících vypraví na říční lodi na dobrodružnou cestu napříč džunglí, plnou nebezpečných zvířat a plazů. (Marcos22)
  • Když Frank (Dwayne Johnson) bojuje s únosci v přístavu, v jedné scéně jim spálí ruce o hořák a sobě o rozpálenou pánev. Ta se ale pod jeho rukou prohne, protože je gumová. (LaserJet)

Související novinky

Sebevražedný oddíl diváky do kin nezlákal

Sebevražedný oddíl diváky do kin nezlákal

09.08.2021

Studio Warner Bros. má možná jeden z nejchválenějších komiksových blockbusterů za poslední roky, jenže v kinech se novému Sebevražednému oddílu vůbec nezadařilo. Snímek režiséra Jamese Gunna (Strážci… (více)

Dwayne Johnson ve vánoční komedii

Dwayne Johnson ve vánoční komedii

01.07.2021

Herec Dwayne Johnson je dnes možná považován za akční superstar, čas od času se ale nebojí i trochu odvázat a natočit jednoduchou dětskou komedii typu Víla Zuběnka. A jeho nejnovější snímek od… (více)

Disney ruší letní sezónu

Disney ruší letní sezónu

04.04.2020

Další týden za námi a situace ve světě se nijak zásadně nemění. Naopak, s blížící se letní sezónou čím dál více lidem dochází, že se kina jen tak otevírat nebudou, a i poté to bude velmi pomalý… (více)

PF 2020

PF 2020

31.12.2019

Tak Le Mans ’66 nakonec v celkovém hodnocení uživatelů ČSFD.cz porazil i oceňovaného Jokera. Není to zas až tak překvapivé, jedná se přeci jen o pozitivnější film, a to máme rádi. Což dokazuje i… (více)

Reklama

Reklama