Bloodshot

• USA Bloodshot (více)

Ve snímku podle komiksového bestselleru ztvárňuje Vin Diesel vojáka Raye Garrisona, který byl zabit v boji a znovu oživen korporací RST jako superhrdina Bloodshot. Nanotechnologie v jeho žilách z něj činní nezastavitelného bojovníka obdařeného nadlidskou silou a schopností okamžitě se uzdravovat. Korporace RST však neovládá pouze Bloodshotovo tělo, ale i jeho mysl a vzpomínky. Ray neví, co je skutečné a co je lež, a tak se rozhodne to zjistit. (Falcon)

DaweForeman

To je snad prvně, co vidím film, který má spoustu různého potenciálu, který je naprosto zabitý, kdy tu není ani snaha ho rozvíjet (bionika, hrátky s pamětí, hrátky s realitou, obchod s válkou atd.). Musím tomu rozhodně uznat spoustu různého designu, efektů, udělátek a zajímavé hudby, ale to je tak vše. Příběh je velice nekvalitní, dialogy slabé a vše je to tak nějak jedno brďo v podobě pomsty na entou. ()

JohnZ87

Komorní akční béčko jen s hrstkou herců, které nic extra originálního nepřináší, ale jde o celkem svižnou a zajímavou podívanou. 60% ()

No Remorse

Vykrádačka první třístovky matrixu star warsu a terminátora jen tak pro začátek, ale proč ne , na po páté se to dalo dokoukat, to že to nešlo do kin kvuli covidu bylo pro tento film nejlepší vykoupení aspoň si ušetřili zklamání z tržeb. Díky víckrát ne, hvězda navrch za Eizu González jinak by to hraničilo s odpadem... ()

papadoce

Vincent Nafťák ako superhero Krvavá Strela v kombinácii s Eizou González, Mexičankou s najnádhernejšou vrchnou polovicou tela a Chlapíkom Pearcom, zloduchom par excellence v réžii Davea Wilsona, nie je vôbec takou tragédiou, ako to tu naznačuje miestna “odborná” verejnosť. Nedajte sa odradiť. Síce sa nejedná úplne ani o prvú ligu komiksov, no nebol to ani úplne premárnený čas. Nie som Vincovým fanúšikom, takže k jeho filmom pristupujem skôr skepticky. Tentokrát to bolo pozerateľné, dokonca by som sa toho nebál ani do budúcna. Možno ak by Bad Guy nebol Guy alebo možno ak by Eiza nebola tak nádhernou, tak by to bol väčší prúser. Kecám tu a pritom nie je o čom. Lepšia trojka. ()

HEED

Jak bych to jen popsal. Je to jako ukradené ze stolku Neila Blomkampa a přepsané na áčkovou ultrasračku. Přidejte trochu toho matrixu a pár dalších filmů a vyjde vám z toho celkem drahá blbost. Dokáže však celkem zabavit a oceňuji ten tah, poslat to zrovna do digitální distribuce. Jen se divím, že to skončilo dřív než mělo, na to jak dlouhý film je. Diesel si myslí že je asi T-1000 jako v terminátorovi. No.......není. Za tu jednu projekci to však stojí. ()

Mamlas

Sekaná namletá z Terminátora, Robocopa, Supermana, Spidermana a Nevímještějakéhomana ve formě primitivní poloromantické mystery fantasy akčně scifi komické zpatlaniny, přelitá bezchutnou omáčkou vlastní invence. Dá se to jíst, když je hlad, ale je to mizerie.(32%) ()

whysoserious

Akční béčko s panem Naftou v hlavní roli, které kromě akce nemá komiksovým fandům co dát. Tuctovka bez nápadu, která si jen vypůjčila komiksovou licenci. ()

Nathaniell

Rychle a zběsile 36 mě nezajímá, zatímco nový Riddick kvůli problémům s předchozím filmem asi jen tak nehrozí. Tak na co se s Vinem Dieselem podívat a nemít chuť se zabít? Zkuste tohle. Není to vůbec špatný. Guy Pearce je jako záporák taky dost dobrej a narozdíl od Ajron mena nehraje ve filmu plných chyb. Tady je příběh snadnej, akce odsejpá, ovšem kdyby to mělo o půl hodiny dýl, to by mi nevadilo. Takhle jde příběh možná až moc rychle vpřed, ale to nevadí. Chytrá ženská a ukecanej negr kterýho nikdo nezabil, jsou důkazem, že koukáme na sci-fi. Jinak oproti standardům od Mrvelu A Derma kólu se jedná o dobrou akci, která by si zasloužila i pokračování. Já dávám 4* ()

Hemlock

Opravdu bych chtěl být v kůži Vina Diesela, když ráno kouká do skříně a vybírá si, v čem asi vyrazí dnes ven: „Hmm, vemu si bílé tílko, nebo toto bílé triko bez rukávů??" Diesel je prostě klasický příklad bezemočního drsoňe, který řeší vše pěkně po staru pěstí a obsadit ho do hlavní role v tomto akčňáku byl výborný tah. Film má navíc slušné tempo, scéna v tunelu byla famózní a celkově bych vyzdvihnul hlavně vizuální stránku snímku - a to nejen tehdy, kdy byla v záběru moje oblíbená Eiza González. Bloodshot je tedy lehce nadprůměrná řežba, která neurazí - 60%. ()

Pitryx

Velmi dobrý rozjezd, ale po té manipulaci se to zvrtne do zamotanosti. Což mne naštvalo. Ztratil jsem jak přehled, tak i zájem. Pochvala za efekty. A za Eizu González. Oba po desíti procentech a dalších deset je za ten začátek. Poslední desítka je za ten souboj na výtahu. To je vše. ()

Vämpiriüs

Na hodnocení nedávám, ale Fantasy / Sci-Fi snímek to vůbec nebyl špatný. Je to taková rychlejší oddechovka, která diváka zhltne a ten nakonec zjistí, že už film končí. Stopáž je adekvátní, příběh plytký ale rychlost výtečná. Prostě jednoduché béčko se zvratem v příběhu. ()

mrclTV

Neviem, či bolo správne vybrať práve Vina Diesela do hlavnej postavy. Áno je to korba, ale s charizmou a vyjadrovacími schopnosťami horúceho zemiaku, veľa vody teda nenamútil. Ale nie je to iba o obsadení, obavám sa, že by tento film z podpriemerných vôd nevytiahol ani tucet Marlonov Brandov a Al Pacinov či xxxx (môžte si doplniť svojich obľúbených charakterových hercov). Jedna dobre vyzerajúca scéna (v tunely) film rozhodne nezachráni. ()

instageek_cz

Pro žádný film není dobrou vizitkou, když u něj člověk usíná. Jo, někdy se to dá svést na pozdní hodinu, jenže když se vám to děje i za dne, tak už moc omluv/výmluv nezbývá... Takže jo, sakra, Bloodshot je tak průměrňácky průměrnej, že se dá přirovnat k posezení s nejnudnějším člověkem, kterého znáte. On není zlej, ani blbej. Jen prostě rád dlouze mluví o nezajímavých věcech, a tak se vaše oči pomalu klíží a hlava vám klesá... VSTÁVAT!:)) Vždyť je to Vin Diesel v roli nezranitelného superhrdiny s nadlidskou silou, co víc si můžete přát?! Cože? Ne, nejmenuje se Dominic Toretto, je to Ray Garrison, zatraceně! Ikona komiksového giganta, nakladatelství Marv... D... Valiant! Voják zabitý v akci, přivedený zpět k životu, aby... tak moment, to zní úplně jako Univerzální voják s JCVD, že jo?? Sakra, no nic. Ale aspoň tu máme jeden zajímavý, chytrý twist... který prý ale producenti nepochopitelně vyzradili už v trailerech! (Já je naštěstí neviděl). Sám Diesel se mi v prvních minutách fakt líbil. Vypadalo to, že se herecky snaží, jenže postupem času jako kdyby jeho mimické svaly zcela vypověděly poslušnost. Ani „ikonické“ tílko ho nezachrání, ani to hrdelní brumlání, které už má s lidským hlasem pramálo společného. Příšernou práci podle mě odvedli kostyméři. Chudák Vin může na nějaký cool ohoz zapomenout, celou dobu chodí v něčem, co vypadá jak mikina z Lidlu. Vlastně tu celkově připomíná spíš vašeho souseda ze sídliště než obávaného megadrsňáka. Filmu zoufale chybí nějaké epické momenty, badass záběry apod. Protože pokud je v tomto směru vrcholem vašeho snažení bitka v mouce, tak... škoda mluvit. Každopádně Bloodshot je tak průměrný, že ho ani nemůžu nesnášet. Sice jsem u něj usínal ve dne i v noci, ale nedá se říct, že bych se nudil. Spíš jsem hodně přemýšlel nad tím, co Vina Diesela čeká po konci série Rychle a zběsile. Mám pocit, že kariéra hollywoodského „leading mana“ už to nebude... Hodnocení: 5/10     Další recenze a zajímavosti čtěte na Instagramu, profil instageek_cz , díky!:) ()

dragonian odpad!

nulove ocakavania, nulove hodnotenie, na film sa pozerat da, ale nic nove neprinasa - pri nom aj jake 2.0 vyzera ako premakany serial, nehovoriac o borgoch z treku ()

jokino

Nič iné, len čisto svet "high-end tech.", nano hračiek a akcie.. Ako potenciálny "svet zajtrajška" z hľadiska technológií, zaujímavé a prečo nie (?), možno niekedy do budúcna, no iba pre pomoc a nie na online ovládanie každého "vylepšeného" podľa nejakých predstáv.. Ale pre dnešok, myslím si, ešte stále trochu sci-fi, i keď možno nie až tak vzdialené. Už nech každý posúdi sám.. No tj asi všetko, čo sa k tomuto dá z môjho úhlu pohľadu povedať. ()

wallax

Ako podkopať komiksový filmový žáner? Takto! Na tomto filme bola dobrá jediná vec...a tá vec bol herec...teda herečka...Eiza González...vlastne ona nie je ani tak herečka ako je to modelka, takže jej pasáže s dialógmi mohli byť kľudne v silent móde, lebo stačilo aby len vyzerala, nemusela ani hrať (nie že by hrala), len vyzerať. Diesel toho tiež moc nenahral...značnú časť za neho zahrala CGI, on to len nadaboval...vlastne viacerých tam zahrala CGI...o takých 10 rokov to môžu natočiť znovu, bez hercov, CGI to zmákne a Diesel predsa vie dabovať dobre, presvedčil nás o tom v dabingu Groota :D Ach jaj...nepozerajte to, pozrite si len trailer, je tam všetko podstatne a obrázky Eizy nájdete aj na nete...idem si vyhľadať aby som zmiernil tú pachuť po tejto "úžasnosti". Ako X-MEN2 (a aj X-MEN1) definovali nový a skvelý smer filmového komiksu, tak tak ho Bloodshot redefinuje na peknú sračku (bezpardónu). 1, slovom jedna hviezda za Eizu...inak by to bol väčší odpad jak Asa Hill v Trnave. ()

Vin Diesel se vrátí jako Bloodshot

Vin Diesel se vrátí jako Bloodshot

12.11.2020

Komiksový snímek Bloodshot byl jeden z prvních, kterého zasáhla první vlna koronaviru a s ní spojené zavírání kin. Film tak přeskočil kina a zamířil rovnou na VOD služby, jenom aby se později vrátil… (více)

Bloodshot brzy k digitálnímu stažení

Bloodshot brzy k digitálnímu stažení

19.03.2020

Sony Pictures Entertainment se rozhodlo po vzoru Universalu a Warnerů zpřístupnit nový akční snímek Bloodshot s Vinem Dieselem k digitálnímu stažení. Film bude k dispozici u různých prodejců už 24.… (více)

Tiché místo 2 a další filmy se odkládají

Tiché místo 2 a další filmy se odkládají

12.03.2020

Jen týden před premiérou se rozhodlo studio Paramount Pictures pro jistotu posunout snímek Tiché místo 2 na pozdější datum. Oznámil to samotný herec, producent a režisér John Krasinski na svém… (více)

PF 2020

PF 2020