Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Píše se rok 1958 a v prázdninovém letovisku se poprvé setkají dvě dívky. Talentovaná dětská hvězdička C. C. Bloomová a stydlivá a přemýšlivá Hillary Whitneyová. Jedenáctileté dívenky uzavřou přátelství na život a na smrt a slíbí si, že si budou dopisovat. Celá léta se tak svěřují jedna druhé, píší si a prožívají spolu své radosti i zármutky. Uteče mnoho let a nyní již dospělá Hillary, úspěšná právnička, odjíždí do New Yorku, aby tady vyhledala C. C., která se živí zpěvem v pochybných barech. Staneme se svědky osudových zvratů v jejich životech, potkáme jejich milence a manžely, abychom nakonec zjistili, že i přes značné sociální rozdíly a postavení vydrželo pevné přátelství, zrozené mezi děvčátky kdesi v Atlantic City na konci 50. let, až do současnosti. (TV Nova)

(více)

Recenze (17)

ljukyljuk 

všechny recenze uživatele

Miestami sa mi to zdalo trochu "prehrávané" a asi by som ubral aspoň 20 minút zo stopáže, ale inak to bol pekný film o celoživotnom priateľstve. Čakal som viac tlačenia na pílu, čo sa týka nejakých plačlivých scén (čiže to je fajn) a bolo tu mnoho príjemných úsmevných momentov. No a skvelá bola hudba, tá bola fakt dojímavá. Ale na 4* ma to jednoducho dostatočne nevzalo, takže 3 s tým, že sú to dobré 3 hviezdičky. ()

Reklama

Streeper 

všechny recenze uživatele

Nebudu lhát, od filmu jsem očekávala daleko více než jsem nakonec dostala. Bette Midler se do role C.C. Bloom opravdu hodila a těžko bych si představovala jinou herečku, naopak Barbara Hershey mi prostě nepadla do noty, přišla mi až moc strohá, upjatá, jakoby se nechtěla uvolnit a nechtěla ukázat, co v sobě má, možná to bylo v rámci role, ale přišlo mi to až moc utažené za vlasy. Ale jejich síla přátelství je na celém filmu společně s hudbou to nejlepší. Je krásně sledovat jejich vývoj od náhodného setkání na pláži až po smrt jedné z nich, která mě velmi dojala. Ale občas mi to přišlo trošku moc přehrávané a na 4* to u mě prostě nemá, ale jsou to lepší 3*. ()

Galerie (26)

Reklama

Reklama