Reklama

Reklama

Epizody(6)

Obsahy(1)

Seriál "Tisk", který se odehrává v rychle se rozvíjejícím a náročném prostředí britského novinového průmyslu, vtahuje diváky do osobních životů a neustálých profesních dilemat jeho postav. Sleduje, jak se snaží skloubit práci se zábavou a ambice s poctivostí. To vše pod neustálým tlakem čtyřiadvacetihodinového zpravodajského cyklu a chaotického odvětví. (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Recenze (6)

lada32 

všechny recenze uživatele

Naprostá pecka na HBO. Z těch seriálů, co jsem zvládl za měsíc, mě tenhle opravdu dostal nejvíc na kolena. Povedený dabing to celé korunuje. Prosím napište, že se chystá druhá řada. Doporučuji. ()

keoma26 

všechny recenze uživatele

Jako nakonec to ušlo, možná trochu moc šablonovitý, až patetický, a pro člověka, kterej ty reálie třeba u nás někdy zažil, dokonce sem tam i srandovní... nejsilnější byl i proto vlastně 4.díl, který řešil spíš než novinářský étos soukromí všech aktérů. ()

Reklama

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Věrohodně působící pohled na (nejenom) britský tisk. 1) Líbil se mi dobře vypointovaný konec bez sladkobolných happyendů._____ 2) 28letý Paapa Essiedu (Ed, novinář z Postu), který má rodiče z Ghany, s hezkýma dlouhýma nohama v přiléhavém obleku vypadal dobře._____ 3) Tohle si zapamatuji: Dělej, mám práci. Ten gin se sám nevypije. ()

Aky 

všechny recenze uživatele

Konec všechno trošku zachraňuje, jinak je to docela tříšť nepříliš zajímavých příběhů ze života dvou novinářských domů. Ovšem s výtečným Ben Chaplinem. ()

zodiak217 

všechny recenze uživatele

Veľmi príjemný britský TV seriál, ktorému trosku ublížilo slabšie herecké obsadenie, avšak postupne sa divák dostane do deja a zvykne si. Skončilo to otvorene, takže by mu rozhodne prospela druhá séria. Bolo zaujímavé sledovať zákulisie printových médií v dnešnej dobe a boj o každý článok, každé interview a hľadanie hranice únosnosti. ()

Galerie (86)

Reklama

Reklama